* РБК — новости

* *

Поради батькам дівчаток-підлітків

Опубликовано: 12.01.2019

видео Поради батькам дівчаток-підлітків

Як не поводитися батькам під час підліткового бунту

Батьки дівчаток підліткового віку повинні заздалегідь підготуватися до вирішення певних проблем, так як їх, в тій чи іншій мірі, не уникнути. Дівчинка починає змінюватися , ці зміни можуть її налякати. Завдання батьків - тактовно і доступно пояснити суть змін.


Перехідний вік у підлітків: як пережити – поради лікаря

Організм виробляє гормони у великій кількості і тому тіло дівчинки починає дуже швидко рости: подовжуються кінцівки, через це змінюється хода, може з'явитися деяка незграбність у рухах. Деякі дівчатка дуже сильно цього соромляться, аж до того, що бояться ходити в школу і на прогулянки з друзями.

Мудра мама, а може і тато, повинні пояснити дівчинці, що це тимчасове явище, що скоро вона навчиться справлятися зі своїми новими пропорціями, і стане прекрасною граціозною дівчиною. Заняття спортом або танцями можуть допомогти в цьому. Піджартовування і сарказм краще поки зовсім виключити із «домашнього» лексикону, так як підвищений рівень гормонів впливає і на настрій. Дитина в пригніченому стані буде сприймати жарти як глузування, і настрій від цього тільки погіршиться.

Помітно змінюється і обличчя дівчинки, воно подовжується. Часто ніс і підборіддя збільшуються в першу чергу, що додає нових страждань. Батьки можуть заспокоїти дитину, показавши свої дитячі, підліткові і потім дорослі фотографії: всі колись змінювалися подібним чином. Такі речі веселять дітей, дозволяють поглянути на батьків по іншому, більше довіряти їм, дізнавшись, як вони долали подібні труднощі.

Особиста гігієна дівчинки-підлітка

Окрема тема - вугрі. Є підлітки, які благополучно уникають цієї проблеми, є ті, які не звертають на неї уваги, але більшість все-таки глибоко не задоволені станом своєї шкіри і всіма силами намагаються цього позбутися. Забороняти видавлювати прищі немає сенсу, потрібно пояснити «техніку безпеки», інакше при невмілому підході можна зробити обличчя схожим на ковбасу.

Робити це варто перед сном, вночі наша шкіра посилено регенерується, тому є шанс прокинутися вранці в більш-менш в пристойному вигляді. Вимити обличчя і руки, розпарити шкіру, протерти уражену ділянку шкіри спиртом, до і після процедури видалення прищика. У наступні дні заживаючу ранку можна змащувати маззю, яка містить пантенол, він прискорює загоєння уражених тканин.

Ваші поради для дівчаток-підлітків про те, як прибрати прищі з лиця, напевно допоможуть їм зберегти шкіру гладкою і ніжною. Однак якщо вугрі сильні, краще зводити дівчинку до косметолога.

Якщо до цього можна було дивитися крізь пальці на те, що дівчинці лінь вмитися перед сном, то тепер потрібно акцентувати увагу на питаннях гігієни. Вмивати обличчя вранці зі спеціальним засобом і змивати косметику перед сном тепер в її інтересах, так як на чистій шкірі прищиків буде менше.

Волосся, залежно від типу, потрібно мити у міру забруднення. Приймати щоденний душ, у тому числі інтимний, користуватися дезодорантом, часто міняти нижню білизну потрібно тому, що немите тіло має неприємний запах.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Дітиінфо - все для дітей.

Дівчинка-підліток - перетворення в жінку

Ще одна подія, якої так чекають і бояться дівчата - перша менструація . Пояснити основні функції репродуктивної системи жінки потрібно заздалегідь, щоб дівчинка чітко уявляла собі, що до чого. Багато страхів випливають саме з недоліку елементарних знань. Деякі вирішують, що можуть стекти кров'ю і померти, хтось, побачивши пігментацію в нижній частині живота призначає себе вагітною, є дівчатка, що панічно бояться тампонів, які нібито позбавляють їх невинності.

Всі ці страхи можна розвіяти за допомогою однієї роз’яснювальної розмови. Розповісти, що не у всіх дівчаток менструація починається в одному віці: це може статися і в 11 років і в 15. Що пігментні плями в області живота і сосків - це абсолютно нормально. Що рясну кровотечу можна регулювати за допомогою трав'яних відварів і життю це не загрожує. Тампони дівчатам використовувати можна , підібравши розмір і ретельно вимивши руки перед введенням тампона всередину. Такі поради для дівчаток-підлітків додадуть їм впевнененості і спокою в незвичних для них обставин. Варто забезпечити дівчину хорошими прокладками, щоб не було проблем, пов'язаних з плямами.

Звичайно, в наше століття, коли будь-яку інформацію можна легко почерпнути з інтернету, журналів та книг, будь-яка дівчина може дізнатися все, що її хвилює. Однак багато дівчаток-підлітків з незрозумілих причин воліють «навчатися» в колі подруг, а це вже таїть небезпеку грубої дезінформації, особливо в питаннях сексу. Тому дуже важливо зберігати доброзичливі відносини між батьками і дітьми. З усіма потрібними питаннями дівчинка-підліток, в ідеалі, повинна звертатися до мами, і при цьому розраховувати на тактовність, нерозголошення таємниць і повну достовірність.

Прочитати та зареєструватися на лекцію - зустріч можна тут:

Підліток в сім’ї: стратегії виживання - реєстрація

Підліток в сім’ї: стратегії виживання - подія у Facebook

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама