* РБК — новости

* *

Главная Новости

Кращі тренди в світі меблів 2018: що нового?

Опубликовано: 30.10.2018

видео Кращі тренди в світі меблів 2018: що нового?

17 бизнес идей о шахматах

Яке значення мають меблі в інтер'єрі вашого будинку? Кожна людина в мріях про власне житло, уявляє, як саме вона прикрасить свій затишний куточок: які кольори вибере, як будуть розташовуватись меблі, які картини висітимуть на стінах.Мода на меблі, як і на все інше, змінюється з року в рік. Модні тенденції меблів 2018 - це максимальне використання натуральних екологічних матеріалів, стриманість і комфорт. У минуле відходять масивні та надмірно пафосні елементи декору.

Новинки меблів із дерева 2018

Дерев'яні меблі як і раніше не поступаються своїми позиціями за популярністю, але на цей раз все більш затребуваною стають меблі з необробленого дерева. Особливо актуальний в новому році Еко-стиль, засновниками якого по праву вважаються скандинавські дизайнери. Поєднавши натуральні матеріали й новаторські ідеї, вони змогли вдихнути трохи спокою та свіжості в важкий ритм сучасного життя.


Савченко, Ляшко та собаче лайно: #@)₴?$0 з Майклом Щуром #21 with english subs

Особливості:

Простір . Еко-стиль не терпить захаращення простору. Світло . Обов'язкове хороше натуральне або штучне освітлення. Природні відтінки . При виборі кольорової гами, слід звернути увагу на натуральні відтінки: кремовий, білий, відтінки природи. Екологічність . Всі меблі та аксесуари в обов'язковому порядку повинні бути виготовлені з матеріалів, що не приносять шкоди навколишньому середовищу.

У 2018 році знову стали популярні всім відомі стінки в вітальнях, але на відміну від минулих часів, вони перестали бути як раніше громіздкими. Сьогодні вони являють собою максимально полегшені конструкції оригінального та вигадливого дизайну, оформлення в контрастних колірних поєднаннях. Особливо популярні стінки геометричного дизайну, що несуть в собі простоту й оригінальність задумки. Підібрати такий важливий і цікавий предмет інтер'єру вам допоможе магазин Klen.ua.

Основні тренди меблів 2018

Поєднання дерева та металу. Такі конструкції з різних, але в той же час дуже поєднуваних матеріалів, впишуться в інтер'єр практично будь-якого будинку.

Використання геометричних елементів у декорі. Фурнітура з металевих елементів замінюється на той же матеріал, що і самі меблі. Це додає незвичайний стиль і лаконічність дизайну.

Асиметрія в меблів. Незвичні ліжка з різних ламаних геометричних фігур або контрастна колірна гама, дозволяють створити оригінальний і неповторний стиль життя в ритмі мегаполісу.

Грамотно підібравши меблі для вашого житла, ви безсумнівно привнесе в нього затишок і комфорт. Особливо ретельно слід підходити до підбору меблів у невеликих приміщеннях або приміщення зі слабкою освітленістю, так як в цьому випадку правильна організація простору є вирішальним фактором в дизайні всього інтер'єру. Наші ексклюзивні меблі з натурального дерева виконані тільки з екологічно чистих матеріалів, володіють унікальним дизайном і надійністю. У магазині Klen.ua ви знайдете великий вибір сучасних і практичних меблів, що відповідають саме вашим бажанням і вимогам.

Підбираючи гарні меблі в інтер'єр свого будинку, ви вибираєте не просто предмети, ви створюєте затишок для себе та своїх близьких, розкриваєте свій стиль й індивідуальність. У питаннях вибору меблів також важливу роль відіграє їх надійність і довговічність, тому меблі з дерева є неперевершеним фаворитом в цьому питанні.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss