* РБК — новости

* *

Модульні картини - купити недорого в Україні. Інтернет-магазин низьких цін Арт-холст

Опубликовано: 29.10.2018

Здавна відомі картини з декількох частин – диптих, триптих – в сучасному світі отримали широку популярність. Актуальність такого декору позначилася і на конструктивних особливостях – тепер мультіпанно може складатися з будь-якої кількості елементів. Сьогодні ми будемо дізнаватися, де вигідно купити модульну картину і як просто створити унікальний дизайн.

Замовити модульні картини в інтернеті – це вигідно?

Правильний вибір способу покупки – дистанційної або прямої, в точці реалізації, - важливий і тому є кілька причин. По-перше, придбати модульні картини в інтернеті можна швидко. Ви зберігаєте дорогоцінний час і сили, уникаючи неприємних та довгих пошуків серед асортименту шоу-румів. Всього 15 хвилин – і ось вже замовлено модний декор. По-друге, придбання в онлайн-магазині допоможе заощадити енну суму. Адже у вартість не включаються витрати на оренду і утримання виставкового залу, послуги консультантів.

Ви хочете замовити модульну картину і бути впевненим на 100%, що вона ідеально доповнить композицію інтер'єру? Запросто! В цьому Вам допоможе створена дизайнером 3d модель приміщення. Тепер можна забути про покупку "на авось" – адже завдяки макету можна оцінити кілька варіантів і вибрати оптимальний за кольором, композиції, стилю.

Що краще – модульні картини на замовлення або готові?

Важливо пам'ятати, що декор зіграє свою роль в гармонійній організації життєвого простору при вмілому компонуванні зі стилем і дизайном інтер'єру. Іншими словами, панно – командний гравець композиції. Способів оформити приміщення нескінченна безліч навіть при схожому наборі складових. Отже, модульні картини на замовлення – оптимальний варіант у нашому випадку.

Картини на стіну з декількох частин: ідеї для інсталяції на будь-який смак

Тематична галерея на сайті представляє багатий вибір мультіпанно. Картини з декількох частин – це яскраві композиції, невід'ємна складова яких – об'єднуючий елемент. Єдність стилю, ідеї, тематики, колірної гами – дизайнерський задум реалізується в різних варіаціях, залежно від того, на що зроблена ставка. Давайте розглянемо на практиці, яких ефектів можна домогтися при вмілому поєднанні змісту і конструктивних особливостей.

Ось яке креативне втілення отримала тематика музичних інструментів у вигляді диптиха.

Монохромний сюжет отримує нетривіальне рішення і представлений у варіанті поліптіха.

У магазині модульних картин "Арт-Холст" Ви знайдете мільйони унікальних сюжетів для відтворення на полотні, яскраві фарби і оригінальні рішення. Нешаблонний підхід до дизайну декору – це нестандартні картини з кількох частин. Тут акцент зроблено на геометрії форм. Трапеції, ромби і трикутники – дивують грані мистецтва ефектно перетворюють оздоблення приміщення в різних стилях. Подаємо кілька прикладів:

Універсальні флористичні мотиви в новому виконанні урізноманітнюють класичні інтер'єри.

Колаж з Ейфелевою вежею підкреслить естетику стилів "під старовину" – ретро, ​​вінтаж.

Доставляються модульні картини в Київ, Одесу, Харків і будь-який інший місто, населений пункт зручним для Вас поштовим оператором. Мешканці та гості столиці, Кременчука, Запоріжжя та Дніпропетровська зможуть зробити замовлення особисто і забрати його в одному з офісів компанії.

Купити модульну картину і створити ексклюзивний дизайн з урахуванням особливостей стилю інтер'єру і особистих естетичних смаків просто - замовляйте індивідуальне виготовлення декору!

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Агентство недвижемоти
Здравствуйте товарищи! С вами Саша Борисов! В своей прошлой статье « Пишу, пишу, а посетителей все нет и нет» я говорил о том, как писать статьи правильно, соблюдая все базовые правила seo

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss