* РБК — новости

* *

Главная Новости

Віце-прем'єр анонсував зміни в системі субсидій при підвищенні цін на газ

Опубликовано: 28.10.2018

Рішення по зміні ціни на газ повинно прийматися після внесення змін до нової системи субсидій.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає прес-служба уряду.

"Ці зміни, які відбулися в системі субсидій, повинні бути відкориговані. Тільки після виправлення ситуації в системі субсидій, коли будуть зняті ті проблеми, які турбують сьогодні громадян, можна розглядати питання про зміну ціни на газ. Є відповідні доручення та урядового комітету, який я очолюю, і прем'єр-міністра, і я сподіваюся, що найближчим часом Мінсоцполітики виконає їх і в систему субсидій будуть внесені необхідні корективи ", – сказав Розенко.

"Потрібно вдосконалювати систему субсидій, посилювати адресність і робити постійну верифікацію. Але найголовніше – система субсидій повинна залишатися простою і доступною. Всі, хто потребує відповідної допомоги, повинні її отримати", – додав віце-прем'єр.

При цьому, за словами Розенка, розмір платежів за газ і житлово-комунальні послуги для одержувачів субсидій не зміниться.

"Ймовірний перерахунок ціни на газ на одержувачів субсидій ніяк не відіб'ється, тому що вони платять і будуть платити фіксовану суму. Ті люди, які будуть відчувати, що вони не в змозі самостійно повністю сплачувати за житлово-комунальні послуги або газ, повинні звернутися в управління соцзахисту і оформити субсидію ", – сказав чиновник.

Як повідомлялося, на минулому тижні прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Україна визнає свої зобов'язання в рамках продовження співпраці з МВФ і "зараз стоїть питання про чергове підвищення" цін на газ для населення.

Нагадаємо, Кабмін з 1 травня посилив умови надання житлових субсидій. Так, з 1 травня 2018 року субсидія скасовується, якщо площа квартири перевищує 120 кв. м, а вдома -200 кв. м, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Власники такої житлоплощі будуть оплачувати послуги в повному обсязі.

Також, якщо у власності сім'ї є автомобіль, яким менше п'яти років, крім мопеда і авто, наданого органом соціального захисту населення, субсидію не призначатимуть.

Крім того, тепер тим, хто дійсно безробітний, необхідно буде стати на облік в центр зайнятості. А людям працездатного віку, хто претендує на субсидію, але не реєструється як безробітний, тому що насправді працює без оформлення в Україні або за кордоном, органи соцзахисту автоматом вважатимуть дохід три прожиткові мінімуми – 5286 грн.

З метою стимулювання енергозбереження також з 1 травня 2018 соціальна норма на газове опалення буде наближена до реальних обсягів споживання та складе 4,5 кубометра на 1 кв. м площі, електроопалення – 30 кВт на 1 кв. м площі. При призначенні субсидії на понаднормову площу житла норма може бути збільшена не більше як на 30% 

 

Коментарі

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss