* РБК — новости

* *

Норвегія і Скандинавія

Опубликовано: 21.10.2018

Київ - Рига - Стокгольм - Упсала * - Согнефьорд * - Берген * - Інвікфьорд * - Льодовик Бриксдаль * - Нордфьорд - Алесунд - Гейрангерфьорд - вершина Далснібба - Осло - Копенгаген - Замок Фредеріксборг * - Росток - Берлін - Київ

Переваги даного туру:

захоплююча насичена програма , яка входить у вартість туру; незабутній підйом до льодовика Бриксдаль в Норвегії; унікальна екскурсія по Стокгольму , місту на 14 островах; захоплюючий круїз, який відкриє вам справжню Норвегію і Скандинавію ; та інші яскраві враження!

* - екскурсії за додаткову плату.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:

розміщення в каютах і готелі зі сніданком; екскурсійне і автобусне обслуговування по програмі; проїзд в комфортабельному автобусі по всьому маршруту; медична страховка (для осіб молодше 60 років).

ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТНЮ:

вхідні квитки в музеї; круїз по Гейрангерфьорд - 50 євро - ОБОВ'ЯЗКОВА ДОПЛАТА ; вечеря на поромі Рига-Стокгольм - шведський стіл, дорослі - 35 євро , діти до 17 років - 17 євро (за бажанням). пакет харчування на поромі Осло-Копенгаген (1 вечеря + 1 сніданок) - шведський стіл, дорослі - 55 евро , діти до 11 років - 30 евро - ОБОВ'ЯЗКОВА ДОПЛАТА (в період 23.06.18-31.08.18)

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:

оформлення Шенгенської візи (якщо паспорт не біометричний): дорослий - 70 євро ; неповнолітній до 6-ти років, пенсіонер - 30 євро ; доплата за страховку для людей старше 60 років - 15 євро (або оформлення страховки самостійно).

День 1: Київ - Вільнюс

07:15-07:30 - відправлення до Вільнюса на автобусі з центрального залізничного вокзалу (Південний термінал).

Увечері по прибуттю поселення в готель.

День 2: Рига

Відразу після сніданку переїзд в столицю Латвії - Ригу і ще одна цікава оглядова екскурсія.

16:00 - розміщення в каютах порому Рига-Стокгольм TALLINK «ISABELLE" і відправлення в столицю Швеції.

Передбачена розважальна програма на борту, а також робота магазинів TAX FREE.

День 3: Стокгольм

Сніданок на поромі, який представлений у вигляді шведського столу і включений у вартість.

10.30 - прибуття порома в столицю  Швеції - Стокгольм, після чого вас чекає оглядова екскурсія по місту, яке по праву вважається одним з наймальовничіших в Європі.

Для бажаючих є додаткові екскурсія піша прогулянки «За вуличками Старого міста Стокгольма» (вартість 15 євро - дорослий, 10 євро - дитина). Також доступні екскурсії в музей корабля Васа ( 25 євро - дорослий, 15 євро - дитина) і на Ратушу ( 25 євро - дорослий, 20 євро - дитина), вартість включає вхідний квиток і супровід гіда (на екскурсії в музей - включено ще й трансфер ).

По закінченню екскурсій вас чекає переїзд в передмістя і ніч в готелі.

 

День 4: Упсала

Сніданок у готелі. Додаткова виїзна екскурсія в історичну столицю Швеції - Упсалу ( 30 євро - дорослий, 20 євро - дитина).

Переїзд в «країну фьоордів» - Норвегію. Розміщення в готелі на ніч.

 

День 5: Фьорди Норвегії (Согнефьорд, Нейрофьорд, Аурландсфьорд) - Берген

07.00 - виїзд на екскурсію в район Согнефьорда (можливий варіант сніданку у вигляді сухого пайка).

Доступні дві екскурсії, на вибір: поїздка на оглядовий майданчик Стегастайн, звідки відкривається неперевершений вид на Еурланнфьорд (вартість 25 євро ), або невеликий круїз по Согнефьорду тривалістю 2,5 години (вартість 55 євро ).

Після - переїзд в сторону Бергена і ніч в готелі.

 

День 6: Берген

По закінченню сніданку в готелі вас чекає виїзна екскурсія по Бергену, який називають в народі «Воротами в царство фьордів», після якої надається вільний час ( 40 євро - дорослий, 30 євро - дитина).

Після обіду вас чекає переїзд через Согнефьорд в гірський СПА готель.

 

День 7: Фьорди Норвегії (Інвікфьорд, Льодовик Бріксдаль*, Нордфьорд) - Олесунн

Захоплюючий день почнеться традиційно зі сніданку в готелі.

Після вас чекає маленький переїзд до Інвікфьорду. Бажаючим буде надана можливість поїздки до вічного норвезького льодовика Бріксдаль (додаткова плата 50 євро - дорослий, 40 євро - дитина).

Шлях до наступної точки зупинки - неймовірного мальовничого міста Олесунн буде проходити через ще один красивий норвезький фьорд - Нордфьорд.

По приїзду в Олесунн - поселення в готель в самому центрі і фотосесія на заході з оглядового майданчика з фантастично красивою панорамою.

 

День 8: Олесунн "Видовищне місто фьордів"

Після сніданку в готелі - оглядова екскурсія по Олесуннe, далі - круїз по Гайрангерфьорду (обов'язкова доплата в розмірі 50 євро). Після відвідин ще одного прекрасного водоспаду "Сім сестер" вас чекає захоплюючий подарунок - час на фотографії з оглядового майданчика гори Далснібба. Після насиченого дня в долині Гейрангерфьорд - переїзд в місто Ліллехамер. Ніч в готелі.

День 9: Осло

Після сніданку - переїзд в Осло, екскурсія по місту. Після оглядової екскурсії у вас буде вільний час в місті.

Додатково - екскурсія в 2 музеї, "Фрам" і "Кон-Тікі": трансфер до музеїв, послуги гіда, вхідні квитки в обидва музеї включені у вартість ( 30 євро - дорослий, 20 євро - дитина).

Переїзд в напрямку Копенгагена і ночівля в готелі (можливий варіант ночі на поромі Осло-Копенгаген). В період 23.06.18-31.08.18 ОБОВ'ЯЗКОВА ДОПЛАТА за пакет харчування на поромі Осло-Копенгаген (1 вечеря + 1 сніданок) - шведський стіл, дорослі - 55 євро , діти до 11 років - 30 євро .

 

День 10: Копенгаген

Після сніданку буде переїзд до столиці ще однієї Скандинавської держави - Данії.

10.00 - 14.00 - Вас чекає подорож до одного з наймальовничіших замків в Північній Європі - Замку Фредеріксборг (вартість екскурсії 30 євро дорослий, 20 євро дитина, додатково оплачується вхідний квиток).

По прибуттю назад в Копенгаген відразу ж слідує оглядово-пішохідна екскурсія по місту.

Вечором Вас чекає відправлення на південь Данії, звідки Ви поїдете в Німеччину на борту порома. Пізніше прибуття в місто Росток. Ніч в готелі.

 

День 11: Берлін

Сніданок у готелі. Переїзд в Берлін.

Оглядова піша прогулянка по місту. Вільне проведення часу і шопінг на Александрплац.

У другій половині дня виїзд до Польщі. Ніч в готелі.

 

День 12: Київ

Після 21.00 – Прибуття на південний термінал центрального залізничного вокзала Києва.

Ми пропонуємо розміщення в готелях класу 3-4 * по всьому маршруту. Також за маршрутом одна ніч передбачена на поромі.

Відпочиньте на борту шикарного лайнера. Ми радимо Вам відправитися в подорож на судах Silja Line хоча б для того, щоб побачити єдиний в своєму роді пором, на якому можете провести цілий вечір. Тут виступають артисти, пасажирам пропонують чудові страви, а магазини здивують багатим асортиментом товарів.

ISABELLE

Поїздка на круїзному судні Isabelle подарує вам приємні враження. На судні є каюти різних розмірів і цінового класу. Поїсти можна в одному з кількох ресторанів з різним меню і рівнем цін. У магазинах можна придбати сувеніри та подарунки. Якщо бажаєш розслабитися, то обов'язково заглянь в баню. Дітей чекає дитяча кімната з морем, складеним з куль. Щовечора в просторому шоу барі Starlight Palace увазі глядачів пропонується розважальну програму.

У конференц-центрі є можливість організувати не тільки конференції, навчання, міні-ярмарки, але і прийоми або заходи для клієнтів.

Екскурсія по Ризі (день 2)

На пішохідній екскурсії, яка включена у вартість туру, ви побачите основні визначні пам'ятки Риги. Це одне з найбільших міст Прибалтики. Вам обов'язково покажуть Ратушну площу, Будинок Чорноголових, знамениті будинки "Три брата", і багато інших важливих місць міста.

 

Екскурсії по Стокгольму (день 3)

Оглядова екскурсія включена у вартість туру. До вашої уваги будуть видатні пам'ятки історії, культури та архітектури Стокгольма - Драматичний театр, Королівський палац 1754 року, Будинок концертів, Кафедральний собор і багато інших.

Екскурсія «По вуличках Старого міста Стокгольма» (вартість 15 євро - дорослий, 10 євро - дитина) відкриє вам кілька таємниць цього міста з багатою історією, гід проведе вас по самому серцю Стокгольма - по Гамла Стану, і покаже всі знакові місця.

Екскурсія в музей корабля Васа ( 25 євро - дорослий, 15 євро - дитина) включає трансфер на Музейний острів і екскурсію з гідом по музею одного величезного корабля, що зберігся до наших днів.

Екскурсія з підйомом на Ратушу ( 25 євро - дорослий, 20 євро - дитина) включає вхідний квиток і супровід гіда. Тут ви зможете піднятися на один із знаменитих оглядових майданчиків міста, де люблять бувати самі шведи.

 

Екскурсія в Упсалу (день 4)

Всі бажаючі можуть відправитися в Упсалу ( 30 євро - дорослий, 20 євро - дитина). Це старе місто, серед основних особливостей якого - Кафедральний Собор (між іншим, найбільший в Скандинавії!), Замок Густава Васи, а також - Університет (найстаріший в Скандинавії).

Екскурсія по фьордам Норвегії (Согнефьорд, Нейрофьорд, Еурланнфьорд) (день 5)

Поїздка на оглядовий майданчик - місток Стегастайн, звідки відкривається неперевершений вид на Еурланнфьорд - обов'язково вразить вас, і розкриє всю велич норвезької природи (вартість 25 євро ).

Після так само за бажанням можливий невеликий круїз по Согнефьорду, під час якого ви зможете насолодитися красою у самих вузьких і високих частинах - Нейрофьорда і Аурландсфьорда (тривалість круїзу - 2,5 години, додаткова плата - 55 євро ).

Екскурсія по Бергену (день 6)

Екскурсія по «Воротам в царство фіордів» дасть вам у всій красі насолодитися старовинними набережними, просоченими духом торгівлі, яка триває вже більше 400 років, пам'ятками середньовічної архітектури, в тому числі і невід'ємною родзинкою міста - місцевим рибним ринком! ( 40 євро - дорослий, 30 євро - дитина)

 

Екскурсія по фьордам Норвегії (Інвікфьорд, льодовик Бріксдаль, Нордфьорд) (день 7)

При бажанні можна поїхати до одного з найвідоміших вікових крижів Норвегії - Брикселдського льоду, під час цієї поїздки ви ознайомитесь з історією появи льодовиків та причиною їх існування в Норвегії навіть в наш час. Далі чекає подорож по живописній гірській долині Ольден, відвідайте невелике поселення, яке оточують гори та водоспади, подолайте дорогу вздовж бурхливої ​​гірської річки, яка приведе до вас прямодо льодовика на відстані витягнутої руки. Потім у вас буде вільне час для фотографій цієї величної пам'ятки природи.

Ватрість поїздки до льодовика - 50 євро - дорослий, 40 євро - дитина.

 

Екскурсія по Олесунну и Гайрангерфьорду (день 8)

Вражаюча екскурсія по унікальному місту, яке по праву вважається видовищним, розташовуючись прямо біля підніжжя Суннмерських Альп. Екскурсія по Олесунн входить у вартість туру.

Після знайомства з містом вас чекає ще одне унікальне чудо матінки-природи - Гайгангерфьорд (обов'язкова додаткова плата 50 євро) , після нього вам належить здійснити мальовничий круїз, щоб насолодитися його красою в повній мірі і на власні очі побачити знаменитий водоспад «Сім сестер». Після круїзу вас чекає неймовірний подарунок - підйом на вершину гори Далснібба (1476 м) прямо на автобусі. Панорамний майданчик вершини дасть вам можливість ще раз охопити поглядом долину Гайрангерфьорда.

Екскурсія по місту Осло (день 9)

Під час оглядової екскурсії по Осло у вас буде можливість насолодитися історичними та архітектурними пам'ятками столиці Норвегії, в числі яких Ратуша, Кафедральний собор, університет Стортінг, старовинні квартали Осло, а також поїздка в парк скульптур Густава Вігеланда, в якій знаходяться близько 150 скульптур, присвячених життю людини (поїздка в парк - безкоштовна. Оглядова екскурсія включена у вартість туру.Для бажаючих - екскурсія в 2 музях, "Фрам" і "Кон-Тікі": трансфер до музеїв, послуги гіда, вхідні квитки в обидва музеї включені у вартість ( 30 євро - дорослий, 20 євро - дитина). Музеї розташовані поруч. Тут ви дізнаєтеся про полярних експедиторів, зможете піднятися на борт одного з кораблів, "Фрам", ознайомитися з відеопрезентаціями та побачити безліч цікавих експонатів.

Екскурсія в Замок Фредеріксборг, екскурсія по Копенгагену (день 10)

Замок Фредеріксборг, який по праву вважається одним з найкрасивіших в Північній Європі і належить до дітищ великої епохи Ренесансу (17 століття). Він принесе вас естетичну насолоду не тільки чудовими інтер'єрами, але захоплюючим дух видом на озеро і парк.

Під час оглядової екскурсії по визначних пам'ятках Копенгагена (Опера, Ратуша, парк Тіволі, вулички Старого міста) можливий також мінікруїз по його каналах.

Вартість поїздки в Замок Фредеріксборг - 30 євро дорослий, 20 євро дитина, додатково оплачується вхідний квиток.

Екскурсія по Копенгагену включена у вартість туру.

Екскурсія по Берліну (11 день)

Ратуша, Берлінський собор, Тріумфальна колона, Університет, Бранденбурзькі ворота і безліч інших визначних пам'яток відкриються вашому погляду на цій екскурсії, яка включена у вартість туру.

Тури
Країни Норвегія:Латвія:Швеція
Тип туру Груповий
Тривалість 11 днів
Місяці 05 - травень:07 - липень:08 - серпень
Транспорт автобус:паром

Немає відгуків про цей товар.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Агентство недвижемоти
Здравствуйте товарищи! С вами Саша Борисов! В своей прошлой статье « Пишу, пишу, а посетителей все нет и нет» я говорил о том, как писать статьи правильно, соблюдая все базовые правила seo

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss