* РБК — новости

* *

Приватне медичне страхування в Польщі

Опубликовано: 21.10.2018

Оновлено:

Опубліковано:

Повернутися до списку всіх статей

Оновлено:

Опубліковано:

Частное медицинское страхование в Польше

Черги і час очікування в NFZ занадто довгі, жителі РП шукають альтернативні рішення в приватному секторі; 47% поляків користується послугами приватного медичного страхування; Вартість ринку приватних медичних послуг в Польщі склала в 2016 році 42,8 мільярдів PLN; Зростання ринку приватних медичних послуг в Польщі становить 7% і буде рости з такою ж швидкістю до 2021 року; Весь сектор приватних медичних послуг пропонує доступ до онлайн-порталу пацієнта та електронної медичної документації; Ціни на базові послуги починаються від 69-89 PLN на місяць.

Ми вже розповідали, як влаштовано в Польщі державне медичне страхування в рамках NFZ: які внески потрібно платити і хто ним може скористатися.

Ситуація з медичною страховкою в Польщі предмет суперечок і реформ. Головний мінус держ. страховки  —  кількість черг на отримання медичних послуг.

Кожен, хто сплачує внески в NFZ , отримує однаковий доступ до послуг, але час очікування – надто великий. Стандартна практика: якщо операція, яка потрібна не термінова – можете її чекати навіть до року.

Це пов’язано з особливістю NFZ : клініки, які підписують договори з фондом, зобов’язуються провести ряд процедур: наприклад лікарня проводить 20 операцій NFZ на місяць.

Отже, якщо ваша  —  21-а, то вона переноситися на більш пізню дату — і доведеться чекати в черзі.

Завжди, звичайно, є можливість провести операцію в приватному порядку, поза рамками NFZ, заплативши госпіталю і лікарям за послуги. На тих же умовах, як це роблять люди без страховки, тобто оплативши за послуги лікарні безпосередньо.

Але навіть в цьому випадку багато державних клінік не мають можливості відповідати зростаючим вимогам польських клієнтів.

Приватні медичні фірми в Польщі

Польські мешканці все частіше звертаються за допомогою до приватного страхування, мотивуючи це: якщо вони і так будуть платити, то можливо краще довіритися приватному бізнесу. До того ж приватний бізнес обслужить їх швидше.

За даними PMR Consulting & Research в 2016 році 47% поляків підтвердило, що користувалося послугами приватного медичного страхування хоча б раз на рік. Для віку 33-54, відсоток ще вищий — 53-54%, тобто більше половини населення РП.

Ринок приватних медичних послуг в Польщі буде рости зі швидкістю 7% на рік, аж до 2021 року.

Вартість ринку приватних медичних послуг в Польщі склала в 2016 році 42,8 мільярдів PLN.

У Польщі є три великих гравці на ринку приватного медичного страхування:

Саме на вартість послуг цих фірм, ми хотіли б звернути увагу.

Вартість послуг Medicover

Клініка Medicover в Варшаві. Zdjęcie pochodzi ze strony: medicover.pl

Фірма Medicover є найбільш популярною серед тих, хто користується послугами приватного медичного страхування, що дозволило фірмі навіть відкрити велику приватну лікарню.

Лікарня Medicover у варшавській Дільниці міста Вілянув — найбільша приватна лікарня в П ольщі.

Якщо ваша фірма не пропонує вам пакету медичної страховки і ви наважуєтеся застрахуватися самі, то ціни на послуги Medicover починаються з 365 PLN на рік (бл. 30 PLN на місяць).

В рамках такого базового пакета, який називається Basic: ви можете домовитися до 8 разів на рік на візит до сімейного лікаря, педіатра, терапевта (інтерніста).

В рамках цього пакету можна також отримати консультації акушерки, провести аналізи з 20% знижкою і зробити безкоштовні щеплення від грипу. Доступна також консультація лікаря в надзвичайних випадках і доступ до термінової медичної допомоги 24/7 по «гарячій лінії» 24/7 —  Hot Line Medicover.

Купуючи цей та будь-який інший пакет, клієнт отримує доступ до онлайн-порталу пацієнта, де можна замовляти рецепти, організовувати візити до лікаря, контролювати свою медичну історію, отримувати доступ до швидких онлайн консультацій.

Клініка Medicover. Zdjęcie pochodzi ze strony: medicover.pl

Якщо будуть цікавити пакети з необмеженим візитом до лікарів, то потрібно буде доплатити. Вартість такого пакета Basic + складає 501 PLN на рік (бл. 41 PLN на місяць).

Якщо ж ми хочемо отримати в пакеті доступ до лікарів фахівців, тобто до:

дерматолога; гінеколога; окуліста; стандартним безкоштовним аналізам ітд.

то потрібно приготуватися до куди більшої витрати: від 982 PLN (81 PLN на місяць) до 1177 PLN (98 PLN на місяць).

Детально з цінами на пакети медичних послуг, можна ознайомитися на спеціальному сайті Medicover.

Вартість послуг Luxmed

Клініка Luxmed, Катовіце. Zdjęcie pochodzi ze strony: luxmed.pl

Наступна фірма — Luxmed. Ціни і обсяг послуг не сильно відрізняються від Medicover, також пропонуючи онлайн портал пацієнта і 24h медичну допомогу, SMS-інформацію, «гарячу лінію», допомога лікарів онлайн і документи пацієнта в електронному форматі.

Якщо мова йде про ціну послуг для пацієнтів 18-65 років то, на базову медичну опіку:

доступ до лікаря-терапевта (інтерністів), педіатра і сімейного лікаря, а також базові аналізи,

то вартість пакета становить 516 PLN на рік.

Якщо ж хочете скористатися розширеними консультаціями лікарів-фахівців, а також розширеними аналізами, то вартість збільшиться —  828 PLN.

У кожному з варіантів можна також отримати 10% знижку на платні процедури, які пропонує Luxmed в своїх клініках.

З повним списком пропонованих пакетів, можна ознайомитися на сторінці Luxmed.

Вартість послуг Enelmed

Клініка Enelmed, Варшава. Zdjęcie pochodzi ze strony: enel.pl

Остання фірма з «великої трійки» — це Enelmed.

Фірма не відстає за своєю конкуренцією і пропонує все ті ж: онлайн портал пацієнта , додаток на Android і iOS, в якому можна знайти лікаря, домовитися на візит і скасувати його при необхідності.

У стандартному пакеті, який пропонує фірма отримуєте можливість користуватися послугами 6 лікарів:

интерниста (терапевта), гінеколога, ларинголога, педіатра, окуліста і сімейного лікаря,

крім цього, доступні також послуги по аналізах і такі процедури як: УЗД і Рентеген.

Почитати докладніше про те, що пропонує пакет можна безпосередньо на сайті Enelmed.

Якщо такі послуги вам не цікаві, а застрахуватися ви хочете «про всяк випадок», то можна скористатися базовим пакетом Enel-Med Basic за 69 PLN на місяць з рядом безкоштовних аналізів в пакеті.

За кожен візит до лікаря фахівця правда потрібно буде доплатити 15 PLN . Але доступ до онлайн-платформ і «гарячої лінії» — у вартості пакета. Також в пакеті 15% знижка на стоматологічні послуги.

У варіанті для двох осіб (родини) Enel-Med Basic — складе 131 PLN на місяць.

Народження дитини в приватній клініці

Клініка Medicover. Zdjęcie pochodzi ze strony: medicover.pl

Якщо ви хотіли б довірити приватній клініці народження дитини, то ціни на стандартний пакет одноразових тестів, наприклад для 1-го, 2-го триместру коштуватимуть близько 150-300 PLN. 

Що може бути не зовсім вигідно, тому краще скористатися пакетами, які, передбачають можливість ведення вашої вагітності. Найпростіші пакети, які передбачають тести для вагітних виглядають так:

LuxMed — бл. 3100 PLN, бл. 260 PLN на місяць. Medicover — в середньому бл. 2256 PLN, тобто бл. 188 PLN на місяць. Enel-Medzie — пакет Gold — бл. 186 PLN на місяць.

А ось витрати на повне ведення вагітності в приватній клініці підуть в тисячі. Medicover, наприклад, пропонує два пакети: за 8.890 PLN і 16.000 PLN . Детальніше про те, що входить в пакети, можна ознайомитися на сайті клініки.

У цього ж Medicover знайдемо спеціальні пакети опіки для до 2-х років. Ціни на них починаються з 2106 PLN на рік —  175 PLN на місяць.

У статті була використана публічна інформація, яку зазначені медичні фірми надали у відкритому доступі. До кожного потенційного клієнта фірма може мати індивідуальне підхід і пропозиції , тому зазначені ціни є орієнтовними.

Радимо вам зв’язатися безпосередньому з однією з компаній, яка вас цікавить. Успіхів!

Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia zostały użyte w celach informacyjnych i są własnością firm Luxmed, Enelmed oraz Medicover.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Агентство недвижемоти
Здравствуйте товарищи! С вами Саша Борисов! В своей прошлой статье « Пишу, пишу, а посетителей все нет и нет» я говорил о том, как писать статьи правильно, соблюдая все базовые правила seo

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss