* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як видалити рекламу в Pandora

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як видалити рекламу в Pandora

Как удалить KMPlayer

Pandora - це інтернет-радіостанція, де користувачі можуть вибирати у відповідності зі своїми смаками артистів, пісні і жанри. При відвідуванні сайту Pandora на pandora.com, ви можете ввести ім`я виконавця або пісні, які вам подобається слухати, і сайт вибере і буде грати музику, відповідну вашим смаком. В даний час Pandora є безкоштовним сервісом, проте там присутня реклама, яка періодично звучить в проміжках між піснями. Ось деякі кроки, які можна зробити, щоб прибрати рекламу від Pandora під час прослуховування.


Remove KMPlayer (remove only) 3.9.1.130 from Pandora TV

Кроки

1

Увійдіть у свій обліковий запис Pandora. Відвідайте pandora.com для входу в ваш особистий аккаунт, використовуючи адресу електронної пошти при реєстрації і пароль, і натисніть на кнопку "Sign In."

2

Оновлення Pandora One account. Безкоштовні Pandora акаунти оплачуються рекламодавцями, що дозволяє Pandora покрити необхідні витрати, в основному оплатити роялті музики. Оновлення Pandora One видалить всю рекламу з вашого радіо плейлиста. Оновлення Pandora One коштує 36 доларів за рівно 365 днів з дня оплати, і єдиний спосіб оплати - за допомогою кредитної карти.

3

Виконайте 1 з 2 способів для поновлення Pandora One.

Відвідайте безпосередньо https://pandora.com/#/account/upgrade/, щоб почати процес оновлення. Увійдіть у свій обліковий запис Pandora і натисніть кнопку "Upgrade" розташовану у верхньому правому кутку вашої домашньої сторінки радіо Pandora. Коли на екрані з`явиться вікно з панеллю, натисніть кнопку "Upgrade to Pandora One."

4

Введіть свою платіжну інформацію. Екран поновлення попросить вас ввести дані вашої кредитної карти і надасть вам можливість вибрати автоматичне продовження підписки або не вибирати. Після того, як ви прочитаєте і погодьтеся з умовами Pandora One, зможете натиснути кнопку "Pay Now", щоб завершити оновлення.

5

Надайте Pandora кілька годин, щоб прибрати рекламу. Щоб прискорити процес видалення реклами після поновлення Pandora One, вийдіть і увійдіть назад в Pandora One з адресою вашої електронної пошти та паролем.

6

Приберіть рекламу від Pandora у своєму мобільному пристрої. З IPhone, iPad, Android і Blackberry пристроїв з встановленим додатком Pandora можна перейти безпосередньо в Pandora One. Натисніть стрілку в лівому верхньому кутку екрану Now Playing на iPhone. Торкніться вкладки "Settings" і перейдіть вниз, поки не побачите "Upgrade to Pandora One." Натисніть "Settings" у лівому нижньому кутку на iPad і перейдіть вниз, поки не побачите "Upgrade to Pandora One." Переконайтеся, що ви в даний момент знаходитеся в екрані Now Playing або Station List на Android пристрої. Натисніть "Menu" і торкніться "Preferences". Прокрутіть вниз, поки не знайдете Upgrade Account і натисніть "Upgrade to Pandora One." Переконайтеся, що ви в даний момент знаходитеся в екрані Now Playing або Station list на пристроях Blackberry. Натисніть кнопку "Menu" і виберіть "Upgrade Account."

Поради

Ви можете скасувати підписку в Pandora One в будь-який час, направивши лист електронною поштою на Pandora за адресою [email protected] Обов`язково вкажіть електронну адресу, яку ви використовували для реєстрації на Pandora One, або перші чотири цифри і останні чотири цифри разом з ім`ям на кредитній карті, якою ви користувалися для поновлення Pandora One. При скасуванні повинно бути повернуто пропорційне відшкодування грошових коштів. Сьогодні Pandora і Pandora One доступні тільки для користувачів у Сполучених Штатах у зв`язку з системою ліцензування Digital Millennium Copyright Act. В даний час за межами Сполучених Штатів аналогічних систем ліцензування немає.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss