* РБК — новости

* *

Главная Новости

Запитати у лікаря: задати питання лікарю online — Інсайт Медікал Київ Позняки

Опубликовано: 03.10.2018

Створено: 24 вересня 2015

Питає Данило:

Мої вітання. Сьогодні після вечері я пішов пограти в комп'ютер. Втомився і вирішив зробити розминку. При поворотах і нахилах почув дивний звук - якесь дихання або шипіння. Раніше такого не помічав. Це нормально?

Відповідає невролог медичного центру Інсайт Медікал:

Добрий день.

Вам потрібна консультація невролога.
Створено: 18 вересня 2015

Запитує Антон:

Добрий день! Турбує біль під коліном і трохи вище нього (сантиметрів на 5). Різко посилюється при вирівнюванні спини в положенні сидячи/стоячи, або випрямленні ноги. Травматолог поки призначив мазь і наклофен-дуо, але нічого не проходить вже тиждень.

Відповідає невролог медичного центру Інсайт Медікал:

Здрастуйте, Антон.

Потрібно проконсультуватися у невролога, визначити, хто ж винуватець – коліно або спина. Можливо, будуть потрібні дообстеження, про це вам скаже лікар.
Створено: 17 вересня 2015

Запитує Олена:

Добрий день! У мене на правій гланди утворився гнійник і він мені заважає, але горло не болить, раніше нічим подібним, пов'язаним з горлом, не хворіла. Не знаю, що робити, підкажіть.

Відповідає ЛОР медичного центру Інсайт Медікал:

Доброго дня.

Вам потрібна консультація ЛОР лікаря. Тактика лікування залежить від клінічної картини - лікувати консервативно або розкривати гнійник.
Створено: 14 вересня 2015

Запитує Ганна:

Добрий день. Які аналізи потрібно здати при плануванні вагітності? І чи робите ви їх в клініці?

Відповідає гінеколог медичного центру Інсайт Медікал:

Доброго дня.

Перелік необхідних аналізів залежить від соматичної патології, стану організму на момент огляду, попередньої історії хвороби, а також стандартний перелік необхідних досліджень при плануванні вагітності. Наш гінеколог-репродуктолог проаналізує вашу ситуацію і запропонує вам обстеження.
Створено: 09 вересня 2015

Запитує Юлія:

Виявила в грудях новоутворення розміром приблизно з перепелине яйце. Болі в грудях не було, забоїв грудях не було, з'явилося це дуже раптово, буквально за один день.

Що це може бути?

Відповідає УЗД-діагност медичного центру Інсайт Медікал:

Привіт, Юлія.

Щоб відповісти на ваше запитання, необхідно зробити мамографію і проконсультуватися у мамолога.
Створено: 03 квітня 2015

Запитує Тетяна:

Доброго дня!

Підкажіть,будь ласка,у мене болить шия і вночі німіє рука. читала симптоми. схоже це шийний остеохондроз. до якого лікаря мені звернутися і які процедури для підтвердження діагнозу необхідно зробити. І яким буде лікування? Порадьте клініку,куди можна звернутися.

Відповідає невролог медичного центру Інсайт Медікал:

Доброго Дня, Тетяна.

Вам потрібна консультація невролога. Для діагностики проблем з хребтом використовується КТ і МРТ, також неврологічний огляд і рентген шийного відділу. Комплекс необхідних обстежень вам порекомендує невролог. Також бажаний комплексний підхід і потяг. Застосування постизометрической релаксании (БЕНКЕТ), точкового і сегментарного масажу, рефлексотерапії, фармакопунктури, гомеопатичного лікування, медикаментозного лікування, лікувальних блокад та ін, всі ці методи в поєднанні або в системі лікування послідовно застосовує наш досвідчений психотерапевт. Ваше завдання не запускати хворобу, можливо, проблема не велика, і її можна вирішити немедикаментозно. Наприклад, гімнастикою, БЕНКЕТ, масажем.
Створено: 02 квітня 2015

Запитує Лариса Дмитрівна:

Добрий день. Моїй мамі 82 роки. Її дуже турбує ішіас. Таблетки та ін'єкції не допомагають. Може допомогти рефлексотерапія?

Відповідає невролог медичного центру Інсайт Медікал:

Доброго Дня, Лариса Дмитрівна.

Рефлексотерапія допомагає зняти запалення, м'язовий спазм, біль та ін. Однак, потрібно бачити МРТ, щоб розуміти, в чому суть проблеми, так як біль по ходу сідничного нерва може бути з багатьох причин. Тому бажано застосовувати комплексний підхід до лікування.
Створено: 22 березня 2015

Запитує Діана:

Добрий день.Мені 28 років,є дитина(10 років) пологи пройшли добре,без ускладнень,більше вагітностей не було.На черговому огляді лікар запідозрила дисплазію, нікого біопсію, нікого аналізи на предмет запалення,виявлено Гарднереллу і кандидоз (хоча ніяких симптомів немає). Призначили лікування-лікуюся. Лікар сказала,по закінченню лікування через 4 дні вона відріже цю дисплазію. Скажіть, чи необхідна ця операція, чи її можна уникнути?

Дякую.

Відповідає гінеколог медичного центру " Інсайт Медікал:

Доброго дня, Діано.

Щоб відповісти на ваше запитання, необхідно знаті результат біопсії шийки матки. Якщо дисплазія підтверджена,то прибрати її дійсно необхідно, здавши перед цим аналіз на впл.
Створено: 15 березня 2015

Питання від Олени:

Здравствуйте, Доктор! При проходженні медогляду у семирічної дитини УЗД серця показало, що працює тільки один клапан. Наскільки це можливо і що робити, якщо це так? Спасибі.

Відповідає терапевт клініки Інсайт Медікал:
Доброго Дня,Олена! Доброго дня. Є спеціалізовані центри по лікуванню проблем серця у дітей (Інститут Амосова, Центр серця Ємця, ОХМАТДИТ). Зберіть кілька думок. Створено: 15 березня 2015

Запитує Євген:

Добрий день. Підкажіть чи годен я до військового призову з даним діагнозом. Заздалегіть вдячний.

СКТ грудного відділу хребта: Остеохондроз, спондилоартроз, сколіоз грудного відділу хребта. Грижи Шморля Th8-L2. Хр.тораколюмбалгия, помірно-виражений больовий синдром.

Відповідає невролог медичного центру Інсайт Медікал:

Доброго дня.

Ознаки остеохонроза і спондилоартроз, сколіоз - часті описи хребта у пацієнтів починаючи з 20-25 річного віку. Грижа Шморля не небезпечна неврологічними ускладненнями, часто протікає безсимптомно і є випадковою знахідкою. Даний знімок описує стан хребта, а діагноз говорить про те, що болить грудний відділ помірної інтенсивності. Важливо знати ще інші клінічні ознаки, абсолютних даних «за» непридатність немає.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss