* РБК — новости

* *

Главная Новости

Вибір місця для посадки малини / Агротехніка вирощування малини / Купити саджанці ягідних культур

Опубликовано: 30.09.2018

видео Вибір місця для посадки малини / Агротехніка вирощування малини / Купити саджанці ягідних культур

На Херсонщині пройшов "Часниковий форум"

Транспортна розв'язка

Вибір місця для посадки малини є важливим чинником для виробництва ягід. Від цього буде залежати не тільки зручність проїзду техніки до поля, а й потенційні маркетингові можливості. Тому якщо потенційна ділянка розташована далеко від головного шосе або населеного пункту, то процес реалізації ягоди може бути ускладненим.


Школи методом жеребкування обиратимуть дітей, які бажають навчатись не за місцем проживання

Сівозміна

Якщо ви визначилися з місцем, де буде проводитися посадка малини , то в ідеалі необхідно потурбуватись про землю для сівозміни, де буде висаджено нову ділянку.


Приголомшливі ціни на перший врожай полуниці

Якщо ви плануєте продавати ягоди через торгові точки, то виробничі ділянки повинні бути поблизу від них, щоб звести до мінімуму час, коли ягоди будуть в дорозі.

Відсутність надлишкової вологи

Вибирайте ділянку з гарним дренажем і, бажано, з невеликим схилом. Малина чутлива до надлишкової вологи, яка може викликати серйозні проблеми, у тому числі поганий ріст рослин, зростання захворюваності грунтовими хворобами і загибель рослин.

Якщо ж іноді волога затримується на полі, можна застосувати вирощування малини на високих гребенях.

Настільки ж важливо, як хороший дренаж води є наявність води.

Ви повинні заздалегідь подбати про наявність достатньої кількості води для поливу і системи зрошення.

Оптимальна кислотність грунту

У більшості випадків, ідеальний грунт для вирощування малини - добре дренований, супіщаний з рН від 6,0 до 6,5. У деяких піщаних грунтах, деякі мікроелементи можуть стати дефіцитними, якщо рН грунту вище 6,0. Слід уникати важких глинистих грунтів.

Попередники малини

Неприйнятними попередниками для посадки малини є томати, картопля, баклажани і полуниця.

Схил

Уникайте крутих схилів (більше 5%), оскільки вони є податливими ерозії. Південні схили, як правило, збільшують ризик пошкодження квітів весняними заморозками, тому що рослини на них цвітуть раніше. А західні схили найчастіше небажані зважаючи на небезпеку зимового вимерзання пагонів, коли рослини піддаються дії сильних вітрів взимку.

Ізоляція від інших посадок

Вірусні захворювання передаються від диких рослин через попелиць, трипсів, білокрилок і нематод. Щоб звести до мінімуму ймовірність вірусних інфекцій, нові посадки малини повинні бути висаджені якнайдалі від інших місць зростання малини, дикої чи культурної. Краще, якщо вони будуть на відстані 200-300 метрів від поля.

Це основні критерії вибору місця для вирощування малини (ожини), але також необхідно виходити з індивідуальних особливостей регіону, клімату, цілей, завдань і аналізу ринку.

Про те, як підготувати ділянку під посадку читайте в наших наступних статтях ...

Якщо ця інформація виявилася корисною для Вас, не полінуйтеся, поділіться нею з іншими на своїх сторінках у соціальних мережах, натиснувши на кнопочку знизу статті.

Автор статті: Рибчак Євген

Будь-яке копіювання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою автора і за умови розміщення активного посилання на ресурс.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss