* РБК — новости

* *

Главная Новости

Елтон Джон: Я думав, що не заслуговую любові

Опубликовано: 29.09.2018

68-річному британському співакові Елтону Джону  досі болить  те, що його тато, Стенлі Дуайт ніколи не обіймав його і не казав, що любить.

Сам артист не повторює цієї помилки зі своїми синами, 4-річним Закарі та 2-річним Елайджею .

Про це сер Елтон розповів, виступаючи перед стадунтами в  "Oxford Union" у нещодавньому інтерв’ю, пише "The Daily Mail".

Зі слів артиста, 1950-ті – це була "жахлива ера", коли чоловіків учили не висловлювати почуттів. На думку Елтона, саме брак батьківської любові штовхнув його до алкоголю та наркотиків, які ледь його не вбили.


"Redemption Song" | John Legend

"Він (батько) ніколи не казав, що любить мене, не обіймав, не приходив побачити, як я виступаю", - поділився співак.

"Його навчали, що любов має межі. Ти не показуєш її на людях. Не показуєш навіть наодинці. А коли твій син не такий, як ти, коли він насправді, блін, геть інакший, тоді твоя любов вимикається і не висловлюється", - зазначив Джон.

Елтонів батько не підтримував його прагнення стати артистом, і все своє життя той намагається довести йому свою успішність, навіть попри те, що Стенлі вже давно нема серед живих.

Коли батьки сера Елтона розлучилися, його тато знову одружився, і в нього народилося ще четверо дітей. Якраз для них, згадує співак, Стенлі став таким люблячим татом, яким ніколи не був для нього.

"Понад усе я намагався подолати свій найтемніший секрет – що я не міг любити самого себе. Я вважав, що не заслуговую на те, щоби мене любили та про мене піклувалися, або щоби я був у цьому світі", - пригадав артист.

Власним дітям Елтон Джон  постійно говорить про свою любов, і вони відповідають тим самим.

"Мій син Закарі якось сказав: "Я люблю тебе аж до Бога". Він регулярно це повторює в різний спосіб, і Елайджа так само. Для мене це означає, що ми добре справляємося з вихованням дітей, що вони відчувають, що їх люблять, що їх плекають, що вони відчувають, як вербальну, так і тактильну любов", - поділився співак.

Як відомо, зі своєю матір'ю Шейлою , якій зараз 90, Елтон Джон не спілкується вже кілька років. На свій останній день народження старенька найняла двійника зіркового сина .

Фото з  Instagram   Елтона Джона

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss