* РБК — новости

* *

Главная Новости

Щоб свято вдалося або сц Енар новорічної вечірки |

Опубликовано: 29.09.2018

Для кожного з нас свято Нового року – це вибір подарунків, складання меню, і, звичайно ж, новий одяг, який нам подобається, і в якій ми відчуваємо себе чарівно й упевнено. Але не тільки це нас турбує, адже дуже хочеться, щоб свято, був таким яскравим і незабутнім. А для цього необхідно скласти сценарій новорічної вечірки.

Ідеї для новорічної вечірки, можуть бути найрізноманітнішими, але потрібно виходити з реалій. Ми визначаємося, де будемо святкувати Новий рік. Ми можемо зустрічати його вдома з усіма рідними і близькими, можемо поїхати на дачу, з компанією друзів, можемо піти в ресторан або опинитися на іншому кінці світу біля теплого моря на березі з білого піску. Ось від цього й починається сценарій новорічної вечірки. У ресторані і на іншому кінці світу буде масовик-витівник, який все продумає, а вам залишиться тільки брати участь. А якщо вдома або на дачі? Теми для новорічної вечірки, в даному випадку, можна обговорити з рідними та підготуватися.

Починаємо з того, що прикрашаємо кімнату. Головним атрибутом свята, звичайно, буде ялинка, і прикрасити її можна по-різному. Це можуть кулі, банти одного кольору або в стилі 60-х років, з різноманітними намистом, кулями та іграшками. І, звичайно ж, свічки, які додадуть своїм мерехтінням, романтичності і загадковості.

Кімнату бажано теж прикрасити, розвісивши сніжинки, серпантин, і розклавши свічки на столі. Це створить святковий настрій, заповнить серця почуттям свята.

Можна зробити стінгазету, в якій потрібно зазначити фотографіями все те хороше, що сталося з вами в році, що минає. У сценарій новорічної вечірки, необхідно включити подарунки-сюрпризи для кожного з символами наступаючого року, бажано, з маленькими віршиками.

І якщо виникне ідея новорічної вечірки, щоб провести її, як карнавал, то завчасно потрібно підготувати маски, які можна купити або ж зробити самим. Ніщо так не зближує, як тепле спілкування з рідними і близькими за спільною творчістю, особливо дітей і батьків. Це благодатний час любові і навчання почуттям: почуттю сім’ї, почуттю любові й уваги до один одного. І навчивши цього свою дитину, ви зробите найголовніше у вашому житті. І малюк, засвоївши це, пронесе через усе життя і навчить своїх дітей.

Не забудьте включити в сценарій новорічної вечірки ігри, конкурси, лотереї та складання гороскопів. Особливо це цікаво буде дітям. Ігри в пошуках подарунків з підказками, захоплять і розвеселять ваших карапузів. А прихід Діда Мороза та Снігуроньки з роздачею подарунків буде найяскравішим моментом свята. І зовсім не важливо, що Дідом Морозом буде тато, а Снігуронькою – мама.

Для дорослих конкурси на кращий тост мобілізують чоловіків і змусять їх не тільки налягати на «міцні» напої, але і ворушити звивинами. Знайти цікаві тости зараз можна в багатьох виданнях та інтернеті.

Ідея Гадальні лотереї всім припаде до душі. Виготовивши завчасно коробочки, можна покласти в них різні предмети, які символізуватимуть блага, які очікують вас в новому році. Цукерочки – солодке життя, вітамінки – здоров’я, монетки – багатство і багато іншого.

Підготуйте заздалегідь гороскопи на всі знаки зодіаку, а на самому святі, розпитавши про дату народження, можна почати пророкувати, що чекає тієї чи іншої людини.

Ну і як же не поспівати на новорічній вечірці улюблені пісні дитинства? У цьому випадку караоке – те, що потрібно, та ще перед Дідом Морозом і Снігуронькою!

Ваша фантазія і винахідливість в прагненні доставити радість рідним людям буде по-справжньому оцінена щасливими посмішками та сяючими очима.

Все що ви придумаєте, буде зігріте любов’ю та увагою, тому весь майбутній рік стане тільки щасливим!

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss