* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як знайти людину по прізвищу

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як знайти людину по прізвищу

як знайти людину по номеру телефона

Вчимося правильно шукати людину по прізвищу безкоштовними і доступними способами.

Хочете знайти свого старого знайомого? У вас напевно це вийде, навіть якщо у вашому розпорядженні є тільки прізвище. Сучасний світ, завдяки розвиненій мережі комунікацій, практично не дає можливості повністю загубитися. Корисні поради вам в допомогу.Щоб знайти людину по прізвищу потрібні:

– комп’ютер,

– інтернет,

– телефон.

Задайте потрібне прізвище в усіх відомих вам пошукових системах інтернету. Наприклад, Google.com і Yandex.ru частенько видають різні результати при одному і тому ж запиті. Використайте написання не лише кирилицею, але і латиницею. Якщо ваш знайомий переїхав жити за кордон, то його прізвище тепер виглядає інакше. Додайте в рядку пошуку ім’я розшукуваної вами людини. Навіть якщо прізвище досить рідкісне, її однієї буває недостатньо. Вводити ім’я не знадобиться, тільки якщо ви шукайте знаменитість. Тоді пошукові системи видадуть потрібне посилання в перших рядках. Збережіть усю знайдену корисну інформацію. Можливо, що потрібна вам людина десь публікувалася, виступала, розміщувала своє резюме. Використовуючи ці факти, ви можете спробувати знайти його вже за допомогою телефону і знайдених координат.


Как искать номер телефона по фамилии

Задайте пошук в найбільш популярних соціальних мережах. Частину відповідей вам видадуть пошукові системи. Наприклад, Google повідомить про зареєстрованих користувачів у своїй мережі Google+ і в Facebook. Yandex надасть інформацію про входження в “Мій круг”, Mail розповість про учасників “Мого світу”.


Как узнать местоположение человека по номеру телефона

Увійдіть до свого акаунта у “Вконтакті” і в “Однокласниках”, щоб задати там прізвище людини, яку ви шукаєте. Якщо ви не є їх користувачем, доведеться або пройти реєстрацію або попросити про послугу когось зі знайомих, хто користується цими мережами. Додайте в пошуковий запит не лише ім’я, але і рік народження і ймовірне місце проживання. В цьому випадку вам доведеться переглядати менший об’єм непотрібної інформації.

Згадайте, з ким ця людина може зберігати стосунки, переписуватися. Це необхідно, якщо пошук не приніс результату. Можливо, потрібна вам особа вважає за краще користуватися ніком або псевдонімом. Тоді потрібно застосувати іншу тактику: шукати “біля”.

Прогляньте списки друзів колишніх знайомих розшукуваного. Можливо, хтось вже встановив з ним контакт. І ви знайдете людину вже не по прізвищу, а по фотографії. Зверніться до допомоги спеціалізованих ресурсів, якщо власні пошуки не дали результату. Приміром архіви з базами прізвищ. Ми сподіваємося, що наша стаття допомогла вам знайти людину по прізвищу. Якщо ви хочете знайти дівоче прізвище людини безкоштовно, то це також можна зробити в онлайні через соціальну мережу “Вконтакті”(ВК) або “Однокласники”. Зараз пошук людей став значно простіший, адже майже усі “сидять” в Інтернеті і мають особисті сторінки в соціальних мережах.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss