* РБК — новости

* *

Главная Новости

Сонник. Тлумач снів. Тлумачення значення снів. Тлумачення значення снів, що починаються на букву о

Опубликовано: 29.09.2018

видео Сонник. Тлумач снів. Тлумачення значення снів. Тлумачення значення снів, що починаються на букву о

Толкование снов, значение и вещие сны - Сонник Удиловой, Миллера, Юноны
1 | 2 | 3Звинувачувати

Бачити у сні, що Ви звинувачуєте когось у низьких вчинках, означає, що у Вас будуть сварки з підлеглими і Вашу гідність постраждає. Якщо уві сні звинувачують Вас - є небезпека, що Ви будете причетні до поширення пліток хитрим і предумышленным чином.

Обід


Сонник Бум 9 серия

Бачити у сні, що Ви обідаєте на самоті, означає, що незабаром життя дасть Вам серйозний привід для глибоких роздумів про важливі життєві проблеми. Молодій жінці уві сні обідати з коханим - до сварки з ним або повного розриву. Але якщо їх спільна трапеза протікає в обстановці надзвичайно приємною, доставляючи їм задоволення, тоді сон передвіщає благополучний розвиток їх відносин. Бути в сні одним із запрошених на обід - означає, що Ви насолодитеся гостинністю чудово розташованих до Вас людей.


Sonic Dash! Сонник даш! Игра сонник. Classic Sonic Gameplay.

Мавпа

Побачити в сні мавпу - означає, що брехливі люди будуть лестити Вам, щоб просунути власну справу шкоди Вашим інтересам. Побачити мертву мавпу - означає, що Ваші найлютіші вороги скоро зазнають повний крах. Якщо молодій жінці сниться мавпа - це означає, що вона повинна наполягати на ранній одруження, оскільки її коханий дасть привід до підозри в невірності. Для жінки бачити у сні, що вона годує мавпу, означає, що лицемірна людина обійдеться з нею нечесно. Приснився мавпа іноді обіцяє хвороба або приниження когось із Ваших близьких. Якщо Вам сниться маленька мавпочка, спритно карабкающаяся на дерево, цей сон застерігає Вас: чиєсь віроломство може завдати Вам рану, якщо Ви не будете обачні.

Образа

Бачити уві сні себе скривдженим - означає, що скоро Ваше неправильне поведінка стане причиною Вашого глибокого невдоволення собою, хоча Ви і спробуєте себе виправдати. Наносити уві сні кому-небудь образу - віщує тривалу боротьбу на шляху до бажаної мети. Якщо жінка уві сні отримує образу чи завдає її - це означає, що вона буде шкодувати про поспішних висновках і свій непослух батькам. Іноді отримана у сні образа від кого б то не було - віщує майбутнє сумна подія.

Хмари

Бачити уві сні важкі чорні хмари - передвіщає невдачі і невміння впоратися з роботою. Якщо йде дощ - чекайте неприємностей і хвороби. Бачити блискучі, прозорі хмари з пробиваються крізь них променями сонця - означає, що незабаром Ви досягнете успіху після того, як Вас довго супроводжували тривоги і турботи. Бачити прозорі хмари з мерехтливими крізь них зірками - означає швидкоплинні радості і невеликі успіхи в справах.

Обман, шахрайство

Бачити у сні, що Вас обманюють у справах, - означає, що Ви зіткнетеся з людьми, які будуть прагнути перепинити Вам шлях до успіху. Молодим людям бачити у сні, що їх обіграють шулери, передвіщає, що вони розлучаться зі своїми коханими через безглуздих непорозумінь. Уві сні самому намагатися обдурити когось - передвісник того, що корисливі прагнення підштовхнуть Вас до негідним і легковажних вчинків, здатним заплямувати Ваше ім'я. Уві сні з гіркотою усвідомити, що Ви обмануті, - знак того, що Ваші супротивники будуть безсилі нашкодити Вам.

Обмороження

Уві сні страждати від обмороження - передвіщає Вам участь у якомусь недобрій справі, в яке Вас наполегливо буде залучати хтось із друзів. Можливо також, що сон обіцяє захворювання або нещасний випадок.

Непритомність

Непритомність у сні означає можливу хворобу у Вашій родині і неприємні звістки. Якщо сон бачить молода жінка - це означає, що вона зазнає розчарування, чому провиною буде її безтурботний спосіб життя.

Обожнювання, обожнювати

Бачити у сні, що Ви є предметом обожнювання, означає, що Ви збережете любов тих; хто оточував Вас раніше, хоча і займете скоро досить високе положення в суспільстві.

Обійми

Обіймати уві сні свого чоловіка (або дружину), спокійно або з сумом, обіцяє Вам домашні негаразди. Обіймати уві сні своїх рідних - до можливих хвороб або сварок. То ж обіцяє сон, в якому закоханий обіймає свою обраницю. Але якщо Вам сниться, що Ви обіймаєте кого-то з почуттям переповнює Вас радості, такий сон передвіщає щастя. Обіймати уві сні незнайомої людини - до нежданим гостям.

Овочі

Бачити, що Ви їсте овочі, - знак несподіваної удачі. Можливо, що на перших порах Ви сприймете це як подарунок долі, але дуже скоро Вам доведеться зрозуміти, що за уявною удачею ховається обман. Зів'ялі і гнилі овочі обіцяють великі прикрості. Для молодої жінки бачити у сні, що вона готує овочі для обіду, - передвісник того, що вона втратить через незлагоди гаряче коханої людини, однак її чекає заміжжя з гідним і вірним обранцем.

Вогонь

Бачити у сні вогонь - добре, якщо Ви самі при цьому не згораєте. Він обіцяє тривалий добробут морякам, мандрівникам, всім, хто працює на землі. Бачити свій будинок горить - означає любити друзів і слухняних дітей. Якщо підприємець бачить палаючим свій магазин - це означає стрімкий темп у розвитку вигідних справ. Боротися з вогнем і не дати йому розпалюватися - обіцяє Вам неспокійну роботу. Бачити обгорілі стіни свого магазину (складу та ін) - пророкує нещастя. Ви будете готові припинити боротьбу за удачу в справах, вважаючи це марною, але доля несподівано знову підтримає Вас. Якщо уві сні Ви розпалюєте вогонь - Вас очікують приємні несподіванки. Ви зможете відвідати своїх далеких друзів. Бачити велика пожежа - означає для моряків успішне та безпечне плавання. Літераторам це обіцяє успіх і почесті, діловим людям - безмежну удачу в справах.

Огорожа, перила

Бачити уві сні огорожу - означає, що хтось намагається перешкодити Вам в любові або в роботі. Триматися у сні за перила - означає, що Ви спробуєте використовувати відчайдушну можливість, щоб утримати пристрасно улюбленого Вами людини.

Огірок

Побачений у сні огірок - до прекрасного здоров'я і процвітання в справах. Хворим цей сон обіцяє швидке одужання. Закоханим - хороші зміни.

Позичати

Бачити у сні, що Ви даєте гроші в борг, віщує труднощі в оплаті грошових рахунків або інші неприємності. Позичати речі - обіцяє Вам, що Ви станете на шлях великодушної допомоги іншим людям і таким чином прийдете до думки про необхідність самовдосконалення. Якщо уві сні Ви відмовляєтеся позичити речі - сон передвіщає, що в Вас прокинеться величезний інтерес до своїх справах, ведення яких викличе повагу до Вас оточуючих. Якщо хтось пропонує Вам позику гроші чи позичає Вам речі - то цей сон є предвестьем початку міцної дружби.

Одягатися

Бачити у сні, що Вам щось заважає одягнутися, означає, що Вас будуть мучити недобрі люди, заважаючи Вашим спокійним заняттям. Якщо Ви не можете одягнутися вчасно, поспішаючи на вокзал, - Ви будете сильно роздратовані через легковажність інших людей. Такий сон спонукає кожного більше покладатися в житті на самого себе, діяти з більшою впевненістю у своїх можливостях і силах, що приведе до успіху.

Одяг

Бачити в сні одяг - сон-пророцтво. Успіх Ваших справ залежить від того, яка була одяг у сні: ціла і чистий, або забруднена і рвана. Бачити відмінну, але немодну одяг - передвіщає, що Ви будете щасливі, але пренебрежете цінними ідеями. Якщо Ви відмовляєтеся від одягу, що вийшов з моди, - то скоро Ви відійдете від свого нинішнього оточення, зав'яжете нові справи, заведете нові любовні зв'язки. Все це повністю змінить Вас. Бачити себе та інших одягнені в біле - означає зміни, і майже завжди сумні. Прогулюватися з людиною в білому - означає для нього недуга і горе, якщо тільки це не молода жінка і не дитина. В останньому випадку можна очікувати приємних подій. Бачити себе та інших - передвіщає сварки, розчарування і небажаних супутників в поїздці. Комерційна діяльність не виправдає Ваших бажань. Бачити жовті одягу - віщує цікаві розваги та фінансові успіхи. Якщо побачити безшумно рухається привид в жовтому, при неприродному освітленні, то слід очікувати зміни до гіршого. Удача буде супроводжувати Вас, якщо Ви побачите в сні гарну жовту тканину. Бачити уві сні блакитні одягу - означає, що Ваша енергія допоможе Вам домогтися виконання Ваших бажань. Друзі будуть підтримувати Вас. Бачити уві сні малинові одягу - означає, що Ви позбудетеся від страшних ворогів, вчасно змінивши свої наміри. Бачити зелені шати - знак надії на процвітання і щастя. Бачити барвисті шати - віщує різкі зміни і переплетення хорошого і поганого в майбутньому. Бачити уві сні погано сидить на Вас одяг - передбачає кінець деяких Ваших уподобань. Можливо, що Ви зробите помилку у якомусь підприємстві. Бачити старого чи молодого людини в добре пошитих костюмах - означає, що Ви зробите якісь неприємні й клопітні справи. Якщо жінка бачить у сні, що їй не подобається її одяг, - сон передвіщає, що вона зустріне неприємне суперництво в досягненні світських успіхів. Якщо вона захоплюється одягом інших - сон обіцяє ревниві підозри її друга. Бачити уві сні втрату якоїсь деталі туалету - означає перешкоди у комерційних справах і перешкоди в любові. Для молодої жінки бачити себе в сні у чорному костюмі - сон передвіщає смуток і розчарування. Якщо ж вона бачить уві сні іншу жінку в малиновій одязі з креповой траурної вуаллю на обличчі - це означає, що перевершить її суперниця, яку вона не вважала рівною собі; гірке розчарування озлобить її проти всіх жінок. Витлумачуючи сон про одяг, Ви повинні звернути увагу на те, що природні видимі Вами предмети. Якщо обличчя спотворені і неприродний світло, хоча фарби і яскраві, - будьте обачні, бо невдача у здійсненні важливих планів заподіє Вам шкоди. Брудна і рваний одяг завжди віщує обман і попереджає про обережність у спілкуванні з незнайомими. Такий сон може передвіщати і вчинок. Яким Ви можете заплямувати свою репутацію. Зате чистий одяг - до добробуту. Якщо Вам сниться, що у Вас дуже багато яскравих і красивих нарядів, цей сон попереджає Вас: будьте обачні, інакше невірні вчинки приведуть Вас до втрат, в результаті яких Вам не буде вистачати навіть самого необхідного. Молодий особі цей сон обіцяє нездійснені надії. Легка приємна одяг з бавовни обіцяє, що обставини скоро складуться не на Вашу користь. Тканина бавовна уві сні - передвісник вдалого заміжжя з заповзятливим і господарським людиною, для заміжніх жінок - це обіцянка затишку в будинку і згоди. Побачити себе неодетым - віщує плітки навколо Вашого імені. Побачити в сні важливу персону неодягненою - віщує горе і біль за дорогих Вам людей. Побачити неодетыми інших - передвісник вкраденої у Вас радості.

Ковдра

Брудні ковдри уві сні означають зраду, віроломство. Якщо ж вони нові і чисті - то сон передвіщає успіх у справах, хоча і є небезпека провалу. Божественний промисел допоможе Вам уникнути смертельної хвороби.

Кульбаба

Цвітуть кульбабки в зеленій траві передбачають щасливі союзи і сприятливі обставини.

Намисто

Якщо жінка бачить у сні, що вона отримує в подарунок намисто, - це знак того, що вона має люблячого чоловіка і прекрасний будинок. Втратити намисто означає, що їй рано доведеться випробувати гіркоту важкої втрати. Побачити на собі гарне намисто - передвіщає Вам почесті, право на які Ви будете сумніватися. Жінці цей сон передвіщає декількох не дуже щирих шанувальників.

1 | 2 | 3

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss