* РБК — новости

* *

Главная Новости

Коли треба видаляти аденоїди

Опубликовано: 29.09.2018

видео Коли треба видаляти аденоїди

Удаление полипов в носу

Операція - справа серйозна, навіть якщо мова про просте, здавалося б, видаленні аденоїдів. Особливо, коли видаляти їх доводиться зовсім маленьким дітям. Батьки, звичайно ж, хочуть будь-якими методами уникнути операції. Чи можливо це? І чим може загрожувати дитині відмова від видалення аденоїдів в майбутньому? Про це і піде мова нижче.Якщо у дитини запалені аденоїди, він не може дихати носом. Тривале порушення такого дихання погіршує постачання киснем організму, що позначається не тільки на загальному самопочутті дитини, а й на його успішності - він стає неуважним і розсіяним. Аденоїдних тканина може закупорювати слухову трубу, через що порушується вентиляція в середньому вусі і знижується слух.


Аденоиды

{LikeAndRead}

У дитини, постійно дихаючого ротом, негармонійно розвивається лицьовій скелет: починає відвисати нижня щелепа, а верхня стає здавленої. Порушується процес росту зубів - виступають вперед верхні різці. Навіть вигини хребта змінюються залежно від правильності дихання. Звичайно ж, всі ці зміни не виникають відразу. Але чим раніше дитині буде надано допомогу, тим імовірніше можна їх попередити.


Доктор Комаровский об аденоидах

Чи пора видаляти?

Якщо розростання аденоїдів увійшло в другу фазу - завжди призначається видалення аденоїдів. Як же визначити, що аденоїди зросли до другого ступеня? Це відразу стане зрозуміло, якщо прислухатися до дихання дитини у сні. При появі хропіння можна сміливо ставити діагноз - це і є аденоїди другого ступеня. У народній медицині може бути надано багато способів лікування розрослися аденоїдів, але чи варто ризикувати здоров'ям дитини, роблячи з нього піддослідного звірка, справа кожного з батьків. На сьогоднішній день офіційною медициною визнаний лише один спосіб лікування - хірургічна операція.

Чому без операції не обійтися?

Тому, що аденоїди - це, по суті, розростання клітин. Виниклі клітини не можуть просто розсмоктатися. Це самостійний орган, який не піддається видаленню ніякими ліками. Аденоїди менше не стануть! Якщо вони вже є, то їх можна або видалити, або не видаляти. Збільшення аденоїдів часто поєднується із збільшенням бічних мигдалин. У цьому випадку в ході оперативного втручання одночасно видаляються аденоїди і зменшуються в розмірах мигдалини. Вони не видаляються зовсім. Сама операція займає трохи більше часу.

Відмова від операції може бути досить жалюгідними. У дитини можуть неправильно сформуватися кістки черепа в районі особи. При цьому самі серйозні зміни зазнає дитячий ніс. Він стає коротким і кирпатим, а ніздрі розширюються. При аденоидах величезне навантаження лягати у дитини на середнє вухо. Всередині самого вуха збільшується тиск, що робить барабанну перетинку нечутливою. Слух стрімко погіршується. Малюк з аденоїдами завжди сильно схильний до простудних захворювань. Циркуляція повітря і слизу в порожнині носа гальмується - це створює сприятливі умови для зростання кількості небезпечних бактерій. Аденоїди є постійним джерелом патогенних мікробів, що можуть в будь-який момент поширитися по організму. Вони можуть осісти в будь-якому органі, викликаючи запалення.

У якому віці видаляти аденоїди?

Якщо дитині видалили аденоїди до року, то дуже ймовірно, що аденоїди у нього виростуть знову. Тому з першою операцією краще дотягнути до трирічного віку, якщо стан дитини дозволяє. У дітей - алергіків частіше всіх виникає повторне розростання аденоїдів. У наші дні операція з видалення аденоїдів проробляється тільки під наркозом. У стаціонарах зазвичай використовують загальний наркоз. Така світова практика, зручна як для лікарів, так і для самого пацієнта. Так дитина нічого не відчуває і не боїться. У деяких лікарнях проводять місцеве знеболення, але при цьому дитина в ході операції може злякатися крові. Переляк буває настільки сильним, що дитина довгий час ще не захоче відкривати рот при віруючих. Тому, використовуючи місцеву анестезію, краще доповнювати її ін'єкцією заспокійливого засобу.

Проводяться перші досліди застосування лазера в цілях видалення аденоїдів, робляться спроби опромінення їх рентгенівськими променями. Проте всі ці методи вимагають подальшого вдосконалення. Сьогодні самий безпечний і самий надійний спосіб лікування - хірургічна операція. Якщо вашій дитині призначили таку операцію - краще не зволікати.

{/LikeAndRead}

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss