* РБК — новости

* *

Главная Новости

Пісні вітрів в фен-шуй

Опубликовано: 29.09.2018

видео Пісні вітрів в фен-шуй

Міла Нітіч - про нову пісню "Це не любов"

Різні фахівці фен-шуй по різному ж відносяться до "співаючих вітрам". Існує навіть думка, що використання "співаючих вітрів" може привернути в будинок блукаючих духів, які порушать рівновагу будинку. Однак більшість майстрів фен-шуй вважає співають вітру прекрасним позитивним інструментом, і рекомендують використовувати їх максимально.


2 Hrs - Ночной дождь для сна / Sounds of heavy rain for sleep

Інша справа, що кожен "вітер" має свої особливості, свою місію, і важливо ці особливості враховувати. Потрібно визначитися, для чого ви хочете використовувати "співаючий вітер", і підбирати інструмент вже під конкретну мету.

У чому ж основна проблема "співаючих вітрів", про яку так сперечаються. Справа в тому, що різні співають вітру мають різну енергетичну настройку. Сьогодні мода на різні елементи фен-шуй, але сліпо уподібнюватися моді не слід, і перед покупкою "вітру" спочатку визначитеся, для чого він вам потрібен. Одні пригнічують енергію, і їх застосовують для захисту будинку. Інші співають вітру енергію підсилюють. Таким чином, повісивши переважний вітер в неправильному місці, ви замість позитиву навпаки, ще більше можете посилити негатив. Щоб цього не сталося, жіночий сайт дасть Вам декілька простих порад.


18.08.2017 вулики у с.Пудлівці (Гуменецька громада, Гуменецька ОТГ)

1. Якщо Ви хочете підсилити якусь зону (любов, кар'єра, популярність), потрібно використовувати вітру, зроблені з того матеріалу, який має дана зона. Це означає, що металеві вітру підходять для північного заходу, заходу і півночі, кераміка краще для південного заходу, північного сходу і центру, а дерев'яні вітру найбільшу користь принесуть на сході, південному сході і півдні. Якщо Ви зробите навпаки, то створите конфлікт стихій, і природно, що співають вітру в цьому випадку ніякої користі не принесуть.

2. Другий важливий момент, який потрібно обов'язково враховувати - кількість трубочок в співають вітру. Це не мода, яка міняється два рази на рік, тут правила прописані багато століть назад і різні в залежності від того, що повинен робити співаючий вітер. Якщо Ви хочете підсилити, додати, збільшити що-небудь у своєму житті, Ви повинні використовувати співають вітру з шістьма або вісьмома трубочками. Якщо ж, навпаки, Ви хочете блокувати негатив, подавити невдачу, проблему, то в цій проблемній зоні слід повісити співають вітру з п'ятьма трубочками, краще всього металевими. Це закон фен-шуй, який повинен виконуватися.

3. Ще секрети. Щоб збільшити суспільну популярність, повісьте в уго-західному куті Вашої вітальні співають вітру з двома або дев'ятьма требочкамі, зробленими з кераміки або кришталю. Однак не робіть цього в спальні або кабінеті, чи не залучайте в ці зони сторонніх. Якщо ж Вам потрібна не широка популярність, а впливові союзники, виберіть металеві співають вітру з шістьма або восью трубочками з металу, які слід повісити в північно-західній частині вітальні.

Вікторія Лайно

Матеріал надав жіночий glamour журнал Arabio.RU - мода, краса, фен-шуй

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss