* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як живе малюк у животі у своїй матусі?

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як живе малюк у животі у своїй матусі?

Filme//Desenho Animado Dublado em Portugues//Aventura em Zambézia

Будь-яка матуся задається питанням, що ж відчуває її малюк, перебуваючи в утробі? Дійсно, а що він відчуває?Чує

У другій половині вагітності дитина здатна сприймати звуки. Вона відповідає на них посиленням серцебиття або якимись рухами.

Її слух розвивається стрімкими темпами. Вже на 26 тижні вона здатна диференціювати звуки. Мозок малюка починає свою активну роботу, а орган слуху виступає єдиним каналом у пізнанні навколишнього світу.


Шок. Чому син вбив мати? 18+

Процес сприйняття і переробки звукової інформації визначається положення малюка в матці. Скажімо, у плода 8 місяців розташованого головою вниз умови для сприйняття звуків краще. На цьому етапі середнє вухо вже готовий повноцінно їх аналізувати.

Якщо у нього тазове передлежання, то шуми зовнішнього світу доносяться слабо. Їх буде заглушати серцевий ритм матусі й інші звуки її організму:


A History of Violence

— робота травної системи; — її голос; — шум, що мчить по артеріях крові і так далі.

Крім того, гострота звуків залежить від ваги матусі і кількості навколоплідних вод.

На останньому триместрі дитина здатний уловлювати голоси оточуючих людей, різноманітні шуми і музику. У нього виробляються свої переваги, наприклад, класична музика заспокоює. Деякі вчені вважають, що регулярне прослуховування подібних композицій дозволить розвинути чудовий музичний слух.

Хочете дізнатися, що чує малюк? Попросіть рідних сказати кілька слів прямо у воду, коли ви поринете в неї з головою.

Відчуває смак

У плода п’яти-семи місяців кількість рецепторів, що сприймають смак просто колосально. Воно значно перевершує їх величину у дорослого. Порівняно з вами, ваш малюк справжній гурман! Після народження кількість смакових рецепторів різко знижується.

Здатність пити і ковтати він набуває на 19 тижні. Це надає дитині можливість аналізувати склад навколоплідних вод. Скажімо, йому доступно виявлення у них рівня сечовини. Адже, він не тільки п’є. У них також міститься ще безліч інших речовин і сполук, що утворюють справжній смакової коктейль.

Цікавий факт. Аромати деяких продуктів здатні проникати в навколоплідні води, впливаючи на смакові уподобання дитини після народження. Зараз його більшою мірою приваблює смак солодкого. У відповідь на відчуття солодощі він починає учащать ковтальні руху. Солоне ж у нього не в пошані, тому він різко скорочує кількість ковтальних рухів.

Дихання, також як і харчування здійснюється через плаценту.

Бачить

Безумовно, перебуваючи в животику у жінки дитині нема чого розглядати. Її одяг і черевна стінка надійно приховують її від зовнішнього світу. Навіть сонячне світло, стає в утробі темно-червоним. Хоча, прямий яскравий промінь викликає у неї дискомфорт. Дитина намагається змінити положення тіла або відвернутися.

Очі малюка практично постійно знаходяться в закритому положенні. До кінця останнього триместру цей орган почуттів вже повністю сформований. Скористатися ним за призначенням вона зможе лише після народження.

Особливими приладами можна відстежити рух очних яблук уже на 16 тижні. Ненадовго відкриває очі крихітка всього на 26 тижні.

Відчуває і рухається

Незначні рухи простежуються на 9 тижні. Ще через тиждень дитина починає відчувати власні дотику до себе. Прокидається інтерес до свого тіла. Вона вчиться володіти ним, здійснюючи руху. Однак малюк вже перебуває в русі на початкових термінах вагітності. Просто сама матуся ще не може цього зрозуміти. Його вага занадто малий, а м’язи слабкі, тому його руху практично невловимі.

Особливого піку досягає рухова активність в проміжку між 12 і 24 тижнем. Його забавляє гра з пуповиною. Дитина вчитися згинати, розгинати свої крихітні ручки і ніжки, доторкається до обличчя і з задоволенням смокче великий пальчик. Стискає пальці в кулачки, пробує ними ворушити. Це служить основою для розвитку моторики ручок.

На останньому триместрі вагітності вироблені рухи стають обдуманими. Вони підпорядковані якійсь його потреби, наприклад, він потирає очі, підносить до рота пальчики.

Допитливість карапуза проявляється вже зараз. Скажімо, якщо виникає необхідність взяти на аналіз навколоплідні води, то він з цікавістю простягає ручки до невідомого предмету. Він хоче зрозуміти, що ж це таке?

Біль

Відчуття болю приходить на 24 тижні. Не народженій дитині вже роблять внутрішньовенний наркоз при проведенні операцій.

Міміка

Розвиваючись в животику у мами, малюк вже намагається виражати емоції. Однак мімічні руху простежуються лише на 24 тижні.

Лише на 36 тижні її міміка стає більш досконалою. Це пов’язано з тим, що робота м’язів обличчя починає координуватися роботою мозку. На цьому терміні можна побачити, як малютка хмуриться, висовує язик.

Сон

Цикл сну і неспання на ранніх термінах нестабільний. Він сильно схильний до індивідуальних особливостей самої дитини. Практично щогодини вона може засипати і прокидатися. Багато матусі помічають, що малюк нерідко прокидається, коли вони перестають активно рухатися, тобто сплять. На останньому триместрі сон малюка починає повністю збігатися з часом сну вагітної жінки.

Активність дитини в утробі можна розділити на 3 фази:

Повільний сон. Цій фазі відводиться половина від усього часу перебування дитини в маминому животику. Швидкий сон — займає трохи більше 40% часу. Він характеризується швидким рухом очних яблук малюка. Фази неспання відводиться менше 10%.

Чи варто оберігати вагітну жінку від надмірних хвилювань і потрясінь? Так. Сильне емоційне переживання провокує вироблення гормонів і адреналіну, які потрапляють і в кров дитини. Якщо він буде періодично отримувати великі дози адреналіну, це сформує у нього в цьому потреба. Такі дітки народжуються неспокійними і легко збудливими.

Після закінчення 40 тижні дитина, нарешті, з’являється на світ і починає самостійне вивчення цього величезного, дивного світу. Тепер він може більш активно користуватися дотиком, нюхом, зором, слухом і здатністю сприймати смак.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss