* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як рухатися далі

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як рухатися далі

Чи є у гравців Дніпра мотивація рухатися далі після виключення з єврокубків

Може бути дуже складно рухатися далі після розриву. Ви можете стати залежним від людини, з якою ви зустрічаєтеся, а життя без нього буде здаватися дуже складною. З часом і цими корисними прийомами ви зможете рухатися далі до чогось більшого і кращого, зустрічаючи на своєму шляху нових людей і знаходячи нові навички.Метод 1 з 3: Створіть ваш план

1

П`ять стадій горя. Коли ми втрачаємо щось важливе, самої здоровою реакцією є горе. Психологи вважають, що всі люди проходять одні й ті ж стадії горя або однакові набори емоційних реакцій. Розуміння цього може допомогти вам зрозуміти ваші почуття і дізнатися, що це нормально і здорово. Вони мають різну тривалість у різних людей, а деякі стадії можуть і зовсім відсутніми. Важливо пам`ятати, що ви всі ми різні. Заперечення. Спочатку може бути складно повірити, що ваші стосунки закінчилися. Особливо якщо ви довго були разом, сама думка про розставання може здаватися протиприродною і нереальною. Ви можете відчувати, що ваш партнер насправді нікуди не пішов, йому просто потрібно заспокоїтися. Хоча це нормальна емоційна реакція, важливо зрозуміти, що ваші стосунки закінчилися, так як заперечення лише ускладнить процес для вас і вашого партнера. Агресія. Її часто описують як почуття "Чому я? "Ви можете відчувати сильне бажання шукати причину розриву в безлічі факторів. Ви можете звинувачувати себе, вашого партнера, бога, сім`ю, друзів, вашу роботу і багато інших чинників. Тим не менш, важливо не перетворювати думки в дії. Причиною можуть бути безліч факторів або ж її не може бути взагалі. Торги. Це період часу, коли люди часто намагаються повернути відносини. Ви можете благати вашого партнера прийняти вас, обіцяючи змінити те, що ви вважаєте причиною розриву. Тим не менш, це погана ідея. Навіть якщо відносини можна повернути, це має статися після серйозних роздумів і позитивних змін. Ця стадія зазвичай закінчується тим, що один з партнерів розуміє, що відносини не можна повернути. Депресія. Це одна з найтриваліших стадій горя. Вам буде дуже сумно, ви часто будете думати, що надії немає. Вам може здаватися, що ви ніколи не полюбите знову, що у вашому житті немає сенсу. Ці емоції нормальні, а от думки про самогубство - ні. Якщо вас відвідують подібні думки, зверніться за допомогою. Як і всі стадії горя, ця стадія завершиться, і ви знову будете щасливі. Ухвалення. Ухвалення події зазвичай слідує за чи збігається зі стадією Депресії. Ви прийдете до розуміння того, що кінець відносин - це ще не кінець світу. Ви змиріться з тим, що сталося, і будете готові перейти на наступний етап вашого життя.


Андрій КІКОТЬ: «Вирішили провести ротацію, щоби зрозуміти, з ким рухатися далі»

2

Сумуйте. Важливо сумувати. Не вдавайте, що все чудово. Не варто приховувати емоції, так як це може призвести до проблем у майбутньому. Ви повинні дозволити собі сумувати. Плачте, якщо ви цього хочете. Це нормальна, здорова реакція на все погане, що сталося з вами.

3

Побудьте наодинці з собою. Поки ви на цій стадії, важливо знайти час для себе. Хоча важливо проводити час з іншими, і це допоможе вам повернутися до норми, вам також потрібно час для себе. Використовуйте цей час, щоб подбати про себе. Зосередьтеся на тому, що поліпшить вам настрій, і на думках про те, чого ви хочете на цьому етапі життя. Вас може відволікати присутність інших людей, і це добре, але його надлишок може перешкодити вам піклуватися про себе.

4

В цьому є сенс. Після розставання, особливо якщо відносини були тривалими, вам може здаватися, що ви витратили час даремно, і все це не мало сенсу. Так не буває, і важливо пам`ятати про це. Навіть поганий досвід може навчити чомусь про нас самих, про те, чого ми хочемо від життя, що ми цінуємо найбільше, і як найкраще спілкуватися з іншими людьми. Хоча ваші стосунки закінчилися, вони без сумніву подарували вам безцінний життєвий досвід. Якби це було не так, ви б через них не засмучувалися.

5

Пам`ятайте про вашого колишнього. Не вдавайте, ніби він ніколи не існував. Як і у випадку з прихованими емоціями, це нездорова реакція. Ця людина грав роль у вашому житті, цю роль варто визнавати. Знайте, що час вашого колишнього пройшло, але якщо ви будете згадувати ваші відносини з любов`ю, ви відчуєте полегшення. Хоча багато покращують собі настрій тим, що погано думають про колишнього, важливо також пам`ятати про хороше. Якщо ви зосередитеся на поганому, то ви розлючені, а це може призвести до того, що ви пошкодуєте про ваші стосунки. Такий спосіб отруювати ваші власні спогади може нашкодити вам. Щоб нагадати собі про те, що хорошого було у ваших стосунках, випишіть те, що подобалося вам у вашому колишньому, і ті хороші події, які у вас були.

6

Подумайте про ваші стосунки. Невдалі відносини, як і все у вашому житті, що погано закінчилося, можуть послужити відмінним уроком. Проаналізуйте ваші відносини, все погане і хороше, щоб використовувати ці знання для позитивних змін у вашому житті. Це дозволить вам поліпшити ваші відносини, так як ви зможете навчитися на ваших помилках і дізнатися більше про те, чого ви хочете від себе і від партнера. Подумайте про помилки вашого партнера у стосунках, а також про те, що він робив правильно. Які з цих якостей ви б хотіли побачити в майбутніх відносинах, а яких варто уникати? Може, ваш колишній був дуже ледачий, що не хвилювало вас на початку, але з часом стало проблемою. Цього варто уникати в наступних відносинах, навіть якщо спочатку це не здається вам проблемою. Визнайте ваші власні помилки. Швидше за все, у ваших стосунках були моменти, з якими ви не могли правиться або справлялися на ура. Подумайте про те, з чим саме у вас були проблеми, і як ваші недоліки впливали на відносини з іншими людьми. Це можуть бути ті якості, які впливають на ваших друзів і родину. Подумайте про те, чи хочете ви змінити це в собі і як цього домогтися. Може бути вий усвідомили, що не рахуватися з почуттями інших, наприклад. Це може бути тією якістю, яка коштує змінити, щоб покращити стосунки з оточуючими. Любіть себе. Не забудьте проаналізувати те, що ви зробили правильно. Ви хороша людина, навіть якщо робите помилки. Варто пам`ятати про те, що вам є що запропонувати світові, навіть якщо ви пережили щось погане. Напишіть список власних якостей, які подобаються вам та іншим людям. Зосередьтеся на тому, щоб підкреслити їх, і ви відразу ж відчуєте себе краще.

Метод 2 з 3: Поверніться до нормального життя

1

Досліджуйте себе. Аналіз власної особистості і ваших відносин може навчити вас багато чому про те, що ви за людина. Ці нові знання допоможуть вам цінувати себе, ваші сильні сторони і те, чого ви хочете від життя. Ви можете зрозуміти, що те, чим ви жертвували заради відносин, значить для вас більше, ніж ви тоді думали. Ви можете знайти хобі та вміння, які ви закинули через обмеження в часі, або якщо смаки вашого партнера були для вас дуже важливі. Ви можете зрозуміти, що те, від чого ви відмовилися заради відносин, приносить вам більше задоволення, ніж ви думали. Ви також можете зрозуміти, що ви пожертвували дружбою більше, ніж вам би того хотілося. Це новий початок може подарувати вам можливість знайти важливий для вас речі новими способами.

2

Прощайте. Важливо прощати під час процесу відновлення. Вибачте вашого колишнього за те, що він заподіяв вам біль, і вибачте себе за всі помилки. Пам`ятайте, що якщо ви будете звинувачувати людей, себе або когось ще, ви не позбавитеся від проблем. Це тільки розлютить вас і віддалить від майбутнього щастя. Прощення необхідно для того, щоб рухатися далі.

Почніть процес прощення, визначивши те, на що ви зліться. Розуміння справжньої причини образи дозволить вам краще впоратися з почуттями і визначити, кого саме вам потрібно пробачити. Висловлюйте ваші почуття. Почніть виписувати ваші негативні емоції. Це допоможе очиститися від гніву. Висловлюйте почуття вашим друзям і родині. Це допоможе вам краще зрозуміти ваші почуття, так як ви побачите все під новим кутом. Потім визначте, чи хочете ви розповісти людині, яка образив вас, про ваші емоціях. Знайдіть співчуття. Зрозумійте, що всі ми люди, і вас образили, тому що ця людина зробив помилку, як це трапляється з усіма. Зрозумійте, що ви теж робите помилки. Може статися, що вас образили тільки тому, що хотіли зробити, як краще або як вважали правильним. Спробуйте зрозуміти причини їхніх дій. Це допоможе вам просити їх.

3

Смійтеся. Сміх змушує ваш організм виробляти ендорфіни. Ендорфіни регулюють ваші емоції і відповідають за відчуття щастя. Це нагадає вам про те, що в житті потрібно шукати задоволення, і навчить вас знову радіти життю. Якщо ви знайдете місце гумору в погано ситуаціях, ви зможете переживати їх з меншим негативом. Сміх та участь у веселих ситуаціях помітно вплинуть на ваш процес одужання. Проводьте час з друзями, які змушують вас сміятися. Оточіть себе людьми, які змушують вас сміятися і дарують вам позитивний досвід. Не проводьте час з тими, хто змушує вас сумувати і постійно ділиться негативними емоціями. Це перешкоджає процесу одужання. Подивіться комедію. Подивіться веселу телепередачу чи виступ коміка в місцевому клубі. Цим можна зайнятися самостійно або в компанії. Так ви відволічетеся від негативних емоцій, нагадуючи вашому мозку, що прийшов час радіти.

4

Пишаєтеся своєю незалежністю. Коли ми у відносинах, ми схильні залежати від партнера. Ви втрачаєте велику частину свободи у відносинах, а це може призвести до того, що ви припините займатися тим, що вам подобається. Хоча іноді приємно бути поряд з тим, на кого ви можете покластися, але незалежність теж приємна. У вас з`являється свобода займатися тим, чим ви хочете. Вам не потрібно просити у когось дозвіл і можна не переживати про те, які емоції викличуть ваші вчинки. Ось як можна насолодитися вашої незалежністю: подивитися в кіно фільм, який би не сподобався вашому колишньому, носити одяг, який вам подобається, але яку ваш колишній вважає непривабливою, проводити час з другом, який не ладив з вашим колишнім, а також безліч індивідуальних занять , таких як читання, на яке складно знайти час, поки ви зустрічаєтеся з кимось.

5

Знайдіть нові заняття. Кращий спосіб повернутися до життя - це проживати ваше життя. Ви живі, а світ навколо вас - дивовижне місце. У всіх є заняття, якими б вони хотіли зайнятися, і це фантастична можливість спробувати щось нове і досліджувати світ навколо вас. Тренуйтеся. Вправи сприяють виробленню ендорфінів у вашому організмі, як і сміх. Займаючись спортом, ви стаєте щасливіше і здоровіше. Це також те заняття, на яке люди часто не можуть знайти час у відносинах. Здорове, підтягнуте тіло може змусити вас відчути себе новою людиною. Це почуття нового початку допоможе вам впоратися з негативними емоціями та спогадами і рухатися вперед до того, що чекає вас в майбутньому. Стати волонтером. Один з кращих способів стати щасливим - зробити щасливими інших. Якщо ви візьмете на себе відповідальність і будете допомагати іншим, то відчуєте себе потрібним, а це саме те, чого вам зараз не вистачає. Це допоможе вам зрозуміти, що у всіх є проблеми і те, що деякі проблеми серйозніше ваших. Цей підхід заспокоює і вчить вас цінувати все те прекрасне, що є у вас в житті, і всіх людей, які вас оточують. Спробуйте стати волонтером в їдальні для бездомних, якщо ви не хочете витрачати на це багато часу. Якщо ж ви хочете взяти на себе багато обов`язків, вступите в благодійну організацію.

6

Подорожуйте. Подорож дасть вам причину для гордості, а також у вас з`являться нові спогади, як хороші, так і погані. Опинитеся в ситуації, в якій ви ніколи не були, рушайте в країну, мовою якої ви не говорите. Це допоможе вам знайти набагато більший досвід, ніж той, який був у вас з колишнім, а ви будете з нетерпінням чекати моменту, коли зможете повернутися до свого життя і поділитися емоціями з оточуючими.

Метод 3 з 3: Проводьте час з людьми

1

Проводьте час з друзями. Важливо проводити час з іншими людьми. Це допоможе вам згадати всю красу спілкування і зрозуміти, що вас не завжди хочуть образити. Якщо ви будете проводити більше часу з вашими друзями, ви зможете відволіктися і впоратися з вашою болем. Це також допоможе вам побачити свої позитивні сторони, а також отримати новий позитивний досвід. Займайтеся разом з вашими друзями-це допоможе вам отримати позитивні, а не негативні емоції та досвід. Ходіть в кіно, відвідуйте вечірки або спробуйте щось більш серйозне, наприклад, рушайте в похід. Використовуйте цю можливість як шанс провести час з друзями, яких ви давно не бачили. Іноді ми забуваємо про людей під час відносин, і це відмінний шанс відновити зв`язок і згадати, як весело вам було разом.

2

Знайомтеся з новими людьми. Нові друзі або нове коло спілкування - це завжди добре. Кому б не хотілося мати більше приємних людей у своєму оточенні? Виходите з дому і знайомтеся з новими людьми за допомогою ваших друзів або таких громадських місць, як школа, клуби або бар. Так ви зможете зосередитися на нові події у вашому житті, а не на болю. Почніть знову ходити на побачення. Як тільки ви позбулися негативних емоцій від вашого розриву і відчуваєте, що прийшов час рухатися далі, ви можете спробувати ходити на побачення. Зустрітися з кимось новим і сходіть на пару побачень. Це допоможе зрозуміти, що в світі ще багато людей, які підходять вам. Краще не кидатися з головою в нові відносини, так як ви можете боятися самотності. Замість цього, не поспішайте і не надавайте побаченням великого значення. Ви не шукайте нового партнера, ви просто хочете отримати новий позитивний досвід. З часом ви знайдете того, хто підходить вам, і ви навіть не встигнете отямитися, як почнете нові відносини. З вашими новими навичками і аналізом, який ми описували вище, ви будете краще підготовлені до більш успішному і приємному досвіду!

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Федеральное агентство по туризму
Сафонов Олег Петрович

Украинские новости информационное агентство
© UNIAN.NET, 1998 - 2017 Все права соблюдены. Согласно статье 26 Закона Украины "Об информационных агентствах" право собственности на продукцию информационного агентства охраняется

Донецкое агентство новостей
Декабрь 14, 2018 12:25 Фото: Минкультуры ДНР. Донецк, 14 дек – ДАН. Почти 3800 человек за три с лишним месяца посетили в Донецке выставку «Великая Отечественная война в цифрах и фактах», посвященную

Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державному агентстві резерву України, Міністерство економічного розви
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ 24.09.2012  № 1041 Зареєстровано в Міністерстві |юстиції України 9 жовтня 2012 р. за № 1703/22015 Про затвердження Порядку організації та проведення

Сегодня в Информагентстве «НАШ ПРОДУКТ» состоялся круглый стол на тему: «Каков диагноз больничных касс?»
04 ноя 2010, 17:28    admin 0 комментариев    2 396 просмотров Участники мероприятия активно обсуждали вопросы создания больничных касс в Киеве с начала 2011 года, откуда

Федеральное агентство по рыболовству
  Официальное наименование Федеральное агентство по рыболовству   Официальное сокращенное наименование Росрыболовство   Действует на основании Положения, утвержденного Постановлением

15 лучших печатных реклам 2013 года
Креативные агентства разрабатывают огромное количество разных рекламных кампаний: одни удивляют своей оригинальностью и свежими идеями, другие — шокируют эпатажными образами. Но несмотря на разнообразие

Совместный проект Профессионалов.ru и "Секрета Фирмы" - "Банк решений". Кейс четырнадцатый - "Сеть без дыр"... — Бизнес-клуб
Уважаемые профессионалы, чуть более года назад мы запустили совместный с ведущим деловым журналом «Секрет Фирмы» проект по решению задач из реальнойбизнес-практики «Банк решений». Многие из вас уже успели


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss