18-річна калушанка обікрала свого

Опубликовано: 01.12.2016

У соцмережах користувачі повідомляють про створення незаконної приватної парковки одним із магазинів міста:

 

Дорогі мешканці! В прикру ситуацю, в яку я потрапив сьогодні, може потрапити кожен із Вас.

Рухаючись на власному авто по вул. Залізничній, мені потрібно було зупинитись в даному районі і піти по особистим справам, смотрите на сайте http://franyk.com/ua/fullnews/221628. Я зупинив свій ТЗ на Залізничній 35 поруч з іншими припаркованими авто біля магазину ” Метиз “(Засоби Кріплення) і пішов по власних справах…
Повернувся до автомобіля через півтори години, помітив, що в моєму авто спущене колесо. Відкрутили ковпачок, зажали ніпель і таким чином було спущене колесо тз. Добре, що хоч ковпачок закрутили на місце, хоча не встигли докрутити…….

Так, як поруч є магазин “Метиз”(Засоби Кріплення), я зайшов туди і запитався у працівників, чи вони не помітили когось підозрілого поруч з моїм авто. У відповідь почув: ” ні і ухмилку мені в спину…. вийшовши на вулицю я помітив на магазині камери відеоспостереження і повернувся в магазин з проханням чи не могли б вони мені показати відео з камер, щоб допомогти знайти порушника.

Відповідь мене просто вразила…. . Камери не наші, нічим допомогти не можемо. ” я мовчки вийшов з магазину і набрав поліцію. Поліція приїхала до 10 хв. Я пояснив поліції що трапилось і усю дану ситуацію. Пока писав заяву і пояснення, один з патрульних зайшов у магазин і запитався за відео з камер обагрил камери їхні, але відео показати вони не можуть, так як відсутня людина яка відповідає за це. Увага! 10 хв вспять до приїзду патрульних, мені гласили, що камери не їхні (що було вище зазначено).

rss