* РБК — новости

* *

Земельні ділянки під Києвом - Продаж ділянок землі в Києві - Купити ділянку в Київській області

Опубликовано: 31.10.2017


Продаж землі в Києві і Київській області

Портал «Столична нерухомості» надає можливість швидко знайти і купити землю в Києві, чи земельну ділянку в Київській області. Тут опубліковані безкоштовні оголошення про продаж земельних ділянок в Києвіі Київській областіз фото, вартістю, описом і розташуванням на карті Києва чи Київської області.

Зручний пошук земельних ділянок дозволяє вибрати і купити ділянку в Києві чи купити землю під Києвом за розташуванням, ціною і площею . Ви можете купити земельні ділянки під Києвом різного цільового призначення : під будівництво , для промисловості , для садівництва і сільськогосподарського призначення ( ОСГ ) .

Перш ніж купити землю під Києвом – потрібно проаналізувати ціни на земельні ділянки . Ціна землі залежить від цільового призначення , місця розташування і площі ділянки , близькості річки , озера чи лісу , інфраструктури та багатьох інших факторів. На нашому порталі ви знайдете понад 7000 пропозицій про продаж земельних ділянок у Києві та Київській області.

На нашому порталі здійснюється продаж земельних ділянок у Київській області по всіх районах , включаючи Бориспільський , Броварський , Васильківський , Києво-Святошинський , Макарівськийрайони області.

Купівля земельної ділянки дасть вам можливість не тільки побудувати на ній будинок і жити ближче до природи , земля під Києвом – це ще хороша інвестиція адже земля все ще недооцінена , а , отже , буде дорожчати .

У вас є земля під Києвом і вам потрібно її терміново продати ? Продаж землі в Київській області це  досить  не просте завдання. Додайте оголошення про продаж ділянки , вкажіть  вартість, місцерозташування  і контактну інформацію , і вже скоро вам зателефонують перші покупці .

Ми допоможемо вам продати або купити земельні ділянки під Києвом в найкоротші терміни. Ми ретельно стежимо за актуальністю оголошень і гарантуємо якість наданої інформації.
Також дивіться пропозиції
про продаж будинків у Києві і Київській області .Компанія "Рентком" Продаж та Оренда нерухомості у Львові


У цій політиці повідомляється як ми - агентство нерухомості «Рентком» будемо збирати, зберігати і використовувати інформацію особистого характеру.

Інформація особистого характеру - це інформація, яку Ви нам надаєте, або інформація, зібрана на нашому сайті, яка може бути використана для ідентифікації Вашої особи, наприклад, ім'я, вік, адреса, номер телефону або що-небудь інше.

Ми дякуємо Вам за довіру, яку Ви надаєте нам, надаючи Ваші особисті дані, в тому числі особисту інформацію, коли реєструєтеся як користувач, пишете нам на пошту або підписуєтеся на отримання електронних інформаційних повідомлень з нашого сайту.

Ми поважаємо інформацію особистого характеру і прагнемо до того, щоб відвідування нашого сайту було максимально зручним для Вас.

 

Використання інформації особистого характеру.

Інформація особистого характеру, отримана агентством нерухомості «Рентком», використовується для реєстрації користувачів, підтримки ефективної роботи сайту та статистики відвідувань, поліпшення нашої роботи в інтересах наших споживачів, а також для підтримки зв'язку з Вами. Наприклад, якщо Ви пишете нам через форму запиту, ми використовуємо дані, які Ви залишаєте, для відповіді Вам і для нашого подальшого успішного співробітництва. Ми також використовуємо персональну інформацію для того, щоб надавати цікаві для Вас відомості, або щоб інформувати Вас про внесення істотних змін в справжню Політику конфіденційності.

 

Зберігання інформації приватного характеру.

Агентство нерухомості «Рентком» з усією відповідальністю ставиться до інформації особистого характеру, яку Ви надаєте.Безкоштовні оголошення. Дошка оголошень України


3.com.ua — це торгова площадка, де Ви можете створити безкоштовні об’яви — потрібно лише заповнити просту форму, натиснувши на кнопку Додати оголошення вгорі сторінки. Крім того, після реєстрації, додавши товар, Ви автоматично отримуєте власний інтернет-магазин, який є зручним засобом вдалих продажів в інтернеті. І головне, що це теж безкоштовно!

Працюємо, щоб функціонал нашого сайту дозволяв користатися перевагами власного інтернет магазину, як-от вивід товарів за категоріями, створення власної навігації по розділах, персоналізація та оформлення магазину, прив’язка власного доменого імені та ін. У Вас є можливість в налаштуваннях акаунту заповнити вивід інформаційного блоку для покупців, де вказати умови роботи, оплати, доставки, описати, чи можливе повернення і за яких умов. Скористайтеся перевагами свого магазину для збільшення ефективності Ваших продаж!

Якщо ж Ви шукаєте щось потрібне, скористуйтеся пошуком або зручною навігацією на сайті. Ви обов’язково знайдете те, що щукали. Більшість продавців торгової площадки працюють в режимі доставки товару по всій Україні за допомогою фірм-перевізників. Але Ви також можете знайти продавців зі свого міста, застосувавши фільтр видачі оголошень по регіонах. В такий спосіб Ви зекономите на доставці або навіть зможете домовитись про примірку чи огляд товару перед покупкою.

Просимо ознайомитись з нашими рекомендаціями по безпеці угод в інтернеті. Бо останнім часом дошки оголошень України дивують великою кількістю шахраїв. В свою чергу, ми працюємо над тим, щоб Ваші угоди на нашому сайті були максимально безпечними.

На сайті Ви знайдете оголошення на будь-яку тематику, це і продаж комп’ютерів, телефонів, фотоапаратів, автомобілів, аксесуарів, одягу та взуття для дітей і дорослих, спортивних товарів, велосипедів, будівельних матеріалів. Крім того, існують розділи, де можна запропонувати свої послуги, знайти роботу чи робітників для власної фірми.

Ми бажаємо Вам знайти те, що шукаєте! Вдалих угод і чесних партнерів!Хресна дорога...


З араз, у час  Великого посту , важливим є відвідання Хресної дороги. А чи знаєте Ви  історію Хресної дороги?

Історія Хресної дороги розпочалась в часи, коли паломники вперше змогли відкрито їхати до Єрусалиму і пройти тим шляхом, яким ішов Ісус у страсну п’ятницю.

Імператор Констянтин дозволив християнам відкрито і законно молитись на території Римської імперії у 313 році після 250-ти років переслідування. У 335 році він побудував Храм Гробу Господнього на місці, де була могила Ісуса.

Процесії паломників до храму, особливо в час страсного тижня , розпочались незабаром після того, як завершилось будівництво храму.

Згодом паломники встановили фіксований маршрут від руїн фортеці Антонія, де був зал суду Пилата, до Храму Гробу Господнього. Цей маршрут через стару частину Єрусалиму був прийнятий, як шлях, яким Ісус ішов на смерть і залишається незмінним до сьогодні. Він відомий як Via Dolorosa, в перекладі з латинської – “страсна дорога.”

Вздовж дороги визначили стації, щоб відзначати певні події на шляху до Голготи. В багатьох випадках, паломники могли лише здогадуватись, де відбувались певні події, оскільки Єрусалим був майже повністю зруйнований Римськими військами у 70 році.

Паломники привозили масло з лампадок, які горіли навколо гробу Ісуса і різні реліквії зі святих місць, і деколи намагались відтворити в Європі те, що бачили в Святій Землі. Мусульманське завоювання Палестини в сьомому столітті зробило такі святині більш важливими, оскільки подорожі до Святої Землі стали небезпечними.


Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Федеральное агентство по туризму
Сафонов Олег Петрович

Украинские новости информационное агентство
© UNIAN.NET, 1998 - 2017 Все права соблюдены. Согласно статье 26 Закона Украины "Об информационных агентствах" право собственности на продукцию информационного агентства охраняется

Донецкое агентство новостей
Декабрь 14, 2018 12:25 Фото: Минкультуры ДНР. Донецк, 14 дек – ДАН. Почти 3800 человек за три с лишним месяца посетили в Донецке выставку «Великая Отечественная война в цифрах и фактах», посвященную

Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державному агентстві резерву України, Міністерство економічного розви
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ 24.09.2012  № 1041 Зареєстровано в Міністерстві |юстиції України 9 жовтня 2012 р. за № 1703/22015 Про затвердження Порядку організації та проведення

Сегодня в Информагентстве «НАШ ПРОДУКТ» состоялся круглый стол на тему: «Каков диагноз больничных касс?»
04 ноя 2010, 17:28    admin 0 комментариев    2 396 просмотров Участники мероприятия активно обсуждали вопросы создания больничных касс в Киеве с начала 2011 года, откуда

Федеральное агентство по рыболовству
  Официальное наименование Федеральное агентство по рыболовству   Официальное сокращенное наименование Росрыболовство   Действует на основании Положения, утвержденного Постановлением

15 лучших печатных реклам 2013 года
Креативные агентства разрабатывают огромное количество разных рекламных кампаний: одни удивляют своей оригинальностью и свежими идеями, другие — шокируют эпатажными образами. Но несмотря на разнообразие

Совместный проект Профессионалов.ru и "Секрета Фирмы" - "Банк решений". Кейс четырнадцатый - "Сеть без дыр"... — Бизнес-клуб
Уважаемые профессионалы, чуть более года назад мы запустили совместный с ведущим деловым журналом «Секрет Фирмы» проект по решению задач из реальнойбизнес-практики «Банк решений». Многие из вас уже успели


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама