* РБК — новости

* *

Главная Новости

13 Березня 2011 - Турка-перлина Карпат

Опубликовано: 06.11.2018

13.03.2011 (14:25)

Торгові ряди під час суботнього базару порідшали – відзначають турківчани та мешканці навколишніх сіл, які щотижня відвідують ринок. Більшість людей пов’язують це із прийняттям нового податкового кодексу і збільшенням власне податкового навантаження на малих підприємців.

Утім, самі торговці пояснюють такий спад активності здорожчанням продуктів харчування та міжсезонням, яке ніколи не приносило великих прибутків.

13.03.2011 (14:04)

Міністр культури і туризму України Михайло Кулиняк пообіцяв сприяти проведенню у 2012 році 5-их Всесвітніх бойківських фестин. Під час зустрічі із головою Всеукраїнського громадського об’єднання «Бойківщина ХХІ ст.» Петром Косачевичем чиновник запевнив, що бойкам допоможуть організувати і провести ювілейне свято на високому рівні.

Результатом цієї та інших зустрічей стало те, що Турківщина вже, за півтора року до проведення фестин, отримала перші мільйони на підготовку цього міжнародного заходу. Зокрема, як повідомлялося раніше, НАК «Нафтогаз Україна», за сприяння міністра Бойка виділив для потреб райцентру 5 млн. грн., а прем’єр-міністр України Микола Азаров, за словами Петра Косачевича, повідомив про позитивне вирішення питань на низових ланках.

13.03.2011 (13:00)

У м. Устрики Долішні (Республіка Польща) завершилася міжнародна конференція з питань реалізації програм сприяння транскордонному співробітництву.

За словами учасника конференції, голови Турківської РДА Василя Чернянського, під час засідання вироблено стратегію соціально-економічного розвитку між Турківським районом та Бещадським повітом (Польща).

13.03.2011 (04:07) але ще багато питань вимагають негайного вирішення

З початку цього року спеціалістами райСЕС проводилася комплексна перевірка навчальних закладів району, а також дошкільних установ. Вона показала, що санітарно-гігієнічний стан дошкільних закладів району значно покращився.

Так у всіх дитячих навчально-виховних закладах Турки облаштовані м'ясний та овочевий цехи, що дало можливість розширити асортимент страв і дотримуватися виконання натуральних норм продуктів на одну дитину, відповідно до вимог Постанови КМ України від 22.11.2004р. (№1591). ДНЗ №1 та ДНЗ№3 дозабезпечено холодильним обладнанням для зберігання добового ...

13.03.2011 (03:33)

ТУРНІР ПАМ'ЯТІ ІВАНА ЗВАРИЧА

6 березня у Вовчому пройшов волейбольний турнір, присвячений пам'яті талановитого місцевого спортсмена Івана Зварича на призи депутата обласної ради Михайла Дзюдзя.

Участь у ньому взяли 9 команд. Перед початком змагань спортсменів тепло привітали і побажали чесної безкомпромісної гри голова РДА Василь Чернянський, заступник голови районної ради Юрій Лило, Вовченський сільський голова Василь Бурич та директор Турківського ФСК " Карпати " Олег Мельник.

Серед молодих спортсменів не було рівних команді Верхньої Яблуньки, яка здобула переконливі перемоги...

13.03.2011 (02:38)

"Людина завжди повинна пам'ятати, звідки вона пішла у життя..." - писав Олександр Довженко.. Пам'ятати свій край, батьківський поріг, родину...

Ці слова стали лейтмотивом відкритого виховного заходу, який провели нещодавно для учнів школи, вчителів і батьків шестикласники Турківської ЗОШ під керівництвом свого класного керівника Ніни Смолянінової. Цей захід мав на меті пробудити у всіх, хто був присутній на ньому, пізнавальний інтерес до історії свого краю, свого родоводу, до культури і звичаїв бойківчан. Сприяли цьому й предмети побуту та обереги старовинної бойківської сім'ї, виставка вишиванок, рушників, які яскраво підкреслювали саму суть заходу - більше пізнати бойків.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss