* РБК — новости

* *

ЗМІЦНЕНО КЕРІВНИЙ СКЛАД ПАРТІЇ

Опубликовано: 06.11.2018

Відбулася звітно - виборна конференція Турківської районної організації Партії регіонів. На її порядок денний було винесено чотири питання: звіт голови районної організації за звітний період; звіт голови РДА про соціально - економічний розвиток району за пророблений період; вибори голови районної організації ПР; вибори делегатів на обласну партійну конференцію ПР.

Із звітною доповіддю про роботу районної партійної організації ПР виступив Володимир Кулаєв.


21 Командир Провідник

З детальним звітом про соціально - економічний розвиток району виступив голова РДА Василь Чернянський.

Слушні зауваження стосовно пожвавлення роботи районної партійної організації, первинних осередків ПР, місцевих органів влади, роботи громадської приймальні районної організації ПР зробили делегати: Богдан Пастух - із Кіндратова, Михайло Лофій - із Турки, Ірина Марканич - із Сянок, Мар'ян Рисич - із Закіпців.

Щиро привітав делегатів, виступивши із детальним аналізом соціально - економічної, політичної обстановки в Україні, депутат Верховної Ради України від Партії регіонів Петро Писарчук. Петро Іванович вручив Подяки за плідну роботу в рядах ПР від обласної організації партії та почесну грамоту від голови партії Миколи Азарова Володимиру Кулаєву.

На пропозицію Петра Писарчука - з метою підняття престижу керівних органів районних осередків ПР -головою районної організації ПР обрано Василя Чернянського. Його заступником - Володимира Кулаєва.

Учасники конференції обрали делегатами на обласну партійну конференцію ПР від Турківського району Василя Чернянського, Володимира Кулаєва та Василя Комарницького.

Зразу ж після конференції ми поцікавилися у Василя Івановича, з чим пов'язана зміна керівництва районної організації партії. І, як з'ясувалося, нічого надзвичайного у цьому немає. Просто в області є така тенденція, що голови райдержадміністрацій, рекомендовані на цю посаду Партією регіонів, одночасно стають керівниками районних організацій політичної Партії. Попередній керівник районної організації залишається працювати і займатиметься оргпитаннями.

Принагідно ми поцікавилися у Василя Івановича і стосовно чуток щодо звільнення його з посади голови райдержадміністрації, які ширяться у районі після відвідин Турківщини головою Львівської обласної державної адміністрації Михайлом Цимбалюком.

Виявляється, Василь Іванович і сам їх уже чув, але ставиться до цього лише як до пліток. Справді, у ході візиту голови ЛОДА на Турківщину було зроблено ряд зауважень щодо деяких виробничих питань. Зокрема Михайло Михайлович запропонував замінити старий вказівник початку меж Турківського району в с.Роз луч на сучасний, виконаний у бойківському стилі. В даний час райархітектура вже розробила проект нового вказівника (НА ФОТО) і невдовзі його буде встановлено не лише в Розлучі, а й на Ужоцькому перевалі, при в'їзді в наш район. На цьому ж перевалі, а також на Верецькому ДП "Боринське лісове господарство", обладнає зони відпочинку. Турківський держлісгосп проведе реконструкцію зони відпочинку "Берізка", поблизу с. Явора, а "Галсільліс" проведе благоустрій та встановить альтанки, лавочки, столики в Розлучі, біля джерела мінеральної води "Содова". Також лісгоспи очистять лісові смуги, які прилягають до автомобільної дороги Львів-Ужгород, від повалених дерев. Роботи в цьому плані вже розпочато. Їх мають завершити до Великодніх свят.

Також губернатор звернув увагу на те, що у процесі реконструкції третьої черги військового містечка для потреб лікарні слід врахувати, що на лікування сюди можуть поступати пара-олімпійці, які тренуватимуться на своїй базі у Верхньому, а відтак для них необхідно зробити відповідний доступ до санвузлів, душових кабін та ін. Все це ми врахували і вже працюємо над зауваженнями.

А щодо можливого звільнення, Василь Іванович посміхнувся і сказав: "Про це я не маю часу думати. Ми прийшли, щоб працювати, а не для того, щоб розводити інтриги".

Володимир БАБИЧ.

Газета "Бойківщина" №9,2011

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Агентство недвижемоти
Здравствуйте товарищи! С вами Саша Борисов! В своей прошлой статье « Пишу, пишу, а посетителей все нет и нет» я говорил о том, как писать статьи правильно, соблюдая все базовые правила seo

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss