* РБК — новости

* *

Іванна Змійовська про свою життєву історію

Опубликовано: 06.11.2018

Я вирішила написати цей пост про свою життєву історію можливо комусь він допоможе. В 2014 році лікарі мого району діагностували мені сколіоз,який на той час становив 35 градусів.

Районні лікарі відправили мене у Львівську лікарню. Там лікар призначив мені корсет, фізичні вправи, масажі. Таких корсетів я проносила 5 і нічого вони мені не допомогли.

Після 3 років консервативного лікування, сколіоз збільшився майже до 90 градусів. Побачивши,що моє здоров'я погіршується я вирішила звернутися до іншого лікаря. Часу в мене було не багато, тому знайшовщи адресу лікарні, де лікують сколіоз, я поїхала на консультацію.

Звернулася я до Стрийської районної лікарні, а саме в Міжнародний центр нейрохірургії. Я потрапила на консультацію до хорошого лікаря Михайла Олександровича Притули. Оглянувши мене, він сказав, що мені потрібна термінова операція.

Після повного обстеження я дізналася, що через сколіоз мої внутрішні органи змістилися. Прооперували мене 20 жовтня 2017 року. Після операції моє здоров'я набагато покращилось.

Я ХОЧУ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ БАТЬКІВ. Якщо у вашої дитини ви помітили сколіоз, то не гайте свій дорогоцінний час, звертайтесь до лікарів. Для початку ви можете зробити простий рентгенівський знімок, на якому вже можна побачити викривлення хребта.

Якщо викривлення складає більше ніж 40 градусів, то обов'язково потрібна операція, тому що ніякі масажі, фізичні вправи вже не допоможуть. Тому прошу всіх батьків: не треба вірити лікарям, які займаються непотрібним лікуванням. Чим скоріше ви звернетесь до лікаря, тим менше страждань і болю ви принесете своїй дитині.

Я дуже щаслива, що мене прооперували. Я дякую Богу і дякую лікарям, а саме - Курільцю Ігорю Петровичу, Курільцю Ігорю Ігоровичу, Притулі Михайлу Олександровичу. Бо саме ці люди врятували моє життя. Дякую за ваш професіоналізм і за допомогу.

Ви повернули надію і подарували життя без болю. Ви разом зі мною переживали, заспокоювали і вселяли мені надію на видужання. Хочу подякувати медичному персоналу МЦНХ. Ваше піклування, турбота про мене, ваші щирі посмішки були безмежні.

Безмежно вдячна за працю та турботу, уважність та щиру допомогу. Ще хочу подякувати молодшому медичному персоналу МЦНХ не тільки за чистоту у відділенні, а й за доброзичливе ставлення до мене.

Іванна Змійовська, с. Гусне

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Агентство недвижемоти
Здравствуйте товарищи! С вами Саша Борисов! В своей прошлой статье « Пишу, пишу, а посетителей все нет и нет» я говорил о том, как писать статьи правильно, соблюдая все базовые правила seo

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss