* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як правильно зробити пропозицію

Опубликовано: 06.11.2018

видео Як правильно зробити пропозицію

Пропозиція руки і серця

Свята багато не буває! Саме ця модна тенденція, підштовхує молодих людей на пропозицію руки, серця і гаманця на Різдво, Новий рік або День народження улюбленої.


Як зробити пропозицію дівчині?

Пропозиція – ритуал або етикет?

Кожен ставиться до цього по-своєму. Можна вдатися до ритуалів минулого, а можна просто скористатися порадами старших і зробити пропозицію відповідно до правил етикету.

Мета молодої людини – пропозиція повинна запам’ятатися. Причому не просто запам’ятатися, а так щоб потім про нього правнуки своїм онукам розповідали. Не просте завдання, правда?Пропозиція за всіма правилами

Так, і тут правила ніхто поки що не відміняв. Якщо не бажає осоромитися в найвідповідальніший день свого життя, то візьміть на озброєння наступну інформацію.

1. Інформуємо батьків. Раніше було модно запитувати дозволу батьків, а тепер їх просто ставлять перед фактом. Як проінформувати, причому тактовно, батьків нареченої? Запросіть їх на спільну вечерю, і в доброзичливій формі повідомте їм про свої найбільш серйозні наміри. Якщо наречена не спілкується з батьками, то це пункт сміливо і без докорів сумління, пропускайте.

2. Самостійний вибір кільця. Тут існує ризик помилитися з розміром, але чого тільки не зробиш заради романтичного сюрпризу. Хочете бути приголубленим нареченим і чоловіком? Тоді купуйте кільце для нареченої самостійно. Обов’язково вибирайте золотые обручальные кольца  знаючи розмір улюбленої, інакше можна потрапити в неприємну ситуацію в найбільш хвилюючий момент.

3. Плануй! Ретельно продуманий план, ще нікого не підводив. Бувають ситуації, коли все йде не за планом і для цього у тебе, повинні бути запасні пункти. Основою плану, повинен стати вибір відповідного моменту.

4. Будь офіційним. Можливо це пафосно або старомодно, але дівчата просто без розуму від стандартної фрази “Ти вийдеш за мене заміж?”. У момент проголошення цієї фрази, ти повинен бути серйозний, як герой американського бойовика перед нападом.

5. Підготуйся до несподіваного відповіді. Дівчата взагалі дуже непередбачувані істоти, тому відповідь не завжди може бути ствердною. Настрій себе на те, що ти цілком можеш почути відмову або сумнівне “Мені потрібен час.”

Вам також буде цікаво

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss