* РБК — новости

* *

Главная Новости

Харків

Опубликовано: 06.11.2018

видео Харків

Ментівські війни. Харків. Око за око. 24 серія

Немає жодних сумнівів, що туристичною Меккою України був, є і буде Львів. Місто левів і кави чарує своїм магнетизмом та атмосферою, історією та культурою. Не знаю жодної людини, яка б не закохалася у цей древній і шляхетний ансамбль. Але сьогодні я хочу розказати не про нього. Сьогодні мова піде про мій рідний Харків. Бо ми теж маємо що вам показати і запропонувати.


Мій путівник. Харків - чому це місто називають рекордсменом

Часом мені дещо прикро, що Харків не користується такою популярністю як Київ, Одеса чи той самий Львів. Кожне з цих міст не схоже на інше, в першу чергу, тому, що періоди їх розквіту відбувалися у різний час, що дозволяє Україні мати такі різнопланові місця за культурним наповненням та архітектурними рішеннями.

Чого чекати від Харкова, та відголоски якої доби Ви почуєте у Харкові?  Давайте спробуємо розібратися.

Історики кажуть, що місто засноване 1654 року, щодо засновника – думки розбігаються, але більшість харків’ян погоджується з легендою про козака Харька, пам’ятник якому Ви можете побачити у самому серці нашого міста.

Своєї ваги у економічному та культурному житті регіону місто набуло завдяки відкриттю Харківського університуту в 1805 році. Василь Каразін, великий мрійник та авантюрист, втілив у життя неймовірний проект, який став початком славної історії Харкова, потужним стрибком у його майбутнє.  З Харковом пов’язані імена багатьох знаменитих діячів культури та науки, але, думаю, цим вас не здивуєш, бо кожне велике місто має хоч декілька  імен, які дбайливо оберігає, і якими хизується перед світом.

Сам університет сьогодні є чи не серцем наукового і студентського життя міста. Сюди йдуть вчитися як майбутні ядерні фізики і дипломати, так і лікарі та філософи. Заклад має величезну бібліотеку і спортивний комплекс, щороку сюди приїжджають по науку багато студентів-іностранців. Коли маєте обрати ВУЗ для навчання, зверніть увагу на Каразінський.

На одній із найбільших площ Європи, харківській площі Свободи, по сусідству з університетом, розташувався будинок Держпрому. У Всесвітній архітектурній енциклопедії саме будівля Держпрому ілюструє статтю “Конструктивізм”. Жодне місто в світі не запропонує вам такий ансамбль. Важко повірити, але цього здорованя побудували лише за 4 роки, також цікавим є той факт, що під час будівництва на місці, де стоїть Держпром знайшли кістки мамонта, які передали в музей. Ще Держпром відомий тим, що є чи не першим хмарочосом в СРСР, а також під час війни в ньому переховувалися три мавпи, яких підгодовували небайдужі харків’яни (пам’ятник їх мужності та витримці стоїть біля будинку мавп у зоопарку).

В Харкові є декілька осередків для любителів подивитися на тварин: безпосередньо зоопарк та екопарк, побудований за підтримки одного з меценатів. Зоопарк було засновано в 1895 році. Зараз він досить великий та має багато різних тварин, птахів і риб. Улюбленцями харків’ян є медведі, мавпи та слони. Ще в зоопарку можна познайомитися з бегемотами, левами, верблюдами, вовками, оленями та іншими красенями. Для найменших є контактний зоопарк. Екопарк же знаходиться за містом, вхід у нього вільний, в парку живуть прекрасні тварини, багатьох з яких в зоопарку немає, ледь не щовихідні в екопарку влаштовують цікаву розважальну програму для гостей. Також в Харкові є дельфінарій, океанаріум та цирк.

Вийшовши із зоопарку, ви опинетеся в парку ім. Шевченка. У своїй прогулянці між двохсотлітніми дубами ви дістанетеся пам’ятника Кобзарю. Кажуть, що наш харківський Шевченко один з найкращих пам’ятників поету в Україні.

Спустившись униз по вулиці Сумській, ви познайомитеся з двома візитними картками міста – Харківським оперним та Дзеркальним струменем.

Вам також буде цікаво

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss