* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як вибрати дизельний генератор для зварювання, для дому, для дачі, для відпочинку

Опубликовано: 06.11.2018

Рішення придбати бензиновий або дизельний генератор зазвичай приймається у випадках, коли необхідно створити автономну систему електроживлення.

Величезна кількість переваг і доступна ціна роблять дизельні електростанції найбільш оптимальним вибором для будинку, дачі, для зварювання або для відпочинку. 

По потужності і продуктивності подібні пристрої не знають собі рівних, а доступна ціна дозволяє кожній людині придбати необхідні і корисні прилади. Перед покупкою обов'язково слід вирішити, яку вибрати дизельний генератор, адже кожен виріб відрізняється своїми унікальними характеристиками і призначенням.

Пропоную promobud.ua

Переваги дизельних генераторів

Дизельні генератори є одними з найбільш популярних систем автономного енергозабезпечення, які можуть похвалитися наступними перевагами:

• Доступна ціна на паливо і максимально економічний витрата, що вигідно виділяє подібні прилади на тлі бензинових агрегатів;

• Менша швидкість обертання силового агрегату, що позитивно позначається на збільшенні крутного моменту і зменшення шумів. Саме мінімальне число оборотів забезпечує довговічність дизельних генераторів;

• Висока ступінь безпеки. На відміну від бензину, дизпаливо не є легкозаймистих, що має першорядне значення для забезпечення безпеки;

• Легкість у користуванні та невеликі габарити, завдяки чому вироби можна без проблем переносити з одного місця в інше.

Правила вибору дизельного генератора

Вирішивши, який вибрати дизельний генератор, необхідно переконатися в тому, що він зможе виконувати всі поставлені перед ним завдання. До процесу вибору дизельного генератора слід підійти з усією відповідальністю, адже від цього залежить ефективність агрегату, його здатність справлятися з навантаженнями і довговічність.

Перед тим, як вирішити, який вибрати дизельний генератор, слід брати до уваги такі параметри:

1. Потужність дизельного силового агрегату повинна на 40% перевищувати потужність всіх приладів, що до нього підключені. Іншими словами, якщо сумарна потужність устаткування в будинку становить 3 кВт, то необхідно підібрати дизельний генератор потужністю 4,6 кВт. Особливості приміщення також слід брати до уваги. Наприклад, для медичного закладу необхідно використовувати пристрій з потужністю не менше 60, а для виробничого цеху – до 1000.

2. Умови використання. На сучасному ринку представлені генератори відкритого виконання і контейнерного типу. Перший варіант призначений для використання виключно всередині приміщень, а ось контейнерні генератори можуть встановлюватися на відкритих майданчиках.

3. Кількість фаз. Якщо Ви плануєте купити дизельний генератор для будинку або дачі, то ідеальним рішенням стануть однофазні дизельні пристрою, а ось для промислових і виробничих підприємств краще всього вибирати трифазні агрегати.

4. Тип силової установки. В асортименті сучасних виробників можна знайти як високооборотні, так і низькообертові автономні генератори. Який краще вибрати дизельний генератор залежить від інтенсивності застосування обладнання. Моделі, які відрізняються високою швидкістю обертів, відмінно підійдуть у тому випадку, якщо за кількістю використовуваних годин не будуть перевищувати 500 в рік. Якщо ж планується більш інтенсивний і активне використання дизельного генератора, то краще всього віддати перевагу низькообертовим моделям, які можуть похвалитися високим ресурсом роботи і мінімальним рівнем шуму.

5. Тип генератора. Одним з найбільш популярних варіантів сьогодні є асинхронні дизельні генератори. Відмітна особливість таких пристроїв полягає в тому, що вони потребують в точному контролі вихідної напруги. Для домашнього використання можна вибрати і менш точні синхронні станції, які відрізняються більш доступною ціною.

6. Час автономної роботи, що має першорядне значення для регіонів, у яких часто з'являються проблеми з електропостачанням.

Ще одним критерієм, на який в обов'язковому порядку слід звернути увагу, є умови використання дизельного генератора. Якщо у Вашому розпорядженні є окремі приміщення, які відрізняються сучасною системою вентиляції і підкачкою палива, то можна вибрати варіанти відкритого виконання, які монтуються на сталеву раму. Якщо ж Ви не можете виділити окреме приміщення для розміщення автономної електростанції, а регіон, в якому Ви проживаєте, відрізняється поганими кліматичними умовами, то ідеальним варіантом буде використання дизельних електростанцій контейнерного типу. Подібне обладнання знаходиться в спеціальному кожусі, який забезпечує максимальний захист і шумоізоляцію.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss