* РБК — новости

* *

Главная Новости

Фіскали проводять обшуки в Білоцерківській міськраді та комунальних підприємствах

Опубликовано: 30.10.2018

Фіскали проводять обшуки в Білоцерківській міськраді та комунальних підприємствах

Сьогодні, 27 лютого в Білій Церкві у приміщенні міської ради співробітники Державної фіскальної служби провели обшуки у справі про ухилення сплати податків деяких підприємств міста

Про це повідомив сам міський голова Геннадій Дикий на своїй сторінці у Facebook, передає інформаційний портал «Моя Київщина».

За словами міського голови обшуки проводяться із метою вилучення бухгалтерських документів. 

«Чоловіки діють в рамках відкритої кримінальної справи про ухилення сплати податків деяких підприємств. Дивно, що шукали потрібні їм документи в моєму кабінеті, де їх, в принципі, немає і бути не може. Не менш дивно, що досвідчені працівники ДФСу не знають, що первинні бухгалтерські документи зберігаються в бухгалтеріях підприємств, згідно чинного законодавства», — повідомив Геннадій Диикий.

«А замість того, щоб звернутися через письмовий офіційний запит, як то передбачено законодавством, ціла бригада слідчих витрачає час та ресурси і створює власною присутністю в кабінеті міського голови публічну імітацію важкої роботи», — зазначив міський голова.

Геннадій Дикий додав, що попри весь фарс міська рада активно співпрацює зі слідством та всіляко йому допомагає, адже чиновники зацікавлені у добросовісній роботі підприємств на користь громади.

Чимало журналістів усіляко намагалися отримати будь-які коментарі з цього приводу. Згодом стало відомо що це спільна операція ДФС та прокуратури. Обшуки проводяться за рішенням Солом’янського суду м. Києва.

Вищезазначені органи мають підозру у відмиванні бюджетних коштів через фіктивні фірми під час проведення тендерів. Фіскальні органи затребували низку документів, зокрема і щодо одного із ЖЕКів Білої Церкви. Також обшуки проводяться у комунальних підприємствах міста. Сам міський голова та прес-служба ситуацію не коментують.

«Моя Київщина» звернулась за коментарем до ДФС України у Київській області. У відділі комунікації повідомили, що наразі тривають слідчі дії в рамках ст..222 (шахрайство із фінансовими ресурсами) Кримінального кодексу України.

Більше інформації надати не змогли, але запевнили, що згодом вся інформація буде на сайті ДФС. Обшуки почалися ще з ранку і тривають досі.

Читайте також:

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss