* РБК — новости

* *

Главная Новости

В Ірпені має бути замінене керівництво поліції

Опубликовано: 30.10.2018

У четвер, 1 березня на сесійному засіданні Київської обласної ради в сесійній залі я оголосив Заяву щодо керівництва поліції Ірпеня.

Як відомо, протягом менше року в Ірпені відбулося кілька змін керівника місцевої поліції.

Ставленик замміністра внутрішніх справ Вадима Трояна Ігор Падюк не зміг справитись з криміногенною ситуацією в Ірпінському регіоні і мусив піти з посади. Влітку 2017 року його місце зайняв колишній начальник управління карного розшуку Київської області Олександр Литовченко, з Луганщини. Але невдовзі і він був відсторонений від посади без чітких пояснень причин.

І от тут саме у розпал протистояння по новій гарячій точці Ірпеня, де люди занепокоєні забудовою території Державної служби охорони (ДСО), що знаходиться на перехресті вул. Тургенівська та 8 Березня, ТОВ“Будівельно-інвестиційною компанією “Альфа-буд”, наближеної до Володимира Карплюка, призначається новий керівник Ірпінської поліції Володимир Барабаш.

Особа нового керівника досить відома в Ірпінському регіоні. Барабаш відомий громаді Приірпіння як охоронець  забудовників, які незаконно ведуть будівництво в лісовій зоні Приірпіння.

Він разом з “тітушками” захищав незаконне будівництво в Бучі по вул. Пушкінській, де він представився як начальник охоронної фірми(ТОВ “Гранд Безпека”). У протистоянні громади й забудовника на ділянці ДСО, він також не проявив необхідного професіоналізму і мужньо просидів в засідці. Хоча відстань від його робочого кабінету до місця протистояння якихось 100 метрів!

Громаду ж нині, навіть не дивує звична тактика ганебного невтручання ірпінських поліціянтів, що завжди радять за  коментарями звертатися до центру громадських зв’язків ГУ НП Київської області! На що його керівник Микола Жукович завжди дивується такій безпорадності місцевих силовиків!

Тому я і звернувся до керівників обласної поліції з проханням переглянути кандидатуру на посаду Ірпінського керівника поліції. Зважаючи на вищевказані застереження стосовно як самого Барабаша так ітого факту, що ірпінські посадовці з оточення мера та і сам мер знаходяться під кримінальним переслідування за важкими кримінальними статтями але і досі не відсторонені від посади, вони можуть впливати на місцевих правоохоронців.

Автор: Ігор Домбровський, Депутат КОР від ВО “Свобода”

Поділитися:

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss