* РБК — новости

* *

Главная Новости

С-подібні дерев'яні сходи у Львові та Києві. Краща ціна, гарантія якості

Опубликовано: 29.10.2018

С-подібні сходи  - популярний тип конструкції, примітний відносною простотою установки. До їх загальних характеристик можна віднести легкість зовнішнього вигляду, зручність експлуатації, а також невеликий займаний простір. Поворот на 180 градусів виконується прямою конструкцією з косоуров або їх поєднанням з тятивою.

Найпоширеніший варіант - С-подібні сходи з забіжними сходинами. Саме вони забезпечують широкий кут підйому на верхній поверх, зберігають цілісність і надійність конструкції протягом десятиліть. Поворот виконується в формі плавної дуги зі строгим розрахунком сходового маршу, допускається присутність ширшої сходини, яка виступає в якості своєрідного майданчика, що підвищує безпеку пересування.

Сходи даної категорії виготовляються з довговічних порід деревини: бук, дуб, ясен - це оптимальний матеріал, він простий в обробці, зручний при заміні деталей, приємний своїм розкішним видом, випромінює тепло, гармонію, робить атмосферу будь-якого приміщення затишною. Якщо Ви віддаєте перевагу одночасно практичним і сучасним рішенням, С-подібні сходи з дерева - однозначно правильний вибір. До переваг таких сходів відноситься, перш за все, надійність - при зовнішній легкості, конструкція здатна витримувати серйозні і постійні навантаження, в тому числі підйом / спуск громіздких, важких речей. Якщо Ви хочете зробити суміщення стилів і типів придивіться до комбінованих сходів .

Де установка с-подібного сходового маршу буде найбільш доцільною?

У приміщеннях з обмеженою площею або вузькою шахтою для переходу на наступний рівень. У просторі, де інший варіант буде дисонувати з єдиним стилем обробки. Там, де естетика не є пріоритетом, а сходи служать скоріше необхідним функціональним атрибутом.

В цілому будь-яка житлоплоща придатна до установки с-подібних сходів на другий поверх, важливо тільки дотримуватися загальних технічних параметрів і дотримуватися пропорції.

Чому  купити с-подібні сходи слід саме в інтернет-магазині Klen.uaТМ?

Професійні консультації.

Фахівці нашої компанії швидко і розгорнуто дадуть відповідь на всі Ваші питання, допоможуть зробити правильні заміри, вибрати модель та обробку сходів, які ідеально підійдуть саме Вам.

Зручна співпраця.

Ви можете зробити покупку і отримати більш детальну інформацію в наших офлайн-магазинах, які знаходяться в Києві, Львові та на Закарпатті.

Індивідуальний підхід

Ми виготовимо сходи під замовлення з урахуванням Ваших особистих вимог і побажань.

Здійснюючи покупку в інтернет-магазині Klen.ua ТМ - Ви отримуєте в своє розпорядження професійну команду майстрів, які в силу свого багаторічного досвіду знайомі з усіма нюансами виготовлення і монтажу сходів. Весь процес - від початкових розрахунків до фінального монтажу пройде під їх контролем, Ви зможете самостійно контролювати кожен етап роботи.

Оформляйте замовлення в магазинах компанії «К'ЛЕН» - і отримаєте цілеспрямованих і відповідальних партнерів для реалізації Ваших навіть найскладніших і найцікавіших завдань!

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss