* РБК — новости

* *

Главная Новости

Кандидата до Верховного суду США Кавано знову звинуватили в домаганнях

Опубликовано: 29.10.2018

Ще одна жінка звинуватила кандидата до Верховного суду США Бретта Кавано в домаганнях. За її словами, інцидент стався близько 30 років тому.

Про це повідомляє УНН  з посиланням на журнал The New Yorker.

За його даними, кілька демократів у Сенаті приступили до розгляду в зв’язку з обвинуваченнями, з якими виступила Дебора Рамірес. За словами 53-річної жінки, вона вчилася в один час разом із Кавано в Єльському університеті в 1980-х роках. Як стверджує Рамірес, Кавано під час однієї з вечірок, що проходили в гуртожитку навчального закладу, нібито приставав до неї і вчиняв інші дії неналежного характеру.

Як заявила Рамірес журналу, вона вважає, що ФБР має провести розслідування у зв’язку з даним інцидентом. Кавано в свою чергу відкинув звинувачення на свою адресу. "Ця подія 35-річної давності просто ніколи не відбувалася, — йдеться в його заяві, яку наводить The New Yorker. — Люди, з якими я був тоді знайомий, знають, що цього не відбувалося, і вони висловлювалися щодо цього”.

Раніше професор психології із Каліфорнії Крістін Блейз Форд також звинуватила Кавано в домаганнях. За її словами, вона на початку 1980-х років відвідувала вечірку, яка проходила в будинку в штаті Меріленд. За її словами, Кавано, який у той час знаходився в стані алкогольного сп’яніння, штовхнув її у кімнату. Разом з іншим хлопцем він закрив двері та вімкнув гучну музику. Після цього Кавано нібито спробував насильно зняти із дівчини одяг.

За словами жінки, в якийсь момент Кавано навалився на неї і затулив їй рота долонею, вона відчула, що є загроза її безпеці. Автор листа відзначає, що в результаті їй вдалося вирватися, після чого вона покинула будинок, в якому проходила вечірка. Жінка стверджує, що після події їй було надано медичну допомогу. Телеканал зазначає, що в той час вона, як видно, не стала звертатися в поліцію.

Кавано у відповідь опублікував заяву, в якій наголосив, що повністю заперечує ці твердження.

Представники юридичного комітету Сенату США пізніше оголосили, що на цьому тижні пройдуть відкриті слухання, присвячені даними звинуваченням. На них виступлять Кавано і Форд. Остання спочатку не хотіла брати участь у них у встановлені терміни, висунувши низку умов, проте потім все ж дала згоду дати свідчення під присягою на цьому тижні. Слухання, як очікується, пройдуть у четвер.

Loading...

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss