* РБК — новости

* *

Главная Новости

Де можна взяти гроші в борг в Україні

Опубликовано: 29.10.2018

видео Де можна взяти гроші в борг в Україні

Как взять кредит онлайн на карту в Moneyveo

Ніхто не любить позичати гроші, але трапляються ситуації, коли без позики не обійтися. Через велику кількість проблемних кредитів отримати гроші в банку важко, необхідно надати безліч довідок, і все одно відсоток відмов великий. Можна взяти гроші у сім'ї або близьких, але не у всіх є матеріально забезпечені друзі. До того ж фінансові відносини погано позначаються на дружбу. Якщо сума потрібна не велика, то взяти гроші в борг терміново і без відмов найпростіше в приватних кредитних компаніях.Що таке миттєві кредити?

Позичати гроші у приватних осіб - звучить небезпечно, але мікрофінансові організації працюють за ліцензією Нацкомфінпослуг України і повністю легальні. На відміну від банків, МФО видають гроші в борг громадянам без офіційного місця роботи, тому взяти кредит можуть люди, які не здатні пред'явити довідку про доходи. Це студенти, фрілансери, приватні підприємці, домогосподарки, пенсіонери і ті, хто тільки починає кар'єру і знаходиться на випробувальному терміні.


Життя в кредит: де вигода, а де боргова пастка? (Випуск 21) | Головна тема

Щоб взяти гроші в борг у приватних компаніях, треба відповідати таким умовам:

Вік від 18 років.

Наявність стабільного доходу.

Чинний паспорт.

Ідентифікаційний код.

Номер банківської карти, щоб отримати гроші в кредит онлайн.


Взяти кредит у Львові, готівкою чи на карту? Гроші в кредит без довідки про доходи

Суми швидких позик невеликі - 50-20 000 гривень. При першому зверненні видають гроші на суму до 3000-5000 гривень. Повертаючи займ, клієнт показує свою благонадійність, створюючи внутрішній кредитний рейтинг в МФО, і наступного разу може зайняти більше. Звичайно, цих грошей не вистачить, щоб купити будинок або авто, але досить для покупки техніки, квитків на літак, ремонту або оплати ліків.

МФО видають гроші без застави або оцінки майна. Можливі фінансові ризики компенсує велика комісія за позикою - процентна ставка може становити 2-2,5% в день, але в середньому гроші видають під 1,3-1,6%. Для постійних клієнтів деякі компанії роблять знижку на комісію до 50%. Тому при регулярній необхідності позичати гроші, варто вибрати МФО для тривалих фінансових відносин.

У чому плюси швидких кредитів:

МФО видають гроші з мінімум документів - потрібен тільки паспорт громадянина України та податковий код.

Для гарантії повернення грошей не потрібна застава, поручителі, довідка про доходи або хороша кредитна історія.

Швидкі кредити допоможуть відновити кредитний рейтинг, якщо він зіпсований. Кілька разів взяти і повернути позику - відмінний спосіб поліпшити кредитну історію, яка потрібна для оформлення серйозного кредиту в банку.

У МФО гроші в борг можна взяти терміново. Процедура оформлення заявки і видачі коштів займає 20-30 хвилин при першому візиті і 5-10 хвилин для зареєстрованого клієнта.

МФО видають гроші на карту при оформленні заявки онлайн - не доведеться навіть виходити з дому.

При достроковому поверненні грошей клієнт платить менше, так як відсотки нараховуються тільки за дні фактичної оренди позики.

Головний мінус швидких позик - висока процентна ставка. Але так як гроші видають на термін до 30 днів, переплата не сильно б'є по кишені, а за безвідсоткові позички платити майже не доводиться. Ситуація змінюється, якщо прострочити виплату боргу. Після 3-4 днів прострочення на тіло кредиту нараховують пеню в розмірі до 3% від суми, що дуже швидко збільшує борг до величезних розмірів. Щоб цього уникнути, треба звернутися в МФО і замовити послугу пролонгації, яка дозволяє продовжити дію договору після оплати накопичилися відсотків.

Взяти гроші в борг легко - потрібен тільки паспорт і код ІПН, але щоб не опинитися в борговій ямі, важливо тверезо оцінити свій бюджет, і робити позику тільки при твердій впевненості в здатності його погасити.

Loading...

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss