* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як купувати оптом з Аліекспресс в Україну

Опубликовано: 29.10.2018

видео Як купувати оптом з Аліекспресс в Україну

Простой способ купить ОПТОМ товар в Китае "ПОД КЛЮЧ"

У наші дні рідко можна зустріти людину, яка не знає що таке Aliexpress. Навіть якщо ви ніколи нічого на ньому не замовляли і навіть не бачили його в очі, ви швидше за все знаєте, що Алі існує.Що з себе являє Aliexpress

Для тих, хто не впевнений у своїх знаннях, давайте розберемося що ж це за звір? Aliexpress – це інтернет майданчик товарів китайського виробництва, яка орієнтована на зовнішній ринок, тобто зарубіжних покупців. Явною перевагою для звичайного покупця є широкий асортимент товарів – тут можна знайти і одяг, і косметику, і електроніку, і навіть продукти харчування, а також багато іншого.


Как покупать товары оптом на AliExpress

Продаж побудований таким чином, що ви “ходите” по магазинах або категоріям товарів і вибираєте необхідний. При цьому, за відгуками і рейтингам можете підібрати найбільш вигідний для себе товар, хоча іноді це проблематично, так як опис товарів залишає бажати кращого. Проблема в тому, на майданчику переклад на всі мови з англійської відбувається за допомогою онлайн перекладачів, які іноді видають дуже комічні і недоречні поєднання.


Как покупать на alibaba оптом и врозницу. Полный обзор покупка телефона в Китае "без посредников".

Справедливості заради варто відзначити, що за останній час ситуація трохи покращилася і опису стали більше походити на товар, який вони рекламують.

Ще однією проблемою є якість товару. Справа в тому, що реальність іноді може дуже відрізнятися від фото в профілі магазину. Ви можете купити річ такого ж кольору, фасону як і на фото, але ось якість матеріалу з якого вона виготовлена, буде явно не таким високим.

Пара прикладів, з розряду очікування (фото з магазину продавця) і реальність (фото зроблене покупцем) стали вже “зірками” інтернету:

Гуртова торгівля

Але давайте повернемося до питання покупки оптом. Взагалі, продавці на Алі орієнтуються на роздрібного ну або дрібнооптового покупця. Тобто далеко не у кожного продавця може бути товар потрібний вам, за вигідною ціною і в достатній кількості.

Для початку поговоримо про вигоди Aliexpress:

на перший погляд недосвідченому підприємцю може здатися що вартість товарів досить невисока, враховуючи недорогу або іноді безкоштовну доставку; кількість наявного товару, його оптова вартість, від скількох одиниць починається оптова ціна – це все вказано прямо в інформації про товар; є можливість неспішного вибору, ви можете читати відгуки дивитися рейтинг продавця, скільки років він торгує на Алі і багато іншого; здійснюючи покупки в мобільній версії, ви додатково можете отримати знижки; також є різні лотереї та дисконтні купони. Як правило, вони починають діяти від певної суми покупки.

А тепер поговоримо про те, чи є вигода для оптових покупців. У разі дрібного опту, можливо. Але як вже було вище зазначено, іноді у продавця просто немає товару в потрібному вам кількості. Також у деяких продавців, особливо у таких, де йде непогана знижка на товар, є обмеження по кількості (не більше трьох одиниць на одного покупця). Звичайно, при необхідності можна домовитися, створити кілька акаунтів, почекати і т.д., але чи варте воно того? І потім, якщо ви хочете реально заробити, а не просто перепродати китайський товар на українському ринку, то звичайно набагато вигідніше буде здійснювати покупки або на внутрікітайскій інтернет-магазинах, або безпосередньо на китайських ринках у виробників.

Хоча б раз ознайомившись з асортиментом і цінами саме на ринках, ви навряд чи захочете повернутися на Аліекспресс.

Загалом, робимо висновки – на Алі оптом купувати можна, але не потрібно. Якщо ви переживаєте з приводу вантажоперевезення товару, адже доставку з цього майданчика вам повністю організовує продавець, то не варто. Ви можете не менш вигідно і зручно скористатися послугами карго компанії, яка займається повною організацією логістики. І в цьому випадку без проблем, одного разу домовившись з постачальником, ви можете регулярно отримувати свій товар, а про тому як і в які терміни він буде доставлений, подбає карго.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss