* РБК — новости

* *

Главная Новости

Болгарська віза ціна 2017 році у Миколаїві. Чи потрібна віза в Болгарію

Опубликовано: 28.10.2018

видео Болгарська віза ціна 2017 році у Миколаїві. Чи потрібна віза в Болгарію

Як відреагували на новий Закон про освіту у Польщі - журналіст Євген Клімакін

Напередодні зимового гірськолижного сезону все більше туристів запитує нас про візи в Болгарію. Адже крім самої Болгарії, з такою візою ви зможете проїхати транзитом на гірськолижні курорти таких країн, для яких українцям не потрібна віза — Чорногорія, Сербія, Македонія …


У Києві 12-річну дівчинку з біометричним паспортом зняли з автобуса на Болгарію

Чи потрібна віза до Болгарії в 2016 для українців?

Так як Болгарія вже учасник Євросоюзу з 2007 г, то без візи вже не обійтися. Оформити візу можна у відносно короткі терміни — вся процедура з урахуванням пересилання документів займе від 7 до 10 днів. Найкоротший термін оформлення — 3-4 робочих дні, однак тут потрібно доплата в 35 євро за терміновість. Перебувати на території Болгарії можна не більше 90 днів протягом 6 місяців.

Оформлення болгарської мультивізи на рік можливе за умови, що за останні два роки вам вже відкривали хоча б одну візу. Вартість річної і піврічної віз — однакова.

Чи можна залишатися в Болгарії більше 90 днів?

Нас часто запитують, чи можна залишатися громадянину України в Болгарії більше 90 днів за півроку? Для тих, кому необхідно буде знаходиться в Болгарії більший період часу, ніж 90 днів, рекомендуємо оформити другий (додатковий) загран паспорт в Миколаєві . У новому паспорті  ви можете оформити шенген мультвізу на півроку / рік. Поки йде оформлення паспорта або шенген візи, в першому паспорті ми відкриваємо піврічну / річну болгарську візу.

Важливо : Найшвидше оформлення закордонних паспортів в Миколаїв — 2,5 — 3 тижні. Якщо вам треба надтерміново, за 5 робочих днів оформляють паспорт у Києві.

Далі, ви в’їжджаєте в Болгарію з паспортом, в якому стоїть болгарська віза. Через 89 днів знаходження в Болгарії чи Румунії, Хорватії, Республіці Кіпр (загальне візове простір, згідно з рішенням Європейського парламенту №565 / 2014), ви залишаєте Євросоюз виїздом в Сербію, Македонію, Туреччину … і в той же день в’їжджаєте в Євросоюз з новим паспортом , в якому ви заздалегідь оформили піврічну або річну шенген мультивізу. Так ви можете перебувати в Болгарії до 1 року, при цьому не порушуючи візових правил.

Ролик о Болгарії. «Тут живе магія — відчуй її!»

Мульти віза ЄС (Болгарії)

Мультивіза в Болгарію — це віза Євросоюзу. Але, на жаль, вона не дозволяє відвідувати шенген країни, а також Великобританію. Однак ця віза має свої переваги. Вона відмінно підійде для тих туристів, які обирають тури в Європу на своєму автомобілі і, наприклад, планують відвідати не тільки саму Болгарію, але також Хорватії та Чорногорії. Крім того, отримати візу не складе труднощів навіть тим, хто раніше ніколи не виїжджав до країн Європи.

Документи для відкриття болгарської візи

Список документів дуже простий. Для дорослих: закордонний паспорт, громадянський паспорт, кольорові фото 3,5 х 4,5 і анкетні дані (адреса прописки, дані по роботі, контактний номер телефону). Якщо турист не працює, для консульства це не має особливого значення. Для пенсіонерів / студентів — пенсійне посвідчення / студентський. Для дітей — свідоцтво про народження та супутні документи (див. Нижче).

Скільки коштує віза до Болгарії без туру?

Якщо ви не бронюєте тур / готель або ви їдете транзитом до Чорногорії або Хорватії, то вартість мультивізи Болгарію складає 70 євро для дорослого і 35 євро для пільгових категорій населення (діти, студенти, пенсіонери). Так як вартість візи однакова, ми не відкриваємо дворазову візу до Болгарії, а відразу піврічну мульти візу.

Важливо: якщо Ви в нашому агентстві бронюєте готель в Золотих Пісках або Варні, або автобусний тур по Балканам, то вартість візи становитиме — 35 євро для дорослого. Діти, студенти та пенсіонери консульський збір не оплачують, їм віза оформляється безкоштовно.

Якщо ж ви плануєте подорожувати з дитиною

То процедура підготовки документів на візу відбувається трохи інакше. Крім певного терміну, в дозволі на виїзд дитини за кордон потрібно вказувати Молдову і Румунію в списку країн, оскільки їх ви також будете перетинати. Не забувайте оригінал свідоцтва про народження дитини для митниці!

Документи для дітей на митниці

ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження дитини; Закордонний паспорт дитини або закордонний паспорт батьків, в якій вписана дитина (на дітей, які досягли п’ятирічного віку, в обов’язковому порядку в паспорт повинна бути вклеєна фотографія); Документ, який дозволяє на вивезення дитини за кордон: в разі якщо дитина подорожує у супроводі одного з батьків вимагається нотаріально завірена довіреність від батька на вивезення дитини, а також документ, що підтверджує родинні зв’язки третьої особи з дитиною в разі якщо дитина подорожує у супроводі третіх осіб (бабуся, дядько, вчитель), а також документ, що підтверджує родинні зв’язки третьої особи з дитиною, нотаріально завіреної копії дозволу для виїзду дитини за кордон у супроводі третьої особи. у разі смерті одного з батьків — оригінал свідоцтва про смерть. у разі позбавлення батьківських прав — рішення суду про позбавлення батьківських прав. в іншому випадку, оригінал довідки із ЗАГСУ про те, що батько записаний зі слів матері

Список документів для митниці

При перетині кордону співробітники прикордонної служби мають право, крім візи, зажадати додаткові документи:  1) підтвердження платоспроможності мандрівника (кредитні картки, дорожні чеки); 2) оплачений зворотний квиток на будь-який вид транспорту; 3) підтвердження бронювання готелю або запрошення;4) медичну страховку.

Не слід плутати ці поняття: віза до Болгарії і шенген віза . Такі країни як Болгарія, Румунія, Кіпр і Хорватія, хоча і є членами Євросоюзу, однак не входять до Шенгенської зони. Відповідно, при наявності болгарської візи ви не зможете відвідати країни Шенгена, однак ви можете з такою мульти візою поїхати на своєму авто на відпочинок до Хорватії або Чорногорію

Такі нові правила відносно болгарської візи — Болгарія, Румунія, Кіпр і Хорватія за рішенням Європейського парламенту від 15 травня 2014 визнають свої візи рівнозначними, завдяки чому наявність візи однієї з цих країн стає перепусткою в інші.

Візовий Центр Візи Миколаїв надає можливість оформити візу до Болгарії максимально швидко і зручно для вас. Наші менеджери також допоможуть вибрати гарячий тур та забронювати авіаквитки у Миколаєві , які будуть повністю відповідати вашим побажанням.

Чому ми?

-працюємо з оформленням болгарських віз більше 3 років;

-кожному туристу подарунок роумінг сім-карта з безкоштовними вхідними;

-оформити візу можна навіть не відвідуючи наш офіс.

Читайте также:

108 Путешествий +38 (093) 63 00 044

г. Николаев, пр. Ленина 73, оф. 213

Украина

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss