* РБК — новости

* *

Главная Новости

Які популярні країни є досить небезпечними для відпочинку

Опубликовано: 28.10.2018

видео Які популярні країни є досить небезпечними для відпочинку

👅👍 CALIGULA EL SANGRIENTO,CALÍGULA Y ROMA,DOCUMENTAL DE HISTORIA

Літо – це найкращий час для відпочинку. Не дивно, що кожен хоче відпочити душею і тілом і неодноразово ловить себе на думці про це щоденно. В теперішній час є багато напрямків, де можна втілити свою мрію в реальність: від чудової краси гір до свіжого морського повітря. Вибирай, як то кажуть, що душа забажає. Але, мало хто задумується про небезпеку, яка може спіткати, на відпочинку. Тому, ми хочемо  допомогти, та звернути вашу увагу на місця, які так чи інакше можуть бути небезпечними. 

Популярне:  Уже відсьогодні: У магазинах вам не зобов’язані видавати решту монетами. Що потрібно знати


The Groucho Marx Show: American Television Quiz Show - Book / Chair / Clock Episodes

За підсумками різноманітних соціологічних досліджень, , які користуються популярністю серед туристів, проте є досить небезпечними.. До таких країн можна віднести Таїланд, Єгипет та Італію. Цифри вражають – більше ніж 40 відсотків людей, які там відпочивали, зверталися по допомогу до медиків – це правдиві дані страхових компаній. 


Our Miss Brooks: Department Store Contest / Magic Christmas Tree / Babysitting on New Year's Eve

Як повідомлялось, найбільше звернень туристів було після повернення з Єгипту. Друге місце займає Таїланд. Саме тут, в цих мальовничих країнах відбувається найбільше аварій, отруєнь неякісними або зіпсутими продуктами та крадіжок. 

Також, до слова, можна згадати і всіма улюблені гірськолижні курорти, адже дуже багато неприємних випадків зафіксовано в Австрії, Фінляндії та Швейцарії. 

 "Найбільша кількість скарг цього року, починаючи з новорічних канікул була пов`язана з травмами, різними застудними захворюваннями і отруєннями", – прокоментував заступник директора Департаменту страхування мандрівників  Олександр Шваб.

Менш відомими для туристів, проте надзвичайно небезпечним є острів Зміїний, який знаходиться недалеко від берегів Бразилії. Свою назву він повністю виправдовує: кількість отруйних змій на цій точці земної кулі перевищує всі можливі норми. 

Барбадос, що у Карибському бассейні, теж вважається небезпечним, адже кількість випадків, коли люди страждали від тропічних комах просто шокує. 

Любителям Індії теж варто задуматись, тому що там велетенська кількість нечистот у водоймах і дуже легко підхопити інфекцію. 

Куба, що є дуже популярною серед молоді, є досить проблемним місцем відпочинку, тому що дуже легко заразитися венеричними хворобами і пристраститися до наркотиків. 

Добре зважте всі за і проти, коли плануєте свій відпочинок. Адже здоров'я – це основне. Плануйте відпочинок так, щоб на обраному курорті було не просто весело і красиво, але щоб і нічого не загрожувало вашому здоров'ю і безпеці.

Коментарі

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss