* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як заповнювати таблицю 5 Звіту з ЄСВ

Опубликовано: 25.10.2018

видео Як заповнювати таблицю 5 Звіту з ЄСВ

Документ-підстава в табл. 5 Звіту з ЄСВ - 2018 / Документ-основание в табл. 5 Отчета по ЕСВ - 2018

За серпень 2018 року заповніть і подайте нову форму Звіту з ЄСВ. У тих, хто вже з нею ознайомився, найбільше запитань до таблиці 5. Та й не дивно, адже її суттєво відкоригували. Зокрема, додали нові реквізити, розширили перелік обставин, коли маєте сформувати і подати таблицю. Усі нюанси допоможе з’ясувати фахівець Пенсійного фонду - Валентина Боршовська, заступник директора Департаменту інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів ПФУПодавайте  таблицю 5 Звіту з ЄСВ (форма № Д4) , лише якщо на те є підстави. Як і раніше, формуйте її, якщо:

уклали або розірвали трудовий договір чи цивільно-правовий договір із застрахованою особою (крім підприємців); уклали або розірвали трудовий договір із застрахованою особою, яку працевлаштували на нове робоче місце; надання працівниці відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами (у т. ч. особам із числа військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу); надали особі відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку; надали особі відпустку по догляду за дитиною від трирічного віку до досягнення нею шестирічного віку.

Стане у пригоді:


ЄСВ таблиця 6

Нові підстави :

особу перевели на іншу посаду або роботу в того самого страхувальника; особа вперше вступила на військову службу або закінчила проходження військової служби у порядку, встановленому положеннями про проходження військової служби.

Остання підстава не стосується «звичайних» роботодавців. Вона —  для силових відомств  (військових частин, органів поліції тощо). Тому, якщо вашого працівника призвали на строкову службу (працівник уклав контакт), формувати таблицю 5 Звіту з ЄСВ і показувати початок та закінчення служби не потрібно.


Приклад заповнення Звіту з ЄСВ 2018 з новим типом 14 в табл.6 / Пример заполнения Отчета по ЕСВ 2018

Алгоритм заповнення звіту:

Не плутайте переведення працівника із тимчасовим переведенням чи виконанням обов’язків тимчасово відсутнього працівника. У таблиці 5 Звіту з ЄСВ   відображайте лише дані про переведення працівника на постійну посаду, про яке зазначаєте у трудовій книжці.

Ситуація: працівника тимчасово переводять на іншу посаду. Чи заповнювати таблицю 5 Звіту з ЄСВ, — відповідь  читайте у системі "Expertus: Головбух"

Ні, якщо тимчасово переводите працівника,  таблицю 5 Звіту з ЄСВ   не формуйте і не подавайте.

Інша ситуація, якщо працівника переводите на постійну посаду. За таких обставин заповніть два рядки:

у першому зазначте дату звільнення з обійманої посади; у другому — дату початку роботи за новою посадою.

Ситуація: як у таблиці 5 Звіту з ЄСВ показати переведення працівника на іншу посаду

Працівник працював на підприємстві на посаді комірника. З 15.08.2018 року його перевели на посаду завідувача господарства. Як це показати у  таблиці 5 Звіту з ЄСВ, — дізнайтеся у системі "Expertus: Головбух".

Заповніть два рядки. У першому зазначте поточну посаду працівника, у реквізиті 11 — дату закінчення роботи за цією посадою. У другому рядку зазначте нову посаду працівника і дату початку роботи на новій посаді у реквізиті 11  (див. зразок заповнення) .

Ситуація: як у таблиці 5 Звіту з ЄСВ відобразити, що працівник виконує обов’язки іншого працівника

Виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника без звільнення від своєї основної роботи — це заміна працівника, відсутнього у зв’язку з хворобою, відпусткою, відрядженням та з інших причин, коли відповідно до чинного законодавства за ним зберігають робоче місце (посаду) ( Інструкція щодо застосування постанови Ради Міністрів СРСР від 04 грудня 1981 р. № 1145 «Про порядок і умови суміщення професій (посад)», затверджена наказом Державного комітету СРСР з праці та соціальних питань, Міністерства фінансів ССРСР, Всесоюзної центральної ради професійних спілок СРСР від 14.05.1982 № 53-ВЛ ).

Позаяк працівник виконуватиме обов’язки колеги тимчасово і запис до трудової книжки про це не вносять, про переведення не йдеться. Відповідно, заповнювати таблицю 5 Звіту з ЄСВ   у такому разі не потрібно.

Дізнайтеся також про:

Ситуація: чи відображати у таблиці 5 Звіту з ЄСВ переведення працівника на інше підприємство

Так, сформуйте і подайте  таблицю 5 . Однак покажіть не переведення, а звільнення. Позаяк за  пунктом 5 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України  (КЗпП) переведення працівника на інше підприємство — це одна з форм припинення трудових відносин, а не переведення в розумінні  статті 32 КЗпП . Підставу для звільнення зазначте у реквізиті 17. Новий роботодавець має показати прийняття працівника за переведенням.

Якщо у Класифікаторі професій немає коду КЗППТР, реквізит 13 не заповнюйте.

Зазначте підставу для подання таблиці 5

У реквізиті 16 таблиці 5 Звіту з ЄСВ зазначте подію-підставу, через яку сформували таблицю 5. Наприклад, «Наказ № 56 від 10.08.2018».

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss