* РБК — новости

* *

Главная Новости

12 причин, щоб навчитися танцювати

Опубликовано: 24.10.2018

видео 12 причин, щоб навчитися танцювати

Activism needs introverts | Sarah Corbett

[singlepic id=283 w= h= float=left] Цікаво, навіщо люди танцюють? Скажіть, от ви зможете відразу чітко відповісти на це питання? Мабуть, ще у давні часи танець виник як спосіб виразити себе. Цілком імовірно, що люди використовували рухи танцю для комунікації ще тоді, коли не з’явилася мова, подібно до того, як бджоли танцюють у вулику, показуючи цим своїм родичам, куди летіти за медом.Танці – це життя, це пристрасть, почуття і бажання, які поєднані в одне – ритмічні рухи під музику. Особисто я дуже люблю танцювати і вам раджу навчитися, якщо ще не знаєте як це робиться. Багато людей просто не розуміють, що такого особливого у танцях, та я впевнений, що якщо ви хоча б раз спробуєте, то не захочете зупинятися.


Діти під ялинку. ТСН відвідала народжених в перші хвилини нового року

Як би там не було, а вміти танцювати це вже непогано! І причин тому можна виділити масу. Саме про них ми і поговоримо в сьогоднішній статті.

[yandex]1. Не потрібно навіть доводити, що танці є чудовим засобом від стресу. Ми живемо у вік гіподинамії, наша енергія витрачається тільки на рух пальців по клавіатурі і піднесення їжі до рота. Не дивно, що організм тяжко реагує на відсутність рухової активності. Висновок – рухайтеся в танці!


10 myths about psychology: debunked | Ben Ambridge

2. Йдемо далі, танці передбачають спілкування. У танцювальних клубах, на дискотеках легко знайти собі нових знайомих, а іноді і свою долю. За статистикою, одна подружня пара з десяти познайомилася на танцях. Якщо відчуваєте брак спілкування – ідіть танцювати!

3. Наступна причина – танець допомагає людині розслабитися, відкинути все неприємне і стати, нарешті, вільною, хоча б на той час, поки звучить музика. Приємно забути про всі проблеми, ритмічно рухаючись під улюблену мелодію!

4. Крім того, в наші дні кожній людині необхідно вміти добре рухатися під музику, тому що на будь-світській вечірці або, скажімо, на балі вважається, що людина, всебічно розвинений, вихований, легко зможе станцювати і вальс, і фокстрот, і пристрасне танго. А про весілля та його обов’язкові танцювальні традиції вже й годі говорити.

5. Якщо ви любите активний відпочинок, але не знаєте, чим себе зайняти, то професійні танці – гарна ідея для цього. Ви отримаєте потужний викид адреналіну, намагаючись перевершити тих, хто займається разом з вами.

6. Крім того, це чудова можливість прославитися! Ось подивіться уже навіть по ящику показують цілі танцювальні шоу, а чом би і вам не навчитися танцювати і не спробувати стати знаменитим на всю країну.

7. Дівчата люблять привертати до себе увагу – так як же це зробити найкраще, як не танцем?! Уявіть, як ви, юна, гнучка й красива, виходьте танцювати – а всі хлопці в захопленні кричать «браво!» і просто поїдають вас очима. Так що навчитися красиво рухатися під музику – зовсім непогано!

8. У танці серце спалахує вогнем, душа наповнюється емоціями, зароджується пристрасть, хочеться кохати і бути коханим. Що, як не танець, струсоне вас, змусить по-новому поглянути на світ, посміхнутися незнайомій людині!

9. Багато людей танцями заробляють собі на життя, беручи участь у професійних конкурсах, або навіть просто танцюючи в клубах. Для них рух під музику стає долею. Прекрасна можливість поєднати улюблену справу з роботою!

10. Буває так, що людина відчайдушно соромиться перебувати на виду, нервово ніяковіє у відповідь на найменшу увагу до нього. Так ось, танці – відмінний спосіб позбутися сором’язливості. Можна легко перестати бентежитися, здійснюючи перші незграбні па; долаючи ніяковість, просто насолоджуватися музикою і своїми рухами. І тоді прийде справжня розкутість. Оволодівши своїм тілом, навчивши його підкорятися собі, ви здобудете величезну впевненість у своїй чарівності та привабливості.

11. Не забудьте, що танці тренують організм – як увесь повністю, так і кожен м’яз, кожну жилку окремо. Ви вчитеся володіти своїм тілом, тренуєте рівновагу, розвиваєте рухливість суглобів, покращуєте поставу і дихання. Серце і судини теж відчувають інтенсивні навантаження, що і на них діє сприятливо. Слід зазначити також і те, що танцювальні рухи допоможуть схуднути, стати струнким (–кою) і постійно підтримувати організм в тонусі.

12. Наскільки мені відомо рухи, які практикуються в східних танцях при постійних тренуваннях допомагають полегшити пологи, а після пологів відновлюють тонус шкіри на животі (дівчата візьміть собі на замітку). Танці допомагають відкоригувати фігуру!

[yandex]Ось бачите, скільки ми тут привели причин, що спонукають навчитися танцювати! Без сумніву, кожна людина може додати свої думки про те, навіщо їй потрібні танці. Але, здається, всім повинно бути зрозуміло одне: танець – чудо, дароване людині для яскравого та радісного життя!

А ви що скажете, шановні читачі, ви вмієте танцювати? Які стилі танців вам подобаються? Чому саме ви вирішили зайнятися танцями? Чекаю ваших відповідей у коментарях.

Стаття була б не повна якби я не розмістив тут відео з танцями. І не просто танцями, а танцями 4 красивих дівчаток:

[youtube]Q6axy-8DXew[/youtube]

Ваш Олександр Дадак

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss