* РБК — новости

* *

Главная Новости

Закарпатку зґвалтували під деревом посеред ночі удвічі молодші за неї хлопці

Опубликовано: 24.10.2018

17-річний Костянтин та 21-річний Сергій захотіли любощів із 48-річною мешканкою Тячівщини 

Хлопці годилися Юлії в сини, тож зрозуміти, чому вони спокусилися на жінку, важко, але все ж, вони силою змусили її задовольняти свої сексуальні фантазії, пише газета « Неділя Закарпатські новини ».

…Було близько першої години ночі.

Юлія ходила в гості до знайомої і затрималася в неї. Жінка добряче хильнула спиртного і була нетверезою. У компанії були ще дві дівчини і до них навідалися в гості хлопці, але господиня їм не відчинила, незважаючи на те, що вони сильно грюкали у двері. На гучні звуки посеред ночі вийшов сусід, якому не сподобався галас. Однак хлопці накинулися на нього. Згодом вони зникли, пише газета « Неділя Закарпатські новини ».

А Юлія, коли стало тихо, вирішила, що їй пора повертатися додому. Проте на вулиці вона помітила дивних хлопців, які почали йти за нею.

«Я бачила, що у під’їзді вони били сусіда подруги, а перед тим – ламали двері квартири, він же просто намагався їх заспокоїти. Хлопців було троє. Двоє з них наздогнали мене майже біля воріт будинку, схопили за руки та потягнули до залізничної колії. По дорозі в мене забрали  мобільний телефон. Ще один молодик ішов за нами і просив їх, аби мене відпустили. Та вони не хотіли і сказали йому, щоб він ішов додому. Хлопець так і зробив», – розповіла на суді жінка.

Отже, Костянтин та Сергій потягнули Юлію на поле, там її роздягнули і почали вимагати, аби вона задовольнила їхні сексуальні бажання. Коли жінка пручалася, її били.

«Їм хотілося близькості неприроднім шляхом, – запевнила потерпіла. – А коли вони мене зґвалтували, зняли з пальців два срібні персні та пішли. Після цього я почала одягатися і раптово знайшла телефон одного з хлопців».

Та уже незабаром ґвалтівники зрозуміли й самі, що загубили телефон, тож повернулися за ним. Юлія швиденько відповзла в кущі, аби її не помітили. Вона боялася за своє життя, бо молодики були дуже агресивними.

«Я сиділа так тихо, що навіть боялася дихати, аби не видати свою присутність. Тремтіли і руки, і ноги, і все тіло. Вони ж могли мене вбити. Хто знає, що тоді за думки були в їхніх головах. Я роздивилася їх і впізнала. Це були ті ж хлопці, що гримали в двері та затіяли сварку з сусідом. Саме вони мене й ґвалтували», – зізналася вона.

Так Юлія й просиділи в кущах до самого ранку, поки не почало розвиднятися. Їй було страшно. Одразу до лікарів не звернулася через страх осуду, проте увечері її стан погіршився, тому вона поїхала до лікарні.

Саме там із нею й поспілкувалися правоохоронці, яким вона розповіла про все.

Але знайти молодиків виявилося не так уже й легко. Вони ніби крізь землю провалилися.

Коли поліціянти вийшли на слід Едуарда, щиро раділи, що знайшли одного з ґвалтівників. Але з’ясувалося, що і умовляв товаришів відпустити жінку саме цей хлопець.

Відтак правоохоронці продовжили пошуки. Вдома батьки хлопців нібито не знали, де знаходяться їхні сини. А вони насправді тим часом ховалися в лісі.

Врешті-решт їх вдалося знайти і затримати.

І тут відкрився ще один цікавий факт. Обидва раніше вже мали проблеми з законом і судимості.

Однак у скоєному обидва не зізнавалися, заперечували будь-які контакти з Юлією, зізналися лише в тому, що вели її під руки і забрали в неї телефон.

Та, попри все, їхню провину було доведено. Більше того, стали відомі і інші їхні «подвиги». А саме те, що раніше вони обікрали мешканця Солотвина, поцупивши з його будинку гроші, телевізор, тюнер та бензопилу.

Тож суд засудив обох молодиків до 4 років і 6 місяців позбавлення волі.

Марія УЖАНСЬКА , газета «Неділя Закарпатські новини», ексклюзивно для zakarpatpost.net

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss