* РБК — новости

* *

Главная Новости

«Сила права» або як отримати компенсацію за шкоду від війни та окупації

Опубликовано: 23.10.2018

видео «Сила права» або як отримати компенсацію за шкоду від війни та окупації

3000+ Portuguese Words with Pronunciation

Ви постраждали від збройної агресії РФ проти України та окупації території Криму чи Донбасу? Втратили майно, здоров’я або близьку людину? Ми не в силах виправити скоєне, але допоможемо вам отримати справедливу грошову компенсацію від держави-агресора.


Roses Have Thorns (Part 2) Anti-Maidan

Кожен громадянин, який так чи інакше відчув на собі наслідки злочинів Російської Федерації в Україні, має право захищати свої законні інтереси в суді й вимагати виплати агресором грошової компенсації моральної та матеріальної шкоди.

Де шукати безкоштовної юридичної допомоги


Words at War: It's Always Tomorrow / Borrowed Night / The Story of a Secret State

Всеукраїнський громадський рух «Сила права» – заснована у 2015 році незалежна правозахисна організація, яка не отримує жодних коштів від державних інститутів, політичних партій або олігархічних груп. Правова допомога постраждалим – від підготовки документів до юридичного супроводу всього судового процесу аж до фінального рішення й фактичної виплати компенсації – надається безоплатно.

Категорії постраждалих та орієнтовний розмір виплат

«Сила права» надає безкоштовну правову підтримку:

Родинам загиблих військовослужбовців та цивільних осіб – орієнтовний розмір виплат від 60 тис. євро для кожного члена родини; Військовослужбовцям та цивільним особам, що отримали поранення, каліцтва й психологічні травми, – орієнтовний розмір виплат від 20 тис. євро (для легкопоранених) + компенсація за втрату працездатності + компенсація витрат на лікування та протезування; Військовослужбовцям, які побували в полоні, – орієнтовний розмір виплат від 20 тис. євро; Цивільним особам, які були незаконно позбавлені волі на окупованих територіях, – орієнтовний розмір виплат від 20 тис. Євро; Вимушеним переселенцям з окупованих територій АР Крим, Севастополя, Донецької та Луганської областей – орієнтовний розмір виплат від 35 тис. євро + компенсація матеріальної шкоди; Громадянам, які втратили особисте майно, – розмір виплат залежить від вартості втраченого майна.

Як отримати компенсацію

Все, що потрібно зробити, це звернутися до однієї з 25 юридичних приймалень «Сила права», розташованих в 22-х регіонах України, й надати паспорт та ідентифікаційний код, а також інші документи залежно від типу нанесеної шкоди. Все інше зробить професійна команда юристів та правозахисників.

Ключові досягнення на юридичному фронті

У 22-х регіонах України за заявами постраждалих – родин загиблих, поранених військовослужбовців та військовослужбовців, що побували в полоні, а також вимушених переселенців з Криму й Донбасу – отримано низку судових рішень про встановлення юридичних фактів завдання шкоди внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та окупації частини території нашої країни.

Також отримані позитивні рішення про стягнення суми шкоди в інтересах родин загиблих та вимушених переселенців.

30 травня 2016 року Голосіївський районний суд міста Києва у справі «Ірина Верігіна проти Російської Федерації» в якості заходу забезпечення позову виніс ухвалу, якою наклав арешт на виплату кредиту в розмірі 3-х мільярдів доларів США, отриманого Україною від Російської Федерації за часів режиму Януковича в 2013 році, та відсотків по ньому.

Станом на лютий 2018-го допомогою «Сила права» скористалися понад 10 тисяч громадян України, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти нашої країни. В цілому, завдяки зусиллям команди «Сила права» вже отримано понад 200 позитивних судових рішень.

Координати «Сили права» в Чернівцях

Кожного дня з понеділка по п’ятницю з 9:00 й до 18:00 фахівці «Сила права»  чекають вас за адресою вул. Лесі Українки, 5, (050-421-00-43; chernivtsi @sila-prava.org ).

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss