* РБК — новости

* *

Главная Новости

Кримінал кидає виклик поліції і буковинцям

Опубликовано: 23.10.2018

[/center]В останні місяці на Буковині спостерігається сплеск криміналу. Поліція не спроможна протидіяти злочинному світу нашого краю. Ті, хто знається на проблемі, вважають, що криміналітет зумисне і цинічно кинув виклик новій поліції та новим її керівникам.

У нас до цього часу вміли домовлятися. І мало коли доходило до грубого порушення закону. Зараз тяжкі злочини вчиняються там, де раніше вони не мали жодного ґрунту.

Особливу тривогу викликають розбійні напади. Уже впродовж кількох місяців у Хотинському районі орудує банда розбійників. Нею вчинено декілька розбійних нападів на оселі людей та грабунки пенсіонерів. І найстрашніше, що бандити вдаються не тільки до погроз, а й до жорстоких побиттів беззахисних людей. На їхньому рахунку – вже дві смерті пенсіонерів.

На Хотинщині сталось друге вбивство за місяць. Обидва злочини схожі, як дві краплі води. Якась банда негідників грабує і вбиває людей у селах району. Здебільшого вибирають старших селян, які мають певні заощадження.

Зокрема, нещодавно у Клішківцях бандити вбили пенсіонера і до півсмерті забили його дружину. З помешкання викрали гроші й прикраси.

А 14 жовтня близько 23-ї години троє бандитів у масках напали на подружжя пенсіонерів у селі Керстенці. Вони вимагали гроші. Били людей. Забрали гроші, золоті прикраси та цифрову апаратуру.63-річний чоловік від отриманих травм помер у лікарні.

Поліція Хотинщини неспроможна протидіяти банді грабіжників.

Днями біля готелю «Буковина» було викрадено підприємця зі Львова Петра Кондрака. Невідомі у камуфляжах схопили чоловіка і вивезли у невідомому напрямку. Ні СБУ, ні поліція, за їхніми інформаціями, не затримували і не заарештовували цього чоловіка. У лікарнях і моргах його також немає.

На останній сесії Чернівецької міської ради депутат Василь Продан оприлюднив інформацію про те, що в місті процвітає гральний бізнес під «дахуванням» («кришуванням» по фєнє – П.К.) місцевої поліції. Він назвав прізвище «поліцаїв», котрі контролюють і наживаються на цьому бізнесі. Більше того, навіть озвучено суми, які з кожного грального закладу передаються «поліцаям». Такса становить 15000 гривень щомісяця.

І ніби в насмішку над владою, такий гральний заклад діє за 50 метрів від міської ради.

Прокурор у той час був на сесії і скромно промовчав. Мовчить мер. Мовчить СБУ.

Кримінал гуляє.

Петро Кобевко

Р.S. 14 жовтня 2016 року президент України Петро Порошенко присвоїв спеціальне звання генерала поліції третього рангу начальнику Головного управління Національної поліції України у Чернівецькій області Сергію Пілігріму. Ми вітаємо, а кримінал потішається.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss