* РБК — новости

* *

Главная Новости

Зайти в мій профайл | Перший Житомирський інформаційний портал 1.zt.ua

Опубликовано: 23.10.2018

видео Зайти в мій профайл | Перший Житомирський інформаційний портал 1.zt.ua

User Profile Service Failed To Logon Windows 7 Fix | Windows 7 Tutorial | The Teacher

Вгадайте, про що йде мова? Гроші зникають у невідомому напрямку, працюють мертві душі, наднизька якість послуг.Так! Мова йде про наші ЖЕКи. Але зараз ситуація стає ще більш загрозливою.

В майбутньому за ту ж саму якість  послуг (чи їх відсутність) людям, цілком можливо, доведеться сплачувати значно більше. Тому що за справу за спинами у людей беруться невідомі приватні фірми. Поки що це стосується ЖЕКу №8. Але, судячи з методів проштовхування даного проекту у владних кабінетах, це може стосуватись квартири майже кожного мешканця Житомира. Коротко розкажу в чому суть.


Как узнать кто посетил твой профиль в Facebook.

До мене звернулись перелякані мешканці мого округу: “В окрузі ходять чутки, що тепер ми будемо сплачувати не нашому ЖЕКу, а за новими тарифами невідомій приватній фірмі з Коростеня.”

Відразу виникла підозра стосовно того, що мешканців офіційно не повідомлено про структуру послуг, розмір тарифів, за якими вони будуть надаватися, а також, яка доцільність у таких переділах. Та і просто в людей не запитали: чи хочуть вони, щоб питання вирішувалось в такий спосіб. Чому коростенська фірма, а не, наприклад, житомирська? Де прозорий тендер? Невже хтось через владні кабінети починає будувати на майбутнє в Житомирі гнітючу монополію в житлово-комунальному господарстві?

Ці питання були підняті мною на сесії. В свою чергу, присутня на сесії начальник управління житлового господарства міської ради С.Півоварова відповіла, що залучення фірми є експериментом.

За інформацією блогера  telefonа , в управлінні, яке очолює пані Півоварова, йому однозначно дали зрозуміти, що «за наказом МінЖКГ всі частини обслуговування будинків будуть надані приватним фірмам, що цей експеримент (з КВЖРЕПом №8) – лише початок...». Тільки незрозуміло чому “реформи” проходять за спинами у людей. Думку людей читайте прямо тут.

Після спільного тиску на організаторів цієї “реформи” відбулись збори зі старшими по будинках та працівниками ЖЕКу.

Щодо працівників ЖЕКу всі без виключення прибиральниці під’їздів (а їх 25 осіб) виступили проти наданої їм пропозиції звільнитися з ЖЕКу та влаштуватися на роботу до приватної фірми. Таку позицію зайняли б усі тверезо мислячі люди, бо за відомими даними:

- умови праці та заробітна плата залишається без змін;

- замість постійної роботи люди приймаються на роботу за контрактом тільки на 3 місяці. Після закінчення контракту немає ЖОДНИХ гарантій подальшого працевлаштування.

Представник приватної фірми не зміг пояснити, навіть, яка користь працівникам ЖЕКу від переходу до приватної фірми.

В результатівсіприбиральниці написали звернення до мене як до депутату округу та до міського голови з проханням допомогти зберегти комунальне підприємство.

Мешканці налаштовані більш рішуче. Старші по будинках не поставили свої підписи під Протоколом слухань, тим самим висловивши своє незгоду з новими тарифами зокрема і ситуацією в цілому.

Представники мешканців написали звернення до мене як до депутату округу та до міського голови, де висловилися проти фірми «Чистота плюс».

Я обговорив ситуацію і можливі дії з людьми. Є готовність прийти під стіни мерії, коли буде проходити засідання виконкому з розгляду нових тарифів. Люди делегують мене як свого депутата на виконком для відстоювання їх прав перед виконавчим органом місцевої влади. Робимо все, щоб перекрити цю “тіньову” схему. Але це стосується кожного житомирянина. І кожен має бути готовий захистити себе від чергового грабунку від бізнесменів-олігархів.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss