* РБК — новости

* *

Главная Новости

Агенція підтримки підприємництва та інвестицій :: Екс-очільнику екоінспекції вручили підозру

Опубликовано: 22.10.2018

Ще  у червні 2015 року представники 11 громадських організацій Черкащини направили голові Державної екологічної інспекції України Заїці А.М. офіційне колективне звернення про недовіру колишньому керівнику екологічної інспекції в області Миколі Клименку.

Згодом представники вже 16 громадських організацій ініціювали проведення громадського обговорення, де було надано правову оцінку діяльності чиновника. Однак чиновник вирішив відновити ділову репутацію через суд.

1 липня 2015 року він подав позов до суду на громадських активістів та ряд Інтернет-видань на суму на 280 тис. грн, а також  на Черкаську обласну раду та громадську організацію МДО «Депутатський контроль» у Черкаській області на загальну сума 150 000 грн за начебто отримані ним моральні страждання. Тоді активісти не тільки відстояли свою правоту у судах, а ще і домоглися від нього фінансової компенсації за безпідставне звернення до суду.

Однак громада на цьому не зупинилася і домоглась звільнення Клименка з посади та не допустила його поновлення через Херсонський та Одеські суди. Також за цей час було порушено низку кримінальних проваджень по більш ніж 10 епізодам.

Одна з цих справ була порушена за ознаками ч. 3 ст. 368 КК України (це було підроблення бланків і підписів ряду громадських організацій, скарги від їх імені до правоохоронних органів, у яких вони звинувачують в скоєнні тяжких злочинів суддів господарського суду Черкаської області). Після низки слідчих дій та експертиз Миколі Клименку була вручена повістка про виклик до слідчого, яку він отримав, але проігнорував.

Сьогодні, за словами активістів, Миколу Клименка було затримано поліцією та примусово доставлено до районного відділу поліції для допиту та проведення слідчих дій. Після допиту йому вручили повідомлення про підозру про здійснення кримінального правопорушення за ч.2 статті 383 (Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину).

Наразі йде допит, він виявив бажання, щоб його захищав адвокат. Був зроблений запит у центр безоплатної правової допомоги,щоб приїхав захисник. Екс-чиновнику мають вручити клопотання про обрання міри запобіжного заходу.

- Ми будемо контролювати цей процес, бо є побоювання, що він не прийде на судове засідання і, можливо, буде розпочато розшук. Але він може бути затриманий у будь-якому місті України, — зауважив директор Громадської спілки “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” Євгеній Глєбов.

За його словами, повістка була вручена і дружині Клименка.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss