* РБК — новости

* *

Главная Новости

Мосійчук Ігор Володимирович

Опубликовано: 22.10.2018

видео Мосійчук Ігор Володимирович

Ігор Мосійчук розповів Кернесу про смертну казнь

Народний депутат України VIII скликання (з 2014 року) від Радикальної партії Олега Ляшка. Український журналіст, член організованого соціал-націоналістичного руху, головний редактор газети «Вечірній Васильків», фігурант справи «васильківських терористів». Біографія

Народився 5 травня 1972 року в місті Лубни Полтавської області.

Служив у лавах Радянської Армії на Далекому Сході, де в 1990 році створив гурток української націоналістичної молоді.

Після демобілізації почав займатися політичною і громадсько-політичною діяльністю.


Мосійчук бере хабар

У 1993 році разом з Олегом Гаврильченко відновив видання першої україномовної газети «Хлібороб», яка виходила в Лубнах за часів Російської імперії.

Разом з Олесем Вахнія сприяв українізації лубенських бібліотек.

У 1994 році Мосійчук вступив до лав УНА-УНСО.

У 1995 році, на похоронах Патріарха Володимира виникла бійка між бійцями спецпідрозділу «Беркут» і представниками УНА-УНСО, в якій брав активну участь. В результаті цього через кілька днів Ігор Володимирович був затриманий.


Мосійчук і Шахов побилися вдруге, в ліфті

У 1996 році був помічником-консультантом у народного депутата України Юрія Тими. Активно співпрацював з радянськими дисидентами.

У січні 1996 року Ігор Мосійчук був заарештований в Полтаві. За сфабрикованим вироком отримав рік позбавлення волі, але був звільнений через півроку після того, як втрутилися відомі політики.

У 1998 році вступив в Соціал-національну партію України (СНПУ).

Проживаючи в Полтаві, разом з головними діячами УНА-УНСО Андрієм Гринем та Валерієм Пальчиком редагував газети «Наше слово» і «Наш край», організовував одну з останніх прижиттєвих виставок заслуженого художника України Данила Нарбута.

Після розвалу УНА-УНСО в 1998 році вступив до СНПУ. Наприкінці 2000 року разом з нинішнім мером міста Лубни Василем Коряком видавав газету «Тихий жах», яка в різкій формі критикував діяльність тодішнього Президента і його представників на місцях.

У 2002-2005 роках жив у Києві. Співпрацював з Союзом офіцерів України, який очолював В'ячеслав Білоус. Брав участь в акціях протесту проти режиму Кучми.

У 2004 році, після з'їзду СНПУ (який перетворив партію у Всеукраїнське об'єднання «Свобода») вийшов з партійних лав.

З 2005 року постійно проживав у Василькові. На початку 2006 року виступив з ініціативою відновлення газети «Вечірній Васильків», посаду головного редактора якої займає  з тих пір.

У 2009 році вступає в конфлікт з вірменською діаспорою Василькова.

На виборах 2010 року обраний депутатом в Васильківської міської ради. Став головою постійної депутатської комісії Васильківської міської Ради з регламенту і співпраці з правоохоронними органами.

У 2010 році спільно з іншими однодумцями виступив ініціатором установи Соціал-Національної Асамблеї. З 2011 року займав посаду члена Виконавчого комітету СНА і був призначений Головою Прес-служби СНА. Брав участь у підготовці реєстрації соціал-націоналістичної політичної партії.

З серпня 2011 року почалася ціла низка арештів активістів організованого соціал-націоналістичного руху. Разом з іншими активістами був заарештований, їм інкримінували підготовку теракту. Суд засудив всіх підозрюваних. З  2011 по лютий 2014 року Ігор Мосійчук, разом з іншими «васильківських терористів» перебував у Лук'янівській в'язниці.

У 2014 році, після подій на Майдані всі «Васильківські терористи» були звільнені достроково.

Після початку на Південному Сході України антитерористичної операції (АТО) у складі спецбатальйону «Азов» займав посаду заступника командира по зв'язках з громадськістю.

З червня 2014 року голова постійної комісії Київради з питань дотримання законності, правопорядку та боротьби з корупцією.

З листопада 2014 року депутат Верховної Ради України VIII скликання від Радикальної партії Ляшка. Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

17 вересня 2015 року був позбавлений депутатської недоторканості і затриманий у ВР. 

1 жовтня 2015 р. Київська міська територіальна виборча комісія зареєструвала Ігоря Мосійчука кандидатом в мери Києва на місцевих виборах 25 жовтня 2015 р. 6 жовтня Мосійчук вирішив зняти свою кандидатуру з виборів, однак за законом це можливо було зробити тільки до 5 жовтня, тому Мосійчук взяв участь у виборах.

22 жовтня 2015 року Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування проти Ігоря Мосійчука за підозрою в отриманні хабара у 450 тис. грн та в численних хуліганських діях.

У березні 2016 року Ігор Мосійчук повернувся до Парламенту, хоча порушену проти нього справу не закрито.

Сім'я

Перебуває у третьому шлюбі. Має сина (17 років) і доньку (13 років). Перебуває у цивільному шлюбі.

Впродовж нетривалого періоду, з осені 2015 року до початку весни 2016 року, Ігор Мосійчук схуднув більше ніж на 100 кг в результаті хвороби.

Посилання на сторінку соціальній мережі Facebook  www.facebook.com/igor.mosijcuk .

Компромат

21 липня 2015 року Ігор Мосійчук разом з іншим депутатом від Радикальної партії Андрієм Лозовим та іншими однопартійцями взяв участь у побитті кандидата в депутати в 205 окрузі в Чернігові і телеведучого Олексія Дурнєва.

Як зазначають ЗМІ, у вересні 2015 року Мосійчук вступив у перепалку в кабінеті лікаря і депутата Кременецької районної ради Луганської області Лариси Кульбач, погрожуючи жінці «Я стріляв таких, як ти» за те, що вона дозволила правоохоронцям вивезти з лікарні до суду бійця батальйону «Айдар» Андрія Степанкова.

Восени 2015 року Мосійчук був заарештований. Йому було висунуто звинувачення за 5 статтями КК України: ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою), ч. 2, 3 ст. 296 (хуліганство), ч. 1, 2 ст. 350 (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок), ч. 1 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів), ч. 1, 2 ст. 377 (погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного).

9.06.2016 р.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss