* РБК — новости

* *

Главная Новости

Рас-Мохаммед

Опубликовано: 22.10.2018

видео Рас-Мохаммед

4K. ЕГИПЕТ. ЗАПОВЕДНИК РАС-МОХАММЕД =ROSMAIT PRESENTS=

Національний парк Рас-Мохаммед (Ras Mohammed), створений в 1989 році, покликаний зберегти від знищення стіну коралових рифів, яка колись підкорила самого Жака-Іва Кусто. Зараз їх красою милуються туристи, які відвідують «Голову Мухаммеда» - так перекладається назва заповідника. Яскраві враження від дайвінгу або сноркелинга в цьому нацпарку гарантовані.Як дістатися до Рас-Мохаммеда

Самостійно

Незважаючи на те, що парк знаходиться всього в 25 км від Шарм-ель-Шейха, добратися туди самостійно на громадському транспорті не вийде. Єдиний вихід, якщо хочете окремої подорожі, взяти таксі або орендувати автомобіль. Поїздка займе хвилин 30. Взявши таксі, відразу обговоріть, у скільки за вами потрібно приїхати, щоб відвезти назад в готель. Варіант з орендою авто буде більш до речі тим, хто захоче залишитися в Рас-Мохаммеді на ніч. У заповіднику є територія для кемпінгу, можна переночувати і на наступний день знову милуватися коралами. Втім, багато туристів, які брали машину напрокат, вважають, що пошуки підходящої фірми для вибору транспортного засобу, життя скоріше ускладнюють. Якщо вас це не лякає, готуйтеся віддати від 35-50 доларів США за машину на добу, і пам'ятайте, що краще всього брати машину з повною страховкою, і на шосе бути дуже уважними: в Єгипті своєрідно розуміють правила дорожнього руху.


Рас Мохаммед Подводный мир (Ras Mohammed) Шарм-Эль-Шейх Египет

В ході екскурсії

Найпростіше потрапити в Рас-Мохаммед, взявши у туроператора автобусну або морську екскурсію. Чому віддати перевагу - вирішувати вам. Багато хто віддає перевагу поїздку по суші, щоб побачити Ворота Аллаха (в'їзд в заповідник), мангровий гай, тектонічний розлом та інші цікаві місця. Дуже зручний автобус, якщо ви їдете дітьми: з суші зручніше заходити в воду. Поїздка на ньому коштує від 25-40 доларів з дорослого і 15-25 доларів з дитини. Часто в неї включений обід.


Экскурсия Рас Мухаммед автобус) Египет, Шарм эль Шейх

Прогулянка на яхті, звичайно, більш вражаюча, але ви повинні добре плавати, щоб дістатися до рифа, тому що до берега частина яхт не причалює. Тому відпочиваючим з маленькими дітьми цей варіант може не підійти. Коштує екскурсія від 50-65 доларів з людини, прокат спорядження та напої оплачуються окремо.

При покупці туру на яхті поцікавтеся маршрутом. Деякі місцеві гіди возять туристів в район маяка, до краю заповідника, щоб потім встигнути на острів Тиран (Tiran). Так ви не побачите всіх красот парку і, хоча добре проведете час, враженнями будете обділені. Вибирайте перевірених, найкраще своїх туроператорів і стежте, щоб у маршруті був вказаний південний край півострова!

Вартість проїзду вказана на червень 2011.

Клімат

Cередньомісячна температура, ° C вдень вночі води

Січень +24 +17 +22

Лютий +23 +16 +23

Березень +25 +17 +24

Квітень +27 +19 +25

Травень +29 +22 +26

Червень +32 +25 +27

Липень +35 +25 +28

Серпень +36 +26 +29

Вересень +32 +24 +28

Жовтень +30 +22 +27

Листопад +27 +18 +26

Грудень +24 +17 +24

Орієнтація і пересування в місті

Вхід і в'їзд на територію національного парку платний, хоча ціна невисока: беруть 5 доларів з кожної людини і 5 доларів за машину. У туристичному центрі, розташованому трохи в стороні від головної дороги, можна купити путівник по заповіднику, правда, англійською мовою. Втім, він зрозумілий навіть тим, хто не знає мови. Доріжки марковані різними кольорами, покажчики на території Рас-Мохаммед розставлені в належній кількості, так що просто звіряйтеся з ними і картою і слідуйте за обраним маршрутом. Зрозуміло ті, хто вибрав автобусний тур немає необхідності замислюватися про вибір маршруту, до головних визначних пам'яток і пляжів їх підвезуть.

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Рас-Мохаммеда

Обов'язково помилуйтеся мангровими деревами, які пристосувалися жити в солоній воді, так що їх коріння покриті товстою кіркою висохлої солі. Вигляд у них непоказний, але така воля до життя викликає повагу. Відвідайте Магічну затока, вода в якій за солоністю конкурує з Мертвим морем. Вважається, що солі і грязі затоки лікувальні (відповідні сувеніри продаються в заповіднику), вода виконує бажання, якщо зуміти зануритися в неї повністю, з головою (ага, спробуйте, сіль вперто виштовхує назад), а сфотографувати з супутника чарівне місце не можна. Пам'яток вистачає, тільки встигай дивитися по сторонам. Тоді, можливо пощастить побачити звірів і птахів, що мешкають в заповіднику.

Дайвінг в Рас-Мохаммеді

Біля деяких рифів Рас-Мохаммеда заборонено плавати з маскою і трубкою через сильні підводні течії. Зрозуміло, до рекомендацій місцевих дайв-Масеру варто прислухатися. Коралові рифи заповідника просто вражають уяву: це справжні підводні гори, з великим плато і стрімкими обривами. Яку б точку занурень ви б не вибрали - Сад вугрів (Eel Garden), Місто анемон (Anemone City, просто квітучий сад на глибині 14 м!), Риф Іоланда (Yolanda Reef), Акулячий риф (Shark Reef), Акулячу обсерваторію (Shark Observatory) або один з інших дивовижних творінь природи, підводний світ парку приголомшить вас.

Щоб ненароком не порізатися, краще опускатися взутим, а щоб побачити якомога більше риб, що живуть між коралами, варто вибрати для дайвінгу другу половину дня, коли потік туристів трохи спаде. Спорядження можна взяти напрокат тут же, в заповіднику, або замовити для себе комплект при покупці екскурсії. Ті, хто занурюються перший раз, отримають після цього спеціальний сертифікат. І абсолютно всі, що побували під водою в Рас-Мохаммеді побачать фантастичне і по-справжньому унікальне видовище.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss