* РБК — новости

* *

Главная Новости

InformNapalm розкриє закриті списки понад 500 військовослужбовців 58-ї армії Росії (ВІДЕО)

Опубликовано: 21.10.2018

Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm на кінець березня 2017 року анонсує серію публікацій, які розкриють списки і персональні дані понад 500  солдатів і офіцерів найбільш воюючої   58-ї армії Росії , які пройшли через український Донбас. Ми опублікуємо дані всіх розвідників, танкістів, артилеристів та інших військовослужбовців, яких відповідно до бойового розпорядження командування Південного військового округу РФ направили для виконання бойових завдань на Донбас. Їхні нагородження і смерті, посади і особисті номери – все стане надбанням широкої громадськості. Ми покажемо новий рівень розвідки відкритих джерел ( OSINT ), підкріпленої фактами із закритої документації. І ці рукописи не горять. Гаага чекає.


Гаага ждет солдат и офицеров из состава 58й армии России.

Нагадуємо, що 13 січня 2017 року російські ЗМІ повідомили про зміну командування 58-ї армії Південного військового округу РФ. Новим головкомом «найбільш воюючої» 58-ї армії призначили генерал-майора Євгенія Нікіфорова . Він замінив генерал-майора   Сергія Кузовльова , який пробув на посаді головнокомандувача всього п’ять місяців. Обидва генерали пройшли через українське відрядження.

Біографія генерал-майора Євгенія Валерійовича Нікіфорова вельми колоритна: два чеченських відрядження (1995 і 2000), потім заступник командувача 58-ї армії (Владикавказ), командувач «армії Л/ДНР» з весни 2015 року до липня 2016 року. Позивний – «Тамбов».

Нам відомо , що позивний «Тамбов» – перехідний і колись належав генерал-майору Кузовльову. Про нього і його роль у воєнних діях на тимчасово окупованій території Донбасу ми писали ще у січні 2015 року . У березні – квітні 2015 року Кузовльова відізвали в Росію. Йому на зміну приїхав генерал-майор Євгеній Нікіфоров, який успадкував той самий позивний – «Тамбов».

У наступних публікаціях «ІнформНапалм» ви побачите, що російському військовому командуванню не вдалося приховати поїздки на Донбас через витік конфіденційної інформації від начальника штабу одного з підрозділів, що входить до складу 58-ї армії Росії.

Інформація підготовлена спеціально для сайту InformNapalm.org . При повному або частковому використанні матеріалу  активне посилання на автора і статтю на сайті обов’язкове .

(Creative Commons — Attribution 4.0 International — CC BY 4.0 )

Закликаємо читачів активно ділитися нашими публікаціями в соціальних мережах. Винесення матеріалів розслідувань в публічну площину здатне переломити хід інформаційного та бойового протистояння.

Щоб оперативно отримувати сповіщення про нові розслідування InformNapalm, підписуйтеся на сторінки нашої спільноти у соцмережах  Фейсбук та Твіттер .

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss