* РБК — новости

* *

Главная Новости

Що буде з Малим прикордонним рухом?

Опубликовано: 21.10.2018

видео Що буде з Малим прикордонним рухом?

Польща призупинила малий прикордонний рух з Україною

Великі черги на кордоні, контрабанда сигарет і алкоголю – це те, завдяки чому все частіше лунають слухи про закриття Малого прикордонного руху після введення безвізового режиму з Україною . Але експерти вважають, що зменшення черг не буде після того, як відкриють безвізовий і це логічно.Чи зникли черги разом із закриттям Малого прикордонного руху?

Коли 4 липня Польща призупинила Малий прикордонний рух, то того ж дня у Бещадському відділенні прикордонної служби зафіксували, що кількість автомобілів на пункті пропуску скоротилася з 40 тисяч до 18-ти, погодьтесь черги таки зменшились. Але на такі зміни негативно відреагували українці, чому так?


"Малий прикордонний рух"

1.Багато українців мають авто з польською реєстрацією, а за правилами вони мусять перетинати польський кордон кожних п’ять днів. Зазначимо, що найбільша кількість людей, які їздять польським авто, живуть неподалік від кордону і відносяться до Малого прикордонного руху.


Дозвіл малого прикордонного руху

2.Не сподобалось це і тим, в кого візити до Польщі – це бізнес. В країни Європи з сигаретами і алкоголем, а з Європи – з продуктами, адже вони там дешевші за ціною ніж у нас, а сигарети і алкоголь значно дорощі. Проте, є ліміт: до Польщі можна перевозити тільки дві пачки сигарет, а на цьому особливо не заробиш, тому багато людей, вдаються до різних незаконних хитрощів і перевозять таку кількість сигарет і горілки, яку вважають за потрібну.

3.Звернемо увагу і на те, що часом навіть черги стають заробітком для людей, що належать до прикордонної зони. А саме – вони займають місця, а потім тим, хто поспішає продають і таким чином заробляють на життя. Такий заробіток не зовсім скромний, адже він в середньому сягає до 18 тисяч гривень на місяць.

Зважаючи на все, що вище сказано можна було б очікувати такого протесту з перекриттям доріг, що відбувався нещодавно. Але відновлення Малого прикордонного руху вимагалось від української влади, хоча його призупинила Польща, це відбувалось мабуть, через те, що мітингувальники не були до кінця проінформовані.

Через декілька днів, протестувальники змирились і потрапити до Польщі було набагато швидше, адже черги таки зменшились. Проте, таке задоволення тривало не довго, так як МПР(Малий прикордонний рух) відновили вже на початку серпня. І зрозуміло, що знову повернулися черги, які зазвичай потрібно перечікувати не одну годину.

Сьогодні, поляки говорять про скасування МПР вдруге, якщо Україні нададуть довгоочікуваний безвізовий режим. Вони надіються на те, що дозвіл на 90-денне перебування впродовж 180 днів, вплине на ситуацію з чергами , адже це також певне обмеження.

Як зміниться підготовка документів, що дозволять перетнути кордон, якщо введуть безвізовий режим:

 

Тим часом, поляки запроваджують певні обмеження, щодо перетину кордону. Наприклад, нещодавно запроваджено наступну норму: протягом місяця, можна перетнути 8-9 разів кордон. Але така кількість перетинів, як показує практика і не потрібна людям, що проживають неподалік.

Світлана Мітряєва – радник при дирекції Національного Інституту стратегічних досліджень, говорить про те, як можна вирішити проблеми з чергами на кордоні, що пов’язані з МПР а саме:

1.Ліквідувати умови, які сприяють контрабанді і різними зловживаннями на кордоні

2.Активніше доносити думку громадкості до політиків

3.Посилати інформаційну складову по питаннях про призначення МПР і правила перетину кордону серед українців

4.Створювати соціально-економічні умови для життя українців, аби їм не доводилось обирати незаконний шлях заробітку при перетині кордону

В свою чергу пам’ятайте, про легальний і законний заробіток за кордоном, для того аби не натрапити на неприємності.

Ми пропонуємо вам послуги, що пов’язані з виробленням потрібної візи: (098)35-68-094 , (099)92-06-710 , (063)02-43-994 та роботи в Польщі : (068)92-53-913, (093)12-60-322, (099)92-06-710. Обіцяємо належне ставлення, надамо професійну консультацію і допомогу у безпроблемному і швидкому відкритті візи.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss