* РБК — новости

* *

Главная Новости

Скільки і як заробляють українці продаючи сигарети в Польщі

Опубликовано: 21.10.2018

видео Скільки і як заробляють українці продаючи сигарети в Польщі

Як анулювати депортацію з Польщі? / Bizemigrant

Як українці заробляють займаючись незаконним продажем сигарет у Польщі?


Хто заробляє на українських курцях – Секретні матеріали

Цілі групи українських мешканців мають єдиний заробіток з продажу сигарет за кордоном. Особливо це стосується тих, хто проживає неподалік від кордону і перевести цілі упаковки сигарет для них не є проблемою.

Такий заробіток вигідний, адже в Україні найдешевша пачка сигарет коштує в районі 15 гривень, в Польщі -  5 злотих, а це більше 30 гривень. В результаті українці вибирають середню вартість між цими цінами, що вигідно і для продавців і для покупців. Якщо перевезти хоча б один блок сигарет, то можна заробити 200 гривень. Ідея такого продажу цікава, от тільки залишається кордон перетнути і не викликати жодних підозр у прикордонників.


Як заробляють на українсько-польському кордоні - Секретні матеріали

Так як перевозити можна тільки дві пачки сигарет, а це всього-на-всього 30-40 гривень заробітку. Штраф за незаконне перевезення сигарет становить 100 євро, тому дуже ризиковано перевозити блоки сигарет через кордон, для того аби їх продати. Але є продавці які вміло хитрують та йдуть на ризик, і навіть умудряються залишатись у виграші.

Розповідають, що найкраще перевозити сигарети забираючи з пачок фольгу і після того кожна пачка непомітно заклеюється, без фольги не спрацює металодетектор при перетині кордону. Багато жінок ховають сигарети в білизну, де малоймовірно, що їх обшукуватимуть, а хтось розкладає пачки сигарет по різних місцях, надіючись, що прикордонники нічого не помітять.

Люди вдаються до різних хитрощів, тільки аби не бути поміченим в нелегальній перевозці сигарет.

Справа звичайно прибуткова, але не варто нею займатись, тому що можна потрапити у неприємність і втратити більше аніж заробити. Якщо ж є бажання заробляти краще, то рекомендуємо вам легальну співпрацю з польськими роботодавцями, яка не несе за собою кримінальної відповідальності і дає змогу непогано підзаробити.

Нагадаємо, що ми реєструємо документи на робочу Національну візу класу D, надаємо потрібну інформацію щодо оформлення візи і допомагаємо зібрати основні документи.

Працюйте законно, тоді не доведеться хвилюватись майже на кожному кроці!

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss