* РБК — новости

* *

Главная Новости

Робота в Польщі: вакансії, заробіток 2017

Опубликовано: 21.10.2018

видео Робота в Польщі: вакансії, заробіток 2017

Найгірша робота в Польщі

Як бачимо, Польща – країна, яка набрала популярності серед працівників з України. Чому обирають Польщу? На яку роботу реально влаштуватись та які види вакансій найпопулярніші серед українських заробітчан?Робота в Польщі: актуальні вакансії 2017

До 2014 року, до Польщі на роботу відправлялись здебільшого жителі Західної України, але тепер тенденція дещо змінилась і роботу в Польщі обирають жителі з різних регіонів України.

Основна частина емігрантів – це група людей, віком від 18 до 45 років, які здебільшого мають вищу освіту, але не вбачають перспективу і розвиток у трудовій діяльності на рідній Україні, тому відправляються на роботу за кордон.


СТОЛЯР, робота в Польщі! Відгук про BIZEMIGRANT | Работа СТОЛЯР в Польше, условия зарплата Отзыв

Люди їдуть здебільшого на роботу, яка не вимагає певної кваліфікації. Це робота на будові, сезонна робота(сільське господарство, догляд за рослинами, збір врожаю). Польські роботодавці шукають також електриків, зварювальників, швачок, поварів.


Вся правда про роботу в Польщі

Знайти роботу в Польщ і тепер стало зовсім не складно. Достатньо увести в пошуку «робота в Польщі», як одразу вибиває велика кількість вакансій. Здебільшого вакансії пропонують посередники.

Також можна шукати роботу в Польщі і без посередників, але для цього потрібно знати мову як мінімум, аби домовитись з польським роботодавцем за співпрацю. Опісля чого, варто розумітись у всіх аспектах оформлення робочої візи, аби не отримати відмову.

Ми допомагаємо знайти роботу в Польщі + оформити швидко та без проблем робочу візу

Що стосується зарплати, то в Польщі здебільшого вона погодинна, а це від 9 до 14 злотих. Часом буває і більше. Все залежить від роботодавця і типу роботи на яку Ви відправлятиметесь.

У Польщі мінімальна зарплата 2000 злотих в місяць, саме на таку суму можуть розраховувати українські заробітчани. В переводі на гроші – це 14 000 грн. Зауважимо, що на аналогічній роботі в нас, такої зарплати Ви далеко не матимете.

Хороший зварювальник цілком реально може мати в місяць понад 30 тисяч грн.

Польща рада бачити українських працівників в себе на території, а отже сприяє тому аби їх вибір падав саме на цю країну. Спрощена система оформлення робочої візи, багато оголошень щодо роботи – це пов’язано з тим, що польські фірми часто потребують нових робочих рук. Адже організації розвиваються, відкриваються, а отже і потребують велику кількість працівників.

Орієнтовні зарплати для українців, що працюють в Польщі:

Офіціант – 10 злотих за годину

Кондитер – 12 злотих за годину

Зварювальник – 20 злотих за годину

Продавець – 2500 злотих на місяць

Пакувальник – 13 злотих на годину

Детальніше щодо вакансії+зарплати в Польщі дивіться тут.

У випадку виникнення запитань по темі, телефонуйте за номерами, що знаходяться на сайті, пишіть на пошту або в коментарях. 

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss