* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як прокидатися в хорошому настрої і зберігати його на весь день

Опубликовано: 21.10.2018

видео Як прокидатися в хорошому настрої і зберігати його на весь день

The Great Gildersleeve: Minding the Baby / Birdie Quits / Serviceman for Thanksgiving

Щоб ранок був добрим, потрібно починати його з правильних думок. Це займе всього кілька секунд після пробудження, а ефект протримається до самого вечора.


The habits of happiness | Matthieu Ricard

Якщо ви постійно прокидаєтеся в поганому настрої, швидше за все, перше, про що ви думаєте, — це «Я не виспався» та «Я нічого не встигну».

Чим це загрожує

Ці дві думки задають настрій на весь день. Ви ще не встигли навіть встати з ліжка, але вже втомилися, вже незадоволені, вже терпите поразку. Починаючи так кожен день, ви привчаєте себе шукати і знаходити підтвердження того, що ви чим-то обділені. І непомітно перестаєте помічати те, що у вас є.


The Great Gildersleeve: New Neighbors / Letters to Servicemen / Leroy Sells Seeds

Проведіть маленький експеримент: протягом 15 секунд постарайтеся знайти навколо себе якомога більше об’єктів блакитного кольору. Потім закрийте очі і спробуйте згадати, які з побачених предметів були зеленими. Коли ми заостряем увагу на чомусь одному, ми перестаємо помічати все інше.

Починаючи день з думок про те, що вам не вистачає часу на сон і справи, ви даєте собі установку помічати тільки те, чого у вас немає, але так хотілося б мати.

Як з цим боротися

Перш ніж відірвати голову від подушки, витратьте пару секунд на те, щоб спрямувати думки в потрібне русло. Подумайте ось про що: «Я виспався» і «Я все встигну». Поступово ці думки будуть розростатися, як сніжний ком. Слідом за ними прийдуть інші, такі ж позитивні, і в результаті ви почнете щодня радіти тому хорошому, що є у вашому житті.

Це не самообман, це лише спосіб перестати себе жаліти раніше часу і звернути увагу на те, що у вас є. А є у вас чимало: дах над головою, їжа, близькі люди, сили, щоб вирішити багато проблем.

Це благотворно подіє не тільки на вас, але й на оточуючих. Погодьтеся, набагато приємніше мати справу зі спокійним і впевненим людиною, ніж з тим, хто вічно незадоволений і одержимий ідеєю все встигнути і отримати від життя якомога більше.

Подумайте також про те, чим ви могли б поділитися з іншими. Може бути, ви прочитали хорошу книгу, яка напевно сподобається комусь із ваших друзів. Чи знайшли цікаву програму, яка стане в нагоді в офісі. Адже ті, кому всього вистачає, охоче діляться з оточуючими, отримуючи натомість масу позитивних емоцій.

Це ж набагато краще, ніж прожити день невиспаним і незадоволеним.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss