* РБК — новости

* *

Главная Новости

РЕПАТРІАЦІЯ

Опубликовано: 21.10.2018

видео РЕПАТРІАЦІЯ

Колумбія: почалася репатріація загиблих у катастрофі літака

Серед основних законів Ізраїлю особливо виділяється Закон про Поверненні. Саме на його основі здійснюється Репатріація. Ми постараємося відповісти на найбільш поширені запитання про цей закон і про те, хто і як може стати репатріантом. Алія («Сходження») — це репатріація(Повернення) євреїв на історичну Батьківщину — до Ізраїлю.

Серед основних законів Ізраїлю особливо виділяється Закон про Поверненні. Саме на його основі здійснюється Репатріація. Ми постараємося відповісти на найбільш поширені запитання про цей закон і про те, хто і як може стати репатріантом.


Бук-трейлер до оповідання "Репатріація"

Репатріація: що це?

Закон про репатріацію http://jewspace.org/ був прийнятий 1950 році. Він означає те, що у кожного єврея є право повернутися до Ізраїлю. Також, це відноситься до подружжя, дітям, онукам, а також подружжю онуків. Згідно з цим законом, єврей — кожна людина, яка була народжена від матері-єврейки або ж, який прийняв іудаїзм (і при цьому не сповідує більше ніякої іншої релігії).


Репатриация в Польшу

Як же отримати право на Репатріацію?

Це право може встановити лише одна людина — консул. Він приймає всіх претендентів на право репатріації в посольстві Держави Ізраїль, проте виключно за попереднім записом. При цьому, вам необхідно мати при собі цілий ряд оригіналів документів. Для того, щоб максимально підготуватися до проходження цієї процедури, ми рекомендуємо вам пройти консультацію у найближчому Центрі підтримки та інформації Єврейського агентства.

Хто може стати новим репатріантом?

Новий репатріант — це статус, який може отримати людина, прибувши до Ізраїлю як турист, і вже на місці вирішивши змінити його змінити, а також ті, хто репатріювався на законних підставах. Варто відзначити, що ті, хто вирішив зробити це, не сходячи з місця, стають ще й громадянами Держави Ізраїль. Подвійне громадянство цілком прийнятно згідно внутрішній політиці, тому репатріант може залишитися і громадянином своєї країни результату.

Що дає репатріантові його новий статус?

Якщо ви отримали статус нового репатріанта, ви маєте право на те, щоб отримати всілякі пільги та допомогу від Держави Ізраїль. Розмір допомоги може залежати від того, який у вас склад сім’ї, а також, який у вас вік на момент репатріації. Особливістю допомоги є те, що вона виплачується у вигляді грошової суми, яку ви можете витратити по своєму розумінню. «Саль Клита» (її ще називають «Кошик абсорбції») — це подарунок від Ізраїлю своїм новоявленим громадянам.

Якщо вас зацікавило те, як можна отримати статус репатріанта, і ви хочете детальніше дізнатися про те, що вам для цього необхідно — ми з нетерпінням чекаємо ваших запитань. Наш консультант зможе вам допомогти з будь-яким незрозумілим моментом в даній процедурі.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss