* РБК — новости

* *

Главная Новости

Весільні запрошення, Запрошення на весілля

Опубликовано: 21.10.2018

видео Весільні запрошення, Запрошення на весілля

Запрошення на весілля 2593

Розсилати гостям запрошення на весілля — давня традиція. Правда раніше таку розкіш могли дозволити собі тільки представники знаті. А сьогодні звичай розсилати іменні весільні запрошення вважається ознакою гарного тону. Але це не єдина причина, по якій варто приділити особливу увагу саме цій важливій святковій деталі. Весільне запрошення виконує кілька функцій. По-перше, гостям приємно одержати такий індивідуальний знак уваги від нареченого і нареченої. По-друге, запрошення служить нагадуванням дати, місця і часу проведення весілля . І, нарешті, по-третє, стильно оформлена листівка свідчить про те, що в молодих чудовий, витончений смак, і його можна зберегти на пам'ять на довгі роки, як звичайно і роблять батьки молодих.У XIX столітті життя було строго регламентовано, і весільний розпорядок є тому підтвердженням. Так запрошувальні весільні листи розсилались в обов'язковому порядку всім родичам і знайомим. Вони обов'язково повинні були бути видрукувані на витонченому папері білого, рожевого чи ніжно зеленого кольору, обробленому по краях золотою смужкою. Особливо обумовлювався колір шрифту — золотий переважав за звичайний чорний. Подібне оформлення вважалося найбільш придатним для настільки урочистого свята. Ці запрошувальні листи розсилалися зазвичай в закритих конвертах. Існував також визначений шаблон, по якому складався текст запрошення , що обов'язково повинен був бути написаний від імені батьків нареченого чи нареченої, в залежності від того, у кого в домі планувалося робити весілля.


Запрошення на весілля

Дотримання всіх цих умовностей було необхідною і обов'язковою нормою для членів вищого суспільства, що було до крайності консервативним. Сьогодні ж, навпаки, усюди панує розмаїття, воля стилю як в оформленні, так і в змісті запрошення. Тому немає проблем в тому, щоб виявити свою індивідуальність і смак.


Wedstandart весільні запрошення запрошення на весілля оформлення весільних фотосесія Київ ціни

Коли починати розсилання запрошення на весілля?

Чим раніше Ви почнете розсилати весільні запрошення тим краще. На це є декілька причин. По-перше, заклопотаним людям бажано повідомити про свято, що готується, заздалегідь, щоб запрошена персона мала можливість спланувати свій графік, ділової поїздки чи відпустки з урахуванням дати майбутнього свята.

По-друге, для багатьох гостей весілля — це нова стаття витрат у їхньому сімейному бюджеті. Дайте можливість вашим гостям гідно підготуватися до вашого свята і повідомите їм про свято, що готується, за два – три місяці. Крайній термін розсилання запрошень — за 2-3 тижні до одруження.

Які запрошення вибирати?

Як ми вже говорили, весільних запрошень сьогодні існує безліч, на будь-який смак. Якщо вас не задовольняє асортимент, представлений у книгарнях, ви можете звернути свій погляд на виробників VIP-продукції. Існують більш вишукані і дорогі варіанти запрошень, наприклад, виконані із шовкової чи тканини навіть з мережива. Прикрашено такі запрошення можуть бути на ваше бажання: стрічечками, органзою, бісером, вишивкою, пір’їнами і навіть живими квітами. Текст може бути написаний за допомогою пера і чорнила та нанесений на матерію чи папір справжнім каліграфом.

Ви, напевно, вже зрозуміли, що мова йде не просто про запрошення, а про маленькі витвори дизайнерського мистецтва, які просто рука не підніметься викинути, настільки вони добірно і оригінально виконані.

Природно, що коли мова йде про ексклюзивні весільні запрошення, немає границь для фантазії. Ви можете відійти від стереотипів і придумати запрошення у вигляді шовкових носових хусток, масок, корон, блюдець, шоколадних фігурок. Для того, щоб повідомити улюбленим друзям, рідним і колегам про прийдешню радісну подію підходить практично будь-який носій.

Звичайно, масовим попитом у наречених і наречених користаються зовсім інші варіанти. Сьогодні закохані все частіше віддають перевагу іменним листівкам, невеликий тираж яких можна замовити в деяких друкарнях.

Також пам’ятайте, що іменні запрошення чи вкладки з іменами тих, кого ви запрошуєте, буде коштувати на 30—60% дорожче, ніж звичайні. Остаточну суму замовлення ви зможете довідатися тільки після переговорів з менеджером друкарні, повідомивши усі свої вимоги і побажання.

Якщо ж ви шукаєте економічний варіант, пропонуємо вам скористатися найдешевшим з них — електронним запрошенням на весілля . Це не буде вам коштувати рівно нічого. Вам потрібно лише, скориставшись готовим дизайном, вписати в електронну листівку необхідну інформацію і розіслати її гостям по електронній пошті. Правда, цей спосіб одночасно і самий ненадійний. Далеко не в усіх є доступ в Інтернет, і особливо це стосується старшого покоління.

Є в цього способу і переваги, крім фінансової вигоди. При сприятливому розкладі лист усе-таки може дійти досить швидко, а одержувачу нічого не варто оперативно дати вам відповідь, чи зможе він прийти до вас на весілля чи ні.

Якщо ж Вас вже не вражають звичайні запрошення-листівки чи електронні запрошення, Ви можете зробити такі модні останнім часом відео запрошення на весілля .

Але як же розсилати весільні запрошення на паперових носіях? Навряд чи потрібно довіряти це пошті, особливо, якщо мова йде про ексклюзивні запрошення. Самий надійний спосіб, зрозуміло, якщо ви не можете самі передати їх із рук в руки, — найняти кур'єра, що доставить запрошення всім тим, хто живе у вашому місті, або ж самостійно їх роздати.

весільні запрошення фото-галерея

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss