* РБК — новости

* *

Главная Новости

4G роутер Київстар - Купити мобільні LTE/4G WiFi роутери Київстар. Ціна, огляд та відгуки

Опубликовано: 21.10.2018

видео 4G роутер Київстар - Купити мобільні LTE/4G WiFi роутери Київстар. Ціна, огляд та відгуки

3G модемы Киевстар

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!Висока швидкість життя підкреслюється технічним прогресом і виставляє нові вимоги до комунікації. Ми вже звикли до можливості зв'язатися з будь-якою точкою земної кулі, не сплачуючи за це шалені суми, одночасно працювати над різними проектами, отримувати доступ до терабайтам розважального та освітнього контенту.


Обзор Wi-Fi роутера Huawei EC5321 с подключением к Интертелеком

Ми розбалувалися настільки, що в метро, автобусах або іншому громадському транспорті кількість людей, що дивляться на екран свого смартфона переважає над тими, хто не робить цього. І серед цих людей, все більше тих, хто використовує вихід в мережу:

грає в онлайн ігри; дивиться відео; чатітся з друзями за допомогою месенджера.

А можливість "стрім" є практично у всіх містах України. Однак і це не межа. З появою мереж четвертого покоління, можливості мобільного інтернету тільки розширяться.

Мобільний 4G роутер Київстар навіть замахнеться на звання єдиного джерела доступу до всесвітньої павутини будинку. LTE роутер Київстар зможе замінити домашній провідний інтернет, там, де його якість не високо і присутні проблема постійних обривів, або тим, хто не викачує щоденної з мережі величезна кількість мегабайт.

Ну а тим, у кого немає можливості провести кабельний інтернет, стане єдиним варіантом. Якщо сигнал буде нестійким або найближча вежа стільникового зв'язку знаходиться далеко, то антена для роутера допоможе вирішити цю проблему. Залишається тільки сподівається, що тарифи на бездротовий інтернет не сильно зростуть з приходом 4G.

4G від Київстар

Оператор є найбільшим в Україні. Його абонентська база нараховує 26,1 мільйонів користувачів, з яких 11,2 мільйона використовують інтернет. При такій великій абонентській базі і вести себе доводиться відповідним чином.

Що і було продемонстровано на торгах з викупу частот для впровадження LTE. Kyivstar купив два з трьох лотів, за які можна було торгуватися і тепер володіє найбільшою кількістю смуг радіочастот в діапазоні 1800 МГц.

Значить за якість зв'язку і швидкість з'єднання хвилюватися не варто. В найближчому часі всі зможуть перевірити це твердження.

Вибираємо LTE Wi-Fi роутер

Для людей, що живуть в місцях недоступності широкосмугового підключення до всесвітньої павутини, переносний вай фай роутер давно став незамінною річчю в господарстві. Та швидкість, яку дає 3G вже дозволяє комфортно серфить всесвітню мережу і навіть переглядати потокове відео.

Однак з приходом нового покоління бездротової передачі даних існуюча швидкість виросте в 3-4 рази. Якщо це не аргумент, то не варто розглядати покупку нового обладнання.

Якщо збільшення пропускної здатності достатній аргумент для апгрейда, тоді варто нагадати на які характеристики варто звертати увагу при виборі кишенькового 4G вай фай роутера Київстар:

частота роботи - LTE працює в різних країнах на різних частотах, тому для роботи в нашій країні пристрій повинен підтримувати частоти 1800 МГц і 2600 МГц; акумуляторна батарея та її обсяг - чим більше, тим більше автономності, але і вище ціна; підключення зовнішньої антени - дає перевагу в місцях зі слабким сигналом.

Також необхідно не забувати про різні додаткових дрібницях. Екран дозволить отримувати інформацію про статус пристрою і виконувати його настройку, не заходячи в веб-інтерфейс, функція павербанка заряджати сторонні пристрої ну а гарний зовнішній вигляд - радувати око.

В нашому магазині Ви зможете купити 4G роутер для оператора Київстар від найвідоміших брендів. Ми давно працюємо на ринку бездротового обладнання для мобільних операторів і завжди готові дати пораду по підбору девайса під Ваші потреби. Залишайте свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з Вами.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss